Sign in to follow this  
Followers 0
Guest PIO

Problem z NWN

10 posts in this topic

mam problem z Never winter nights ....kiedy uruchamiam gre pokazauje sie main a potem gra sie wylacza :-? moze to wina cracka wiec jezeli ktos mial podobny problem to pisac ...no i jak linki do crackow tez mile widziane ;))

Hmmm.jesli chodzi o cracka innego to moze to byc ten sprawdz.

[ Dodano: Czw 15 Mar, 2007 ]

Kurde niemoge go upnac na rapidzie :/ SYF

[ Dodano: Czw 15 Mar, 2007 ]

Sory PIO niemoge dac tego na rapida :( wybacz :cry:

ktorys sz tych musi dzialac xD

cytaty:

mi tez mozecie przeslac prosze [email][email protected][/email] 

Proszę!Prześlijcie mi też cracka do Neverwintera Błagam!To mój e-mail: [email][email protected][/email].
BÂŁAGAM !! !! !! !

Jakby ktoś mógł mnie tez przysłać to bym sie bardzo cieszył... moj mail [email][email protected][/email] 

szukaj dalej :P

No wlasnie :/ Ja mialem do wiekszosic wersji... od 1.28 w zwyz ;P aon ma 1.0 ;P Oczywiscie oryginalna tylko pewnie chce miec no cd zeby plytke nie zniszyczyc ;D prawda ?? Przeicez to nei forum creackerskie xD

spakuj winrarem na voluminy i dodaj jako zalacznik
EE no niewiem czy ty mnie uwazasz za idiote czy co..... zrobilem tak ale niestety forum ma ograniczenie do 700kb.......crack zajmuje ponad 2 mega :D

EE no niewiem czy ty mnie uwazasz za idiote czy co..... zrobilem tak ale niestety forum ma ograniczenie do 700kb.......crack zajmuje ponad 2 mega :D

po to sluzy opcja w winrarze do dzielenia plikow ok poradzilem sobie :P niech ktos zamknie :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0