Sign in to follow this  
Followers 0
Guest wiciu

Pomocy :(

15 posts in this topic

Witojcie :( . moj problem jest nastepujecy, kupiłem sobie wypasiony zestawik sluchaweczki z mikrofonem i sluchawki chodza lite lecz mikrofon jakos slabo (tak samo mialem ze starym mikrofonem) oczywiscie bede to ustawienia ale ja nie moge ich ustawic bo sa zablokowane w sensie ze nie moge na nie kliknac

jak inne sterowniki przeciec do danej kary sa dane sterowniki chyba ze masz zintegrowana to na plyce od plyty glownej

A co do problemu to niewiem moze masz jakies duze sprzeglo kolo koma np glosniki z mocnym magnesem i powstaja szumy co moze zaklucac prace majka a jesli nie to moze cos masz z wejsciem na miniJacka przy kompie a jesli nadal nie to to moze jakis zimy lut przy majku a jesli nadal nie to to moze masz cos w sysku albo z karta nietak a i to zalezy jaki tez majk dynamiczny krystaliczny węglowy, A jak nie sprubujk wydrzec ryja na cale gardlo i jak nadal bedzie slabo to wyrzuc kompa przez okno :lol: :lol: :-P :-P :-D :-D ;-) ;-) :-) :-)

glosniki z mocnym magnesem

no pod kompem lezy 800w :p

Mnie dziwi tylko to ze kumpel moze brac zaawansowane i se powiekszac czulosc itp a ja nie moge bo nie da sie kliknac tak jak na zdjeciu

Zestawix nosi nazwe IBOX hp-9600mv

Mam nowa karte muzyczna bo ta podstawowa od plyty glownej spalila mi sie

No ja mam 2 wejscia z tylu i z przodu 2 mikrofony i dalej slabo chodzi .. Mikrofon chodzi ale słabo, trzeba głosno mowić , aby dana osoba usłyszałą mnie

kamilr, człowieku czy ty myślisz że każdy jest taki [ nieskomplikowany ] jak ty ??

wiciu, grzebałeś w panelu sterowania? też tak miałem , pogrzebałem po kompie dobrze i dzialalo

jak bym miał moda to bym już warna jebnoł :twisted:

hellboy123 mysle o tym samym a nawet banie bo nie moge uwierzyc ze wieku 18 lat mozna byc takim idiota i robic z siebie kretyna

bo tam zamiast 18 to powinno byc 8 tylko cos mu sie daty pojebaly moze na tylke glupi jest ze nie wie kiedy sie urodzil :lol: :lol:

Sign in to follow this  
Followers 0