Sign in to follow this  
Followers 0
Guest wiciu

Pytanie

9 posts in this topic

Zainstalowalem L2 wersji C4 .. wkleilem "system" i gdy odpalam ikone "L2" wyskakuje mi info

"The game may not be consistant because AGP is deactivated. Please activate AGP consistancy"

Z tego co zrozumialem to chyba chodzi o karte graficzna .. dziwi mnie to iz mam karte

GF 4 i nie moge odpalic gry .. a kumpel ma GF 2 i gra spokojnie. :help: :help: :help:

Masz karte nividie to musisz najnowsze sterowniki zainstalowac to ci ten komunikat nie wyskoczy bo bendziesz mial kompatibilna karte do shaderow w l2

;-)

z tego co wiem geforce 2,3 i 4 nie maja pixel shaderów, a l2 ich nie wymaga... ale fakt - najnowsze sterwoniki powinny pomoc... ewentualnie moze trza ustawic agp w biosie...

A wiesz moze gdzie sciagnac te najnowsze sterowniki :-P bo kiedys jak szukalem to takie same mi wynajdywalo. Help man :-D

Zainstalowalem L2 wersji C4 .. wkleilem "system" i gdy odpalam ikone "L2" wyskakuje mi info

"The game may not be consistant because AGP is deactivated. Please activate AGP consistancy"

Z tego co zrozumialem to chyba chodzi o karte graficzna .. dziwi mnie to iz mam karte

GF 4 i nie moge odpalic gry .. a kumpel ma GF 2 c i gra spokojnie. :help: :help: :help:

Sign in to follow this  
Followers 0