Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/25/2019 in all areas

 1. 1 point
  Dudosz

  Sunwell Angrathar [Dyskusja]

  pvp chyba pozostalo takie same, pve za to sie zmienia gdyz zdejmuja wszelkie bufy z bosow. edit: ida wakacje, robi sie cieplo to normalne ze spada online.
 2. 1 point
  popalony

  Sunwell Angrathar [Dyskusja]

  Zrobiło się ciepło to ludzi gra mniej,jak co roku:)
 3. 1 point
  Almin

  Zygor

  Update 7.0.1983 KLIK Pytanie, dawać jeszcze te update, ktoś to pobiera?
 4. 1 point
  GuessWhosBack

  [5.4.8] Tauriwow.com | Blizzlike

  https://tauriwow.com/news/543 Dzisiaj i jutro to ostatnie dni na przeniesienie swoich postaci z ATS na Tauri, tak w ramach przypomnienia. Od półoncy 1 kwietnia nie będzie już takiej możliwości.
 5. 1 point
  Nie ma żadnych planów oprócz PTE.
 6. 1 point
  Ja też nawiązywałem do początków Atlantissa - otwarcie serwera to był szczytowy okres trollingu na polskiej scenie privów i Atlantiss został w dużej mierze zalany przez właśnie takich graczy. Dodatkowo duży hype zadziałał na niekorzyść serwera - oczekiwania były wysokie, a rzeczywistość to brutalnie zweryfikowała. Przecież ludzie tak zrazili się do realmu cata, że nawet nie myśleli o daniu drugiej szansy serwerowi, a szkoda. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w najbardziej kryzysowy momencie online wynosił coś około 300-400 (albo i mniej, świta mi coś około 250) online w szczytowych godzinach. Od zawsze byłem pod wrażeniem ogromnej pracowitości, cierpliwości i wytrwałości chłopaków, pewnie przeżyliście wiele kryzysów w swoim gronie, mało kto by wytrzymał. Pozostaje tylko pogratulować, trzymać kciuki i cieszyć się, że udowodniliście swoją wartość.
 7. 1 point
  Do dziś pamiętam jak 6 lat temu na tym forum pisali, że Atlantiss padnie po miesiącu
 8. 1 point
  Noonee

  Premiery serwerów

  dokladnie, sa trolle + z;a opinia serwerow typu high rate tyle ze jakby ktos zrobil high rate typu tbc to by bylo od zajebania ludzi spojzmy jak jest tbc prawie padlo na prywatnych servach mamy warmene i sunwell gdzie ludzi gra po 2k reszcie z 5k ludzi nie chce sie expic gdyby ktos zrobil high rate typu starych serwerow by sie wjebalo pelno ludu wkoncu po 2 latach przerwy moglby ktos sie podjac tego i wyprowadzic na fora wowa server high rate tbc
 9. 1 point
  Trochę wiary następnym razem
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.