Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Nudzi Ci się? Zapraszam na LiveStream: https://www.youtube.com/user/Xar0ne/live
 4. Cześć od jakiegoś interesuję się działaniem serwerów WoW. Na chwile obecną posiadam postawiony priv na 3.3.5a do poznawania działania tego wszystkiego, jednak nie posiadam na tyle dużej wiedzy z zakresu programowania aby zrozumieć zasadę działania raidów, dungeonówi ogólnie instancjonowania. Czy ktoś z zaawansowaną wiedzą mógłby wytłumaczyć mi zasadę działania tej mechaniki? Z ew. zaznaczeniem kodu który odpowiada za odpowiednie części.
 5. IP: CraftMC.PL TeamSpeak 3: TS.CraftMC.PL Strona serwera: WWW.CraftMC.PL Nasze Serwery: Survival+Gildie ╚ FreeBuild ╚ SkyBlock ╚ BedWars ╚ CaveBlock Sloty: 500 Wersja: 1.8-1.13.x Autoryzacja: NON PREMIUM + PREMIUM Serwer Survival+Gildie znajdziesz tutaj: >> Autorski system rankingu oparty na zabójstwach graczy, >> Możliwość założenia swojej gildii za opłatą odpowiednich przedmiotów, >> Drop z kamienia, >> Możliwość wytworzenia magicznego CobbleX z bruku! >> Inne ciekawe rzeczy jak i urozmaicenia! Czekamy na Ciebie, Wbijaj i Graj! << Serwer SkyBlock znajdziesz tutaj: >> Autorski system poziomu wysp, >> Możliwość powiększenia swojej wyspy za $, >> Drop z kamienia, bruku, >> System SkyCoinsów za pomocą których odblokujesz m.in Nether, End! >> Wyzwania inaczej zadania za które otrzymujesz przeróżne nagrody! >> Arena PvP, Sklep w GUI, VIPROOM! >> Inne ciekawe rzeczy jak i urozmaicenia! Czekamy na Ciebie, Wbijaj i Graj! << Serwer FreeBuild znajdziesz tutaj: >> System prac wybierz swoją wymarzoną, >> Działki 50x50 oraz 100x100 do zakupienia za $, >> Drop z rud, >> Kup swój wymarzony samochód, rower, czołg oraz samolot! >> Kop, sprzedawaj, handluj i stań czoło najlepszym graczom w TOP 10 MILIONERÓW! >> Zbalansowana ekonomia. >> Inne ciekawe rzeczy jak i urozmaicenia! Czekamy na Ciebie, Wbijaj i Graj! << Serwer BedWars znajdziesz tutaj: >> System poziomów, >> Autorskie mapy 2v2, >> Zdobywaj monety i otwieraj tajemnicze skrzynki, >> Stań się najlepszym graczem serwera i graj z przyjaciółmi! >> Inne ciekawe rzeczy jak i urozmaicenia! Czekamy na Ciebie, Wbijaj i Graj! << Serwer CaveBlock znajdziesz tutaj: >> Życie w jaskini, >>Autorski system Monet za które zakupisz m.in Spawnery, >> Drop z kamienia oraz bruku, >> Sklep serwera znajduje się w GUI - Ułatwienie w sprzedaży wszystkich przedmiotów za pomocą SCROLL'a, >> Wyzwania, zadania za które zyskasz różne przedmioty za ich wykonanie! >> Inne ciekawe rzeczy jak i urozmaicenia! Czekamy na Ciebie, Wbijaj i Graj! << Wszystkich graczy zapraszamy na serwer!
 6. @qwertnj Ja pobieram z tej strony Torrenty i nie ma z niczym problemu Spróbuj przypomnieć hasło https://torrento.pl/przypomnij-haslo
 7. Jak w temacie , posiadam wszystkie dane do konta i oczekuję tego samego. Postać to groszek Shaman , horda.
 8. Earlier
 9. Wymienię Outland horda za cos w ally mam w hordzie druida head t4 za cos po stronie ally więcej na pw
 10. Nudzi Ci się? Zapraszam na LiveStream: https://www.youtube.com/user/Xar0ne/live :)
 11. Witam serdecznie, jak w temacie, kupię jakiekolwiek konto z 80lvl na angrathar, rozważę każdą propozycję, bo z tego co widzę sunwell nie prowadzi już sprzedaży postaci. Pozdrawiam!
 12. Kupię Golda 10 tys frakcja horda
 13. Czy ktoś korzystał ze strony podobnej do torrenty.org torrenty https://torrento.pl? zarejestrowałem konto ale nie moge się zalogować, ma ktoś taki problem?
 14. Nie taka znowu lipka, zapowiedzieli fresh realm cata https://beta.atlantiss.eu/news/292/some-fresh-very-fresh-news i odpalili ds hc https://beta.atlantiss.eu/news/305/heroic-dragon-soul
 15. Netherwing odpalił open betę https://beta.atlantiss.eu/news/298/netherwing-beta-announcement-and-dev-update
 16. Właśnie odpalam stream Jak komuś się nudzi, to zapraszam :3 https://www.youtube.com/user/Xar0ne/live
 1. Load more activity
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.