Sign in to follow this  
Followers 0
Dark

[hack] WoWc

169 posts in this topic

Kurna ja tez mam problem zrobilem wszystko zgodnie z instrukcjai i wlaczam wowc.exe i wyskakuje WoWError :-x ... Mam patch 1.12.1 ... instrukcja "Noomy" nic nie dalo co mam zrobic prosze o szybka odpowiec .

****** tonie jest forum wrozek jak bedzie jakischeat to ktos o tymnapisze a jak chesz tak bardzo cheatowac to znac se serwer pokroju wowemu np afg uwc itp i bedzieszmogl cheatowac

zalazy od servera czy spele som z banowane czy tylko niemozna ich uzyc :] najlepszy jest fire ball na kazdym dziala xD

ej prosba jest uploadujcie jeszcze raz WOWC prosba...

[ Dodano: Wto 09 Sty, 2007 ]

POMOCY !!

This application has encountered a critical error:

ERROR #121 (0x85100079) Version Mismatch

Program: D:\World of Warcraft\WoWc.exe

DBFilesClient\AreaTable.dbc has wrong number of columns (found 25, expected 21)

DBFilesClient

musisz sobie nowy plik o tejnazwie skminc

jakbed domu to mozevciupne bo narazie w szkole jestem

"WoWc Launcher"

Dodaje mase różnych spelli, niektóre jednak - jak w przypadku korzystania z wpe pro są zakazane i dostajemy za nie jaila [death touch, area death]. Można jednak znaleÂĽć inne skuteczne czary np. breath :D

Download:

[rapidshare]

Wiesz co daj poprawny link a nie jakis ruski shit co niedziala. Powiem 1 zjebales teraz ta stronke whuj niema przedzialu Dwonload itp. i jeszcze WoWc, ktore niiechce sie sciagnac jak masz to daj takie co dziala ;]

"WoWc Launcher"

Dodaje mase różnych spelli, niektóre jednak - jak w przypadku korzystania z wpe pro są zakazane i dostajemy za nie jaila [death touch, area death]. Można jednak znaleÂĽć inne skuteczne czary np. breath :D

Download:

[rapidshare]

Wiesz co daj poprawny link a nie jakis ruski shit co niedziala. Powiem 1 zjebales teraz ta stronke whuj niema przedzialu Dwonload itp. i jeszcze WoWc, ktore niiechce sie sciagnac jak masz to daj takie co dziala ]

ale idiota z ciebie dzial download jest a na rapidze linki po jakims czasie wygasaja wiec nie ma co sie dziwic ze nie dziala

Sign in to follow this  
Followers 0