Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/13/2018 in all areas

 1. 3 points
  Almin

  Zygor

  Update 7.0.1983 KLIK Pytanie, dawać jeszcze te update, ktoś to pobiera?
 2. 2 points
  Sunwell ma ta jedną przewagę, że ma lepsze raty. X1 obecnie to jest trochę strzał w kolano. Owszem realm jest świeży i jest boom, ale tak samo było z Medivhem, a już go nie ma. Bo na X1 ratach grają w zasadzie hardkorowcy, których na koniec zostaje 1k i serwer umiera. Gdyby nie te raty sam bym tam pograł poważniej (wbilem parę lvli). Szkoda czasu na męczarnie z tymi ratami , na dodatku który się ugniatało przez 8 lat. tym bardziej że to prywatny serwer, dzisiaj jest,jutro go nie ma.
 3. 2 points
  Tak odnośnie aktualnej sytuacji NW W przerwie bo DC
 4. 2 points
  Almin

  Zygor

  Update 7.0.19577 pod patch 8.1 KLIK
 5. 1 point
  GuessWhosBack

  WoW Classic

  Layering zabija całkowicie przyjemność gry. Ludzie wykorzystują to na potęgę nabijając materiały do profek / farmiąc konkretne bossy w dungeonach (gdzie w BRD farma Emperrora pozwala na zaoszczędzenie 1-2h przez layering). Wbity mam 60, bugów trochę znalazłem, jednak nie jest to ilość taka, jaką się spotykało na privach. Z najgorszych, które odczułem na własnej skórze: xp bug - będąc w raid pt brak kary na doświadczenie, przez który masa osób wylevelowała na dungach na aoe cleave (owszem, można w 5man, ale 7-8man SM/ZF było najbardziej opłacalne). threat demo shouta 1-2sek. lag przy wydawaniu komend dla petów retail AI u mobów (natychmiastowa reakcja na casty graczy gdy mob ma interrupty, tak samo movement) + masa bugów tutaj: https://us.forums.blizzard.com/en/wow/c/wow-classic/support-and-bug-report?order=posts Bug z XP i threatem już naprawione. Niestety tyle jeżeli chodzi o fixy. Z tym porównaniem do privów częściowo się zgadzam, z wyjątkiem Elysium, bo tam ilość małych bugów, które uprzykrzały grę była taka, jak na privach w 2012 roku.
 6. 1 point
  Xar0ne

  Zapraszam na LiveStreamy :)

  https://www.twitch.tv/xar6279 Ruszył nowy sezon PvP! Czas zagrać placementy. Każda moja śmierć = gold dla kogoś z czatu.
 7. 1 point
  Scrawl

  WoW CLASSIC Polska - grupa na FB

  Hej, jeżeliktoś z graczy prywatnych serwerów zamierza wystartować z WoWem na nowo - czyli zagrać na oficjalnym realmie w zbliżającym się WoW CLASSIC to zapraszam do grupy na dyskusje ;-) https://www.facebook.com/groups/307547493488497/
 8. 1 point
  Tewu

  WoW CLASSIC Polska - grupa na FB

  Trzymaj link do grupy na fb gdzie jest prawie 2 k ludzi. W opisie, ew poszukaj w postach tam jest link do dsc. Teraz nie mam możliwości zalogowania się na discorda. https://www.facebook.com/groups/526110641082228/
 9. 1 point
  GuessWhosBack

  [5.4.8] Tauriwow.com | Blizzlike

  Już w środę (31.07) - na serwerze zawita patch 5.4. Razem z nim Timeless Isle oraz długo wyczekiwane SoO. Rozpiska dat związanych z patchem: https://tauriwow.com/news/556 Zwiastun:
 10. 1 point
  Sanay

  WoW-TBC 5 Man

  Welcome to WoW-TBC5Man- Website: https://tbc5man.com/ [Any problems please feel free to message a GM on discord]ne) http://tbcwow.co.uk/ - account creation page. https://www.shorturl.at/cknQ6 - client 2.4.3 >>>>>>>>set realmlist tbcwow.co.uk<<<<<<<<< Vote System Has Been Updated - Feel Free To Collect Points Now For Open Beta - Or Test The System. [Rewards Are Open To Change] _ Vote System - http://tbcwow.co.uk/home/index.php Vote Page - https://tbc5man.com/voting-system/ [This is an optional way to give back and grow the community - Please don't feel like you have to take part in this system 35 gold 4 points100 gold 8 points450 gold 20 points1 x Field Repair Bot – BoP (No Eng Skill Required) 4 points1 x Warsong Gulch Mark of Honor 4 points1 x Arathi Basin Mark of Honor 4 points1 x Alterac Valley Mark of Honor 4 points1 x Eye of the Storm Mark of Honor 4 points1 x Wintergrasp Mark of Honor 4 points1 x Badge of Justice 4 points1 x Primal Nether 20 points
 11. 1 point
  Eleris1904

  Ziomeczki, gdzie gracie?

  Zapraszam na server Dragonblight typowe blizzlike progressive
 12. 1 point
  GuessWhosBack

  Serwer Classic

  Jak nie masz dostępu do bety a chcesz jednak trochę sobie przypomnieć to warto. Chociaż na tydzień czy 2. Ja sobie dużo przypomniałem (ostatni raz jak grałem w dodatki pre-cata to jak właśnie wyszło cata, także trochę można było zapomnieć). Są różnice, jasne, ale taką grą jesteś w stanie sobie przećwiczyć ścieżkę levelowania - bo ta nie różni się tu i tu (jedynie niektóre spawny się różnią).
 13. 1 point
  Dudosz

  MoP, WoD, Legion. High Rate PvE, questing

  tak to jest recruit a friend. zapraszasz jakas osobe do gry i bedac w party macie x6 exp za questy/mobki od 1 do 85. Znalesc osobe nie problem wystarczy wejsc na discord
 14. 1 point
  Dudosz

  MoP, WoD, Legion. High Rate PvE, questing

  wczesniej otworza wotlk zanim wyjdzie legion i z tym 4.5k online przesadziles, srednio wieczorami jest powyzej 2300+ Warriors of Darkness to czysto wegierski realm tylko ze wieksze raty. na Monster WoW nawet nie idz bo to chyba najbardziej zbugowany priv czasow dojacy kase podobnie jak Warmane (tu lepiej ze skryptami) Jesli szukasz dobrze oskryptowanego serwera pod kazdym wzgledem wybierz Tauri. Jedyny serwer ktory najbardziej odwzorowuje global. Na wakacjach wypuszczaja ostatni raid z tego contentu.
 15. 1 point
  Potwierdzam. Serwer Tauri ma 3 realmy (cross realm, łącznie daje to ok. 4-5k graczy do pve/pvp). Jak PvE i na wyższym poziomie, to jednak realm Evermoon (jest kilka polskich aktywnie rajdujących gildii). Do tego mając RaF masz rate do 6x. Solo masz do wyboru 1x lub 2x na Evermoon. Realm Tauri polecam tylko pod warunkiem, że znasz węgierski. Obecnie serwer ma content 5.3, kwestia miesiąca lub 2 i będzie 5.4. Potem planowany jest Legion.
 16. 1 point
  Dudosz

  MoP, WoD, Legion. High Rate PvE, questing

  tauri wow realm evermoon.
 17. 1 point
  HolyMaster

  [2.4.3] Sunwell Nightbane

  Powody są takie, jak napisał @GuessWhosBack, a w skrócie - ludzi ekscytuje i zachęca do gry świeżość, nowość, a to oferuje każdy nowy realm, dlatego jest duża ilość osób skaczących z kwiatka na kwiatek. Przypuszczam, że większość graczy jest z kategorii tych doświadczonych (bo przecież niewielu jest nowych), nastawionych na endgame i raidowanie, a nie casual. Jakby na to nie patrzeć, żyjemy teraz wszyscy w pośpiechu i to weryfikuje nasze możliwości gry, nie każdy chce poświęcić urlop na expienie postaci albo inne rzeczy.
 18. 1 point
  GuessWhosBack

  [2.4.3] Sunwell Nightbane

  Cześć graczy po prostu skacze po serwerach. Tu pojawi się nowy (a tych się pojawia trochę) - a może będzie lepszy? Cześć się nakręca, bo dawno nie grało w dodatek, a gdy już zagrają to sobie przypominają, że przyciągała ich głównie nostalgia. Jeszcze inni kończą grę gdy widzą, że serwer traci populację (nie chcą tracić czasu na grę na "umierającym serwerze"). Stare dodatki mają też to do siebie, że same nie oferują za wiele. Ileż lat można rajdowac takie BT/SWP bez znudzenia? Często też są dla niektórych zbyt długie przerwy między wypuszczanymi etapami contentu - jak komuś za długo, to znowu skoczy na inny serwer (jeżeli bardzo chce grać), lub po prostu zrobi sobie przerwę. W samym przypadku Sunwellowego realmu to największy wpływ miał słaby start, znacznie gorsza jakość w porównaniu do Nethweringa, no a potem - po częściowym wyludnieniu - już w grę wchodzi migracja graczy na ten drugi realm, bo ten ma więcej graczy.
 19. 1 point
  Andrze786

  [2.4.3] Sunwell Nightbane

  Raczej to, że nikomu nie chce się biegać po stolicach żeby zapisać się na BG. ATS działa dobrze, a traci graczy prawie tak samo szybko.
 20. 1 point
  Dudosz

  [2.4.3] Sunwell Nightbane

  no i dodatkowo obecna konkurencja (atlantiss)
 21. 1 point
  Nie wydaje mi się by popyt na Cata był niski. Ilość pytań o "fresh Cata" we wszystkich możliwych miejscach jest ogromna. TBC/Vanilla są fajne do przypomnienia sobie dawnych czasów i dużo ludzi na to czekało, ale zawartość i mechaniki są zbyt toporne, żeby w to grać w 2019. Sunwellowe online spadło z 8000 do 300 w kilka miesięcy, ATS z 5300 na 3300 w miesiąc. CATA to szczytowy poziom rozwoju wowa, w ten dodatek można grać latami, WOTLK i MOP podobnie, ale TBC/Vanilla są martwe.
 22. 1 point
  Albanczyk

  [3.3.5] Dragoblight by Rising Gods

  We would like to talk about our upcoming international progressive WotLK Realm. We have been rather sparse on the details of it, until now, while we continued to pour in development work to make sure it is as ready as it can be. While this may be a fresh realm, the team behind it is anything but that. Some of you may know of our currently-existing WotLK project, Rising Gods. Over the course of its existence, we've put in countless man-hours of development work that we now wish to channel into providing the best possible WotLK private server experience available. So, with that said, we would like to introduce our new WotLK project: Dragonblight! Dragonblight will exist as a progressive-release realm with a pace similar to that of Blizzard's own WotLK schedule. We will be making moderated and balance-tested adjustments to Tier 7 content to bring it in line with the rest of this great expansion's raiding content. A release schedule for Tier 7 will be provided at a later date, but current plans are to release it a short time after the realm has gone live to allow all players to prepare their characters and form their raid teams. We believe that our player base should have an equal footing in the raid race. For those of you who are not familiar with us yet, we've created a short summary down below: Rising Gods opened its doors to the public way back in 2007 and at the time had two TBC realms. In 2009, around a year after the official release of WotLK, the two TBC realms progressed into WotLK realms. Since acquiring another TBC project in 2012, we have been hosting multiple realms with independent teams under Rising Gods management. In the following years, we kept releasing updates for our WotLK realm weekly or every two weeks. Even after 11 years, we are keeping this pace and our realms are still running. Despite the final raid instances already being released on our current WotLK server, we still continue to work hard on improving the gameplay experience for our players. Why should I choose Dragonblight? A large and experienced team that has been managing active realms for over 11 years continuously. Our current WotLK realm has been fully progressed for several years and is still able to maintain ~2.5k player peaks, with the vast majority consisting of German players. No way of gaining ingame advantages through a cash shop. Immense improvements to server performance allowing for more efficient multithreading. A reworked and improved movement system (fanning, movement prediction, pet movement, etc.) that is already fully implemented and working so we will not have to subject our players to live tests. A visibility system that was rewritten from scratch, allowing for larger objects and NPCs to be seen from farther away. No more surprise Fel Reavers. A fully functional Battle for Wintergrasp. Fully reworked buff stacking (eliminates issues such as Fel Intelligence & Divine Spirit not stacking properly). Reworked LFG matchmaking. This prevents trolls from repeatedly queuing and immediately declining their invite. We also improved the algorithm that finds a dungeon for you so that players will see a greater variety of dungeons during the leveling process. Dynamic quest item drop rates. This means that the chance of a quest item dropping increases as you kill more creatures without getting a drop. While this mechanic might be unknown to most players, it is actually blizzlike. For details, please have a look at the primary English source HERE. Solid anti-cheat systems that are being kept up-to-date actively to prevent foul play. We are able to reliably detect PQR and similar programs. Starter guilds. Upon reaching level 2, players without a guild will automatically become part of a community guild based on their faction. Players are then able to leave the guild when they want, as well as rejoining it if they so choose. On our currently-live realm we have implemented a few PvP-related quality of life and balancing features with the purpose of increasing PvP activity. Please note that this does NOT interfere at all with class balancing and that these features are not yet confirmed for Dragonblight. BG MMR System that prevents battlegrounds from becoming too lopsided and keeps them fun and interesting. BG Crossfaction that enables players to be sorted into either side of the battleground. This increases BG activity since it prevents the problem of one faction not having enough players queueing to get BG queues to pop. This is derived from the mercenary battleground feature introduced by Blizzard in Warlords of Draenor. Arena Bracket System that sorts people into either a "beginner's bracket" or a "pro bracket". This prevents people getting started in Arena gameplay from being crushed by high-rated teams and instead puts them in an environment that enables them to learn and improve. There is, however, a timer in place that will pit people from both brackets against each other after enough time has passed. Remote Arena Queuing that allows players to queue for Arena matches from anywhere. This is similar to the way that you can queue up for battlegrounds and improves the amount of teams in queue at any given time. An Arena replay system that allows you to rewatch any Arena match that took place in the current season. You can freely move around the arena as the events of the specific match you selected unfold around you. Vanilla PvP titles can be achieved through the completely implemented Rank System from the pre-2.0.1 era. As some of you might know, the Rising Gods website is currently only partly accessible from outside of Germany. A new website for Dragonblight is currently being worked on and it will be accessible from anywhere. Join us on Discord https://discord.gg/WdEaVpA . We are committed to providing you with an enjoyable experience right from the get-go, so we want to prevent a rushed release. We are not announcing a release date just yet, but we will provide a release date as soon as possible. As we are still in the process of finalizing the ruleset of the project, we have created a poll to evaluate player opinion regarding specific topics. You can access the survey here: https://goo.gl/forms/G3oOSOlXYJQ5RogE3 For now, RaF will not be available on Dragonblight. It may be made available at a later date. We will be releasing further information as well as video showcases of our features over the next few weeks. We are also always happy to respond to your questions, so feel free to ask! That said, we are very much looking forward to entertaining you and providing you with a drama-free, professional private server experience! EDIT: Clarification regarding XP rates: We are planning to have x2 rates for vanilla content between levels 20 and 60. The XP bonus weekends in the survey will apply to all content, not just from that level range. Źródło: https://www.reddit.com/r/wowservers/comments/atxyr7/announcing_dragonblight_335a_powered_by_rising/
 23. 1 point
  Sanay

  [3.3.5] Dragoblight by Rising Gods

  Ahahahahaha Eu podludzie juz płaczą, że Sanay się wpierdoli po R1, tym razem zdestabilizuje całkowicie pvp z Sashką xDDD #PDK
 24. 1 point
  Dudosz

  Sunwell Angrathar [Dyskusja]

  pvp chyba pozostalo takie same, pve za to sie zmienia gdyz zdejmuja wszelkie bufy z bosow. edit: ida wakacje, robi sie cieplo to normalne ze spada online.
 25. 1 point
  GuessWhosBack

  [5.4.8] Tauriwow.com | Blizzlike

  https://tauriwow.com/news/543 Dzisiaj i jutro to ostatnie dni na przeniesienie swoich postaci z ATS na Tauri, tak w ramach przypomnienia. Od półoncy 1 kwietnia nie będzie już takiej możliwości.
 26. 1 point
  Nie ma żadnych planów oprócz PTE.
 27. 1 point
  Ja też nawiązywałem do początków Atlantissa - otwarcie serwera to był szczytowy okres trollingu na polskiej scenie privów i Atlantiss został w dużej mierze zalany przez właśnie takich graczy. Dodatkowo duży hype zadziałał na niekorzyść serwera - oczekiwania były wysokie, a rzeczywistość to brutalnie zweryfikowała. Przecież ludzie tak zrazili się do realmu cata, że nawet nie myśleli o daniu drugiej szansy serwerowi, a szkoda. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w najbardziej kryzysowy momencie online wynosił coś około 300-400 (albo i mniej, świta mi coś około 250) online w szczytowych godzinach. Od zawsze byłem pod wrażeniem ogromnej pracowitości, cierpliwości i wytrwałości chłopaków, pewnie przeżyliście wiele kryzysów w swoim gronie, mało kto by wytrzymał. Pozostaje tylko pogratulować, trzymać kciuki i cieszyć się, że udowodniliście swoją wartość.
 28. 1 point
  Do dziś pamiętam jak 6 lat temu na tym forum pisali, że Atlantiss padnie po miesiącu
 29. 1 point
  Noonee

  Premiery serwerów

  highe rate tbc
 30. 1 point
  Trochę wiary następnym razem
 31. 1 point
  Sanay

  Premiery serwerów

  Trzeba się trochę znać na marketingu a nie wstawić w kilku punktach parę reklam i informacji na temat serwera, serwery mają trolli, którzy gnoją potencjalną konkurencje.
 32. 1 point
  Noonee

  Premiery serwerów

  tak jak wyzej stare dobre czasy tbc high rate, to by bylo cos z eventami walk gilldi pamietam dla najlepszej gilldi byla guild island itp moglby ktos sie tym zajac ludu pewnie wchuj by bylo zeby pograc
 33. 1 point
  Xar0ne

  Zapraszam na LiveStreamy :)

  https://www.youtube.com/user/Xar0ne/live Zapraszam. Właśnie rusza Live
 34. 1 point
  Sanay

  WowCircle[Wotlk, CrossRealm]

  @Brave he he ^^
 35. 1 point
  Pozwolicie, że nieco odświeżę ten portal zachęcam do udzielania się, będę zaglądał codziennie.
 36. 1 point
  Cevillus

  [5.4.8] Tauriwow.com | Blizzlike

  Młody jestem A jak ktoś zaczął na wotlku to cofanie się do tbc mogło się skończyć odbiciem, przez te wszystkie df'y, dual spece, mounty itd. To, że nie grałem to nie znaczy, że nie doceniam tbc. Po prostu nie mogę go umieścić w rankingu bo nie sprawdziłem osobiście.
 37. 1 point
  Sama Gurubashi Arena miała swój urok : 3
 38. 1 point
  ale bym zagrał na takim HR exp x35 ;(
 39. 1 point
  Sanay

  WoW-TBC 5 Man

  Bump! Serwer prężnie się rozwija peak 115 online 130 on che che : 3
 40. 1 point
 41. 1 point
  Z innego projektu, w podobnej sytuacji jakiś czas temu (connected):
 42. 1 point
 43. 1 point
  Scena się zmienia i podejście serwerów do siebie również. Jeszcze trochę i rozpocznie się wspólna praca przy core, jednak na to jeszcze trochę będzie trzeba poczekać :).
 44. 1 point
  Jedna ekipa ze sceny prywatnych pomaga drugiej, jaka rzadkość. Brawa dla panów z Węgier.
 45. 1 point
  Jakość serwera będzie można ocenić po ustabilizowaniu core, nie wiadomo jak to wygląda na ten moment (reverty, zmiany, itd). Nie raz to co było na filmikach ptr nie zgrywało się z serwerem po otwarciu - zwykle po takich przebojach. Może dożyjemy czasów gdzie prywatne serwery połączą się i stworzą rozwiązania cross-realmowe współpracując razem przy core.
 46. 1 point
  Sanay

  WoW-TBC 5 Man

  Discord:https://discord.gg/dPscTrN
 47. 1 point
  https://discord.gg/jT24fut(edytowane) OTRZYMANO ZAPROSZENIE DO DOŁĄCZENIA DO SERWERA Netherwing 2 648 online8 591 członków Dołączono stress test za 30min.
 48. 1 point
  GuessWhosBack

  [5.4.8] Tauriwow.com | Blizzlike

  Nikt nie pisał a już kilka dni event trwa, ale do 31 grudnia na wszystkich realmach rate XP zostały zwiększone dwukrotnie (Tauri z 1x do 2x, Evermoon z 2x do 4x, Warriors of Darkness z 15x do 30x). Więcej info: https://tauriwow.com/news/527 Dobra szansa na szybkie wylevelowanie postaci jak ktoś chce zacząć grę na najlepszym serwerze MoP jaki istnieje. Na serwerze jest również RaF (wszystkie mnożniki XP są 3-krotnie większe co na chwilę obecną daje 6x/12x/90x na realmach). Na serwerze spokojnie idzie wbić Loremastera bez autocomplete. PS: Zapraszamy przede wszystkim na Evermoon, chyba, że ktoś lubi na worldzie rozmawiać po węgiersku.
 49. 1 point
  Xar0ne

  Aiwe.eu [RolePlay / Raid / PvP]

  W Guild Wars 2 trwa event świąteczny: Wintersday! Z tej okazji na naszej stronie głównej: http://aiwe.eu/ pojawił się specjalny, tematyczny design
 50. 0 points
  Brave

  [2.4.3] Sunwell Nightbane

  Gdzieś na FanPage pisał o tym że prowadzi właśnie stronę na fb, itd. Więc odejść nie odszedł
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.