Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Nazwa serwera: Netherwing Patch serwera: 2.1 Rasa postaci: be Klasa postaci: paladyn Frakcja postaci: horda Specjalizacja postaci: prot Level postaci: 59 GS/ilvl postaci*: Profesje: herb/mining 330+ Cena postaci: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: wymaksowany , oenchantowany gear rare/epic z instancji przed OL. Konto 8d played, wykupione sloty w banku , bagi 16, ponad 1500g
 3. Last week
 4. Cześć, Kupię za złotówki postać na Atlantiss - netherwing. Klasa: Priest lub Druid poziom: 60+ Piszcie tutaj lub na priv. @edit Gdzie ja napisałem... usuńcie to albo przenieście do Kupie.
 5. Witam. Mam na sprzedaż Shadow Priesta PVE 5134 gs po stronie Alliance. postać ma wyskillowane: Tailoring 297 Herbalism 107 Latanie po Northrend 150% Dualspec Na postaci jest 732golda. Postać posiada tytuł KINGSLAYER 25n. Posiada dwa endgame'owe itemy: Archus, Greatstaff of Antonidas (z LK) oraz The Lady's Brittle Bracers. Poza tym na jednym ze zdjęć pokazane są Heirloomy przypisane do konta. Na koncie również stworzony jest Hunter poziomu 16. W razie dodatkowych pytań proszę napisać prywatną wiadomość. Konto jak i postacie znajdujące się na nim są własnością firmy Blizzard Entertainment oraz serwera Sunwell.pl, sprzedaję jedynie czas poświęcony na grę.
 6. Kupie konto na warmane icecrown tylko z email głównym
 7. Szukasz gildii w GW2? Rekrutujemy na stronie http://aiwe.eu/
 8. szkoda, że każdy używa pqr scryptów i innych nie wykrywalnych shitowych programow do pvp tak samo jak na warmane, wszedzie korupcja aby tylko być w topce, sam uzywałem scryptów dla testu przez 2mieś warek 2.8k rate na wowcircle i wszedzie totalna wyjebka
 9. Noonee

  Grywalny TBC

  nowy tbc nadchodzi https://elysium-project.org/main/index
 10. mnóstwo botów, duzo bugów na golda, pobugowane klasy, ale jesli ci to nie przeszkadza to idzie tam cos pograc bo online trzyma no i pve content jest zbufowany.
 11. kupie postac do 100 zł only allegro
 12. A jak tam z oskryptowaniem? Takie opinie chodzą, że nie do końca z tym różowo tam jak to przedstawiają.
 13. Earlier
 14. not even 5k its dad server ; )
 15. Zapraszam na server Dragonblight typowe blizzlike progressive
 16. Eleris1904

  Sprzedam dk

  tylko coinsy? Moge dac 5k+ gs shaman na sunwell lub kase
 17. Noonee

  Grywalny TBC

  spoko juz robie chara, mozesz mi dac jakies info jakis sezon pvp ktory tier w pve robią jak z balansem frakcji
 18. GuessWhosBack

  Grywalny TBC

  https://atlantiss.eu/ - realm TBC w tej chwili 2k online, do końca miesiąca exp 2x. IMO lepszego TBC w tej chwili nie znajdziesz.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.