Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Jestem ciekawy czemu na sunwellu tak populacja zmalała,na chwilę obecną sunwell:2200 Ats:4600. @Sikor219 Serwer stabilny i online spory.
 3. Witam, kupie konto na Netherwing 50+ lvl po stronie hordy, klasa bez różnicy. Ewentualnie zamienię na rogue 61 lvl na serverze Nightbane. Propozycję proszę pisać na priv.
 4. Zamienie Rogue Undead 70lvl, wszystkie repy revered + aldor exalted. ENgineering 350 + Mining. Gear pve - preraid BiS + pare epikow Interesuje mnie warrior/mag/priest/druid moze byc ally lub horda
 5. a na sunwellu w ile czasu cos osiagne? da rade w tydzien wbic 80? przy exp x4 z item shopu
 6. Last week
 7. Nie znajdziesz takiego, za wysokie progi.
 8. Witajcie. Szukam fajnego serwera bez pay2win. Najwieksza frajde w wowie sprawiaja mi walki miedzy graczami oraz szukam serwera gdzie gra 3k + osob, maxymalny lv i dobry ekwipunek osiagne w tydzien-dwa gry. Dawno nie gralem w wowa i nie wiem na jakim patchu w ogole grać, kiedys gralem 335a i nie wiem jak to jest z nowymi patchami. A i tak w ogole to są może na jakims serwie walki gildijne? gildia vs gildia o jakis ranking czy coś. Tak jak wspomnialem, najbardziej interesują mnie bitki z graczami. A i np jeżeli kiedyś gralem 335a to jakbym teraz zagral na patchu 7 to ciezko by mi było z ogarnieciem gry?
 9. Witajcie. Szukam fajnego serwera bez pay2win. Najwieksza frajde w wowie sprawiaja mi walki miedzy graczami oraz szukam serwera gdzie gra 3k + osob, maxymalny lv i dobry ekwipunek osiagne w tydzien-dwa gry. Dawno nie gralem w wowa i nie wiem na jakim patchu w ogole grać, kiedys gralem 335a i nie wiem jak to jest z nowymi patchami. A i tak w ogole to są może na jakims serwie walki gildijne? gildia vs gildia o jakis ranking czy coś. Tak jak wspomnialem, najbardziej interesują mnie bitki z graczami.
 10. Frost

  SUNWELL ANGRATHAR!

  Mogę też sprzedać za 130 zł.
 11. to pisz na priv co i jak i dogadamy z cena
 12. mam pala i maga, z shamanem gorzej a w jakiej frakcji?
 13. masz moze paladyna, shamana, lub maga?
 14. Sprzedam postacie 80 lvl + mail do konta na sunwell angrathar, pisz co potrzebujesz a sie dogadamy, postacie z gearem na poziomi 2kgs
 15. aktualne? moge zalatwic ci 80 na angratcharze wszystko co chcesz z mailem, ale bedzie groszkiem;/
 16. Szukam chętnych, założę własny i prywatny serwer. Chcę pograć z kimś w 2 albo 3 jak na singleplayer - przetrwanie. Czekam na odp.
 17. Sprzedane, do zamknięcia.
 1. Load more activity
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.