Jump to content

Brave

Head Administrator
 • Content Count

  432
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Brave

 1. Można jeszcze przenosić? Wydawało mi się że ta usługa miała jakiś termin.
 2. Ładnie, działasz coś tam z nimi? Czy jako gracz siedzisz? Jestem ciekaw jak działa pve/pvp na serwerze. Niestety brak czasu nie pozwala i nawet nie próbuje zagrać.
 3. Brave

  Serwer Classic

  Może i macie rację odnośnie zapoznania się z klasą, która dużo będzie odskakiwała od nowych dodatków jak i ścieżką expienia - która będzie długa.
 4. Brave

  Serwer Classic

  @GuessWhosBack wydaje mi sie że granie na priv mija się z celem. Obecny classic jednak będzie miał drobne smaczki różniące zapamiętanego classica (moim zdaniem na plus). Sam movement jest chyba z nowych dodatków. Niestety nie mam bety i nie będę miał chyba że ktoś z DarkWizardowców zdobędzie bete ;).
 5. Blizzard raczej nic nie zrobi nad nim sprawdzą czy cyferki zgadzają się. I jak długo będą się utrzymywały.
 6. W4 na to długo czekałem i chyba się nie doczekam. W sumie teraz już nie mam czasu na granie jak kiedyś.
 7. Może być ciekawe ale musieliby też zmienić lekko politykę. Wydaje mi się ze nieuchronnie WoWa umiera. I raczej nic to nie zmieni starzy fani niestety mają coraz mniej czasu z sentymentu wejdzie dużo osób, lecz nie utrzyma to się na długie miesiące - nowi zaś pójdą jako tłum i szybko wrócą na aktualny dodatek z racji na wiele uwygodnień. ps. Chciałbym być mile zaczkony się i być w błędzie
 8. Macie racje, dlatego zastanawiam się jak ten projekt: https://project-ascension.com/ - aktualnie ma z populacją obserwuje go dość długo jednak nigdy nie weryfikowałem go odnośnie online. Wejść na stronę mają trochę jednak jeśli spojrzeć na ilość realmów wyglądałoby że na każdym realmie gra max 500osób. Zastanawia mnie też czy jeśli jakiś projekt rozwijałby tbc po end game z własnym custom patche miałby szanse na powodzenie.
 9. @Andrze786 smutna prawda. Ogólnie tendecja TBC jest spadkowa dość mocno i zastanawia mnie co powoduje owy stan rzeczy.
 10. Problemy z logowaniem po crashowaniu, poprawianie rzeczy które stabilizowały serwer zaś nie poprawienie błędów przeszkadzających graczom. Później gdy wszystko dopracowali graczy dochodziło do 2k i praktycznie od tego online był już spadek. A w skrócie to to co napisał @Dudosz
 11. Brave

  Zygor

  @Almin ja od czasu do czasu. Jednak fajnie by dodać opcję ilości kliknięć etc.
 12. Ok, czyli po stronie Ally pewnie są jakieś niedobitki.
 13. @GuessWhosBack gracie gdzieś większą PL gildią?
 14. Ciekawe, jestem w szoku tak naprawdę :D. Będziesz brał udział?
 15. Piszemy o TBC a ja zaś nawiązywałem do powstania Atlantissa czyli xx lat temu ;).
 16. @Wolfenstein raczej nie pisali tego na starcie projektu - pamiętam że był hype mocny na taki serwer. Możliwe że później coś owego było. Na tamte czasy mało było dobrych cata :).
 17. Tak był to sam w sobie pewnego rodzaju specyficzny klimat, w end game pozwalał na długie zabawy.
 18. @Sanay ładnie ale to nie to co myślałem. Te 3 realmy nie mają z sobą cross realmu ale wokół swoich realmów. Czy źle zrozumiałem?
 19. @LulZ Auctioneer na tbc był. TSM chyba że ktoś przenosił tak jak mnie pamięć nie myli nie było.
 20. Średnio porównać Peak online był porównywalny z przewagą ats o kilkaset graczy zaś średnia online np. nocą pokazuje że Ats ma więcej graczy z innej strefy czasowej. Na obu realmach w miarę ten online ustabilizował się przynajmniej nie widać drastycznych spadków po za tymi wynikającymi z stref czasowych.
 21. zbudowania Europejskiej formacji? Możesz wyjaśnić o co dokładnie chodzi?:)
 22. Dokładnie coś w stylu downgrade do wotlk z zachowaniem pełnego wymiaru tbc. Pozwalającego później na customizację classic dungeonów w wersji heroic jako nowe rajdy po Plateu. Bez modyfikacji jako addon a własnie jako klient. Plany/marzenia wykraczały troszkę moce przerobowe
 23. Temat już dawno upadł. Critical pojawił się przy próbie ingerowania w clienta ;).
 24. Dokładnie tak :), mumble i miliard łaciny wylanej podczas rajdu przez lidera
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.