Jump to content

Brave

Head Administrator
 • Content Count

  430
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Brave last won the day on January 11

Brave had the most liked content!

About Brave

 • Rank
  Administrator

Recent Profile Visitors

2,694 profile views
 1. Brave

  Serwer Classic

  Może i macie rację odnośnie zapoznania się z klasą, która dużo będzie odskakiwała od nowych dodatków jak i ścieżką expienia - która będzie długa.
 2. Brave

  Serwer Classic

  @GuessWhosBack wydaje mi sie że granie na priv mija się z celem. Obecny classic jednak będzie miał drobne smaczki różniące zapamiętanego classica (moim zdaniem na plus). Sam movement jest chyba z nowych dodatków. Niestety nie mam bety i nie będę miał chyba że ktoś z DarkWizardowców zdobędzie bete ;).
 3. Blizzard raczej nic nie zrobi nad nim sprawdzą czy cyferki zgadzają się. I jak długo będą się utrzymywały.
 4. W4 na to długo czekałem i chyba się nie doczekam. W sumie teraz już nie mam czasu na granie jak kiedyś.
 5. Może być ciekawe ale musieliby też zmienić lekko politykę. Wydaje mi się ze nieuchronnie WoWa umiera. I raczej nic to nie zmieni starzy fani niestety mają coraz mniej czasu z sentymentu wejdzie dużo osób, lecz nie utrzyma to się na długie miesiące - nowi zaś pójdą jako tłum i szybko wrócą na aktualny dodatek z racji na wiele uwygodnień. ps. Chciałbym być mile zaczkony się i być w błędzie
 6. Macie racje, dlatego zastanawiam się jak ten projekt: https://project-ascension.com/ - aktualnie ma z populacją obserwuje go dość długo jednak nigdy nie weryfikowałem go odnośnie online. Wejść na stronę mają trochę jednak jeśli spojrzeć na ilość realmów wyglądałoby że na każdym realmie gra max 500osób. Zastanawia mnie też czy jeśli jakiś projekt rozwijałby tbc po end game z własnym custom patche miałby szanse na powodzenie.
 7. @Andrze786 smutna prawda. Ogólnie tendecja TBC jest spadkowa dość mocno i zastanawia mnie co powoduje owy stan rzeczy.
 8. Problemy z logowaniem po crashowaniu, poprawianie rzeczy które stabilizowały serwer zaś nie poprawienie błędów przeszkadzających graczom. Później gdy wszystko dopracowali graczy dochodziło do 2k i praktycznie od tego online był już spadek. A w skrócie to to co napisał @Dudosz
 9. Brave

  Zygor

  @Almin ja od czasu do czasu. Jednak fajnie by dodać opcję ilości kliknięć etc.
 10. Ok, czyli po stronie Ally pewnie są jakieś niedobitki.
 11. @GuessWhosBack gracie gdzieś większą PL gildią?
 12. Ciekawe, jestem w szoku tak naprawdę :D. Będziesz brał udział?
 13. Piszemy o TBC a ja zaś nawiązywałem do powstania Atlantissa czyli xx lat temu ;).
 14. @Wolfenstein raczej nie pisali tego na starcie projektu - pamiętam że był hype mocny na taki serwer. Możliwe że później coś owego było. Na tamte czasy mało było dobrych cata :).
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.