Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Shaggy

Disaster Area - New

8 posts in this topic

Jest to remake starego disastera teraz postawiony jest na Mangosie... Jest to serwer niemiecki... Ale większość to polacy przynajmniej w Ally,nie wiem jak tam w hordzie... Głownym grzechem serwa jest to ze gra bardzo mało ludzi z hordy... ÂŚrednio 65 playerów w tym 15 z hordy... W Weekendy gra tam nawet do 150 graczy... Ja na nim gram od Wakacji mam 2 postacie Ork Shaman i Elf Hunter... Zapraszam GrAJCIE HORDÂĄ...

Częste eventy rożnorakiego rodzaju... Klimat super... Ludzie uprzejmi... 3 przodujące gildie

Regin Of Ancient... Perssian Warriors... IsNxWarriors... Raidy i walki z bosami w dużych grupach... 4 Gm 2 Horda i 2 Ally... Oczywiście nie są pólmózgami... No To Tyle Nieeeee...

Nazwa: Disaster Area WoW Serwer

Rodzaj: Blizzlike

Xp and gold rate: Normal przy czym złota moim zdaniem wylatuje z mobkow za malo...

Patch: 1.12.1

Strona Serwa: http://www.disaster.area.de.vu/

Wszystko co potrzebne rejestracja,Player Map,Player Online, Serwer Up czy Down tez na stronie tylko trzeba znac angielski na poziomie 4 podstawowki... lub Czeski :lol:

Realmlist: guenex.no-ip.org

Player Cap: 200 player i podejzewam ze latency nie podskoczy drastycznie...

Online: 24/7 ok 17 reset serwa na jakies 5-20 min

Aha nie ma LaCd...

Zapraszam wszystkich... Jeśli chcecia naprawde pograc w WoWa to jest właśnie Ten SerweR...

Wiec tak....polecam serwer a szczególnie osobą ktore lubią high rate , bo nie jest łatwo z kasą i xp...ludzie na serwerze sympatyczni....wszedlem i od razy jakis mag dal mi 10 silver (10silver na poczatku to bardzo duzo jak na taki rate drop) z mobow ktore są na początku w ally human leci z nich po 1copper...

Dobra co do GMów, rozmawialem z jednym około godzinę (nick: Helper Undead Warrior Horda level 100)

wiec tak powiem z tej rozmowy wywnioskowałem ze spełniaja w 100% swoją rolę GMa...pierwsze co zeby sprawdzić GMa zagadalem takie tam a potem pytalem o lvl itemki itp... on odpowiadal ze niemoze itp ...napisal ze jak bede tak prosil o lvl i itemki to powiadomi "góre" i załatwią sprawe (ban). Moge powiedziec ze GM jest wpozadku pytal czy w czymś pomóc czy jakies problemy i takie tam...czyli GMowie zawsze sluza pomocą.Mówil ze jak zabije mnie ktos z wyższym lvle ode mnie to od razu powiadomic go i on zalatwi to.(Ale to chyba normalne na wiekszości serwach z mądrymi GMami)

Co do serwera to siedzie od godziny na nim i ani jednego DC nie bylo jeszcze(ciekawe na jakim Emu stoi) pare questów dodanych itp...przydalo by sie zaludnić server(Spytalem siego na jakim Emu stoi to odpowiedzial ze na najlepszym :P ...teraz na serwerze sa 53 osoby a latency 51.

Poprostu super jednym slowiem :))) wbijać sie !! ! :roll:

Przepraszam za błędy ortograficzne :lol:

jeszcze(ciekawe na jakim Emu stoi)

tak troche jest napisane w 1 poescie co ?

Jest to remake starego disastera teraz postawiony jest na Mangosie

A to bardzo Przepraszam :-)

ÂŚpieszyłem się jak czytałem i widocznie ominołem ,szybko wzrokiem przeleciałem po tekscie.

Jeszcze nigdy nie widzialem w Ally u Humanów na początku :

-questa nowego

-i trolli ktore sie zmieniaja w kozy czy jak to sie zwie :)

A i również zapraszam do Grania hordą :roll:

Szkoda ze tak mało osób na tym serwerze gra :-( bylby to dobry serwer gdyby gralo wiecej ludzi...a bez ludzi to smuty są.

Jeszcze raz Przepraszam z głupie pytanie (Ciekawe na jakim Emu stoi?)

Mam nadzieję że już nigdy więcej sie to nie powtorzy :-D ;-)

Grałem przez chwile na tym serverze i znalazłem kilka wkurzających błędów i kilka takich lekkich:

1) Kobieta od zadań przy miejscu startowych ludźi. Rzuca się na ciebie i lipa z zadaniami.

2) Przeciwnicy mają zwyczaj walczenia z tobą plecami.

3) Czasem po zakończeniu walki, przez kilka minut masz info, że jest walka i nie możesz nic robić.

4) Sprzedawcy i każdy w mieście oznajmił mi, że mnie nie lubi, a nic nie zrobiłem.

5) Nie mogłem, ani wyłączyć gry, ani się wylogować. Zadziałał tylko alt f4.

Grałem tam kiedyś, GMi wtedy byli idiotami, zapewne tak zostało. W Westfall były mobki robiące spellami dmg ok. 500 .. więc dead na miejscu. Powiedziałem im a oni przez tydzień nic nie robili to olałem.

Taki gold rate? Przesada.

Szkoda ze tak mało osób na tym serwerze gra :-( bylby to dobry serwer gdyby gralo wiecej ludzi...a bez ludzi to smuty są
ano prawda. serw stabilny, exp naliczany bez przesadyzmu, ale człeka spotkac to świeto dyszla, a szkoda :P

Sign in to follow this  
Followers 0