Jump to content

Brave

Head Administrator
 • Content Count

  435
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Brave last won the day on January 11

Brave had the most liked content!

About Brave

 • Rank
  Administrator

Recent Profile Visitors

2,982 profile views
 1. Witaj, Chyba jedynym na dziś dzień rozsądnym wyborem jest: https://atlantiss.eu/ . Są jeszcze inne projekty typu https://www.excalibur.ws/.
 2. Brave

  WoW Classic

  Mi osobiście brakuje Nostalriusa, pokazywał że poprawili to co na classicu było spieprzone a aktualnie jest to potwierdzone. Ciekawi mnie sytuacja classicu na nowy rok.
 3. https://discord.gg/MjnweeS
 4. Można jeszcze przenosić? Wydawało mi się że ta usługa miała jakiś termin.
 5. Ładnie, działasz coś tam z nimi? Czy jako gracz siedzisz? Jestem ciekaw jak działa pve/pvp na serwerze. Niestety brak czasu nie pozwala i nawet nie próbuje zagrać.
 6. Brave

  Serwer Classic

  Może i macie rację odnośnie zapoznania się z klasą, która dużo będzie odskakiwała od nowych dodatków jak i ścieżką expienia - która będzie długa.
 7. Brave

  Serwer Classic

  @GuessWhosBack wydaje mi sie że granie na priv mija się z celem. Obecny classic jednak będzie miał drobne smaczki różniące zapamiętanego classica (moim zdaniem na plus). Sam movement jest chyba z nowych dodatków. Niestety nie mam bety i nie będę miał chyba że ktoś z DarkWizardowców zdobędzie bete ;).
 8. Blizzard raczej nic nie zrobi nad nim sprawdzą czy cyferki zgadzają się. I jak długo będą się utrzymywały.
 9. W4 na to długo czekałem i chyba się nie doczekam. W sumie teraz już nie mam czasu na granie jak kiedyś.
 10. Może być ciekawe ale musieliby też zmienić lekko politykę. Wydaje mi się ze nieuchronnie WoWa umiera. I raczej nic to nie zmieni starzy fani niestety mają coraz mniej czasu z sentymentu wejdzie dużo osób, lecz nie utrzyma to się na długie miesiące - nowi zaś pójdą jako tłum i szybko wrócą na aktualny dodatek z racji na wiele uwygodnień. ps. Chciałbym być mile zaczkony się i być w błędzie
 11. Macie racje, dlatego zastanawiam się jak ten projekt: https://project-ascension.com/ - aktualnie ma z populacją obserwuje go dość długo jednak nigdy nie weryfikowałem go odnośnie online. Wejść na stronę mają trochę jednak jeśli spojrzeć na ilość realmów wyglądałoby że na każdym realmie gra max 500osób. Zastanawia mnie też czy jeśli jakiś projekt rozwijałby tbc po end game z własnym custom patche miałby szanse na powodzenie.
 12. @Andrze786 smutna prawda. Ogólnie tendecja TBC jest spadkowa dość mocno i zastanawia mnie co powoduje owy stan rzeczy.
 13. Problemy z logowaniem po crashowaniu, poprawianie rzeczy które stabilizowały serwer zaś nie poprawienie błędów przeszkadzających graczom. Później gdy wszystko dopracowali graczy dochodziło do 2k i praktycznie od tego online był już spadek. A w skrócie to to co napisał @Dudosz
 14. Brave

  Zygor

  @Almin ja od czasu do czasu. Jednak fajnie by dodać opcję ilości kliknięć etc.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.