Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up

Venator

Dark Admin
 • Posts

  489
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Venator last won the day on November 6 2020

Venator had the most liked content!

5 Followers

About Venator

 • Rank
  Administrator
  Newbie

Recent Profile Visitors

3953 profile views
 1. Venator

  $GME Stonks

  @Sanay albo globalna rewolucja. Ciekawe co będzie jak to w końcu pęknie, a pęknie prędzej czy później.
 2. @szachmat mam podobnie, dlatego grywam w ARK i czasami w WOT :P. Do wowa jedynie priv może mnie przekonać, jednak czekanie na cokolwiek nie pokrywa się z możliwościami jakie mam odnośnie czasu.
 3. Ja jedyne co doczytałem to fala właśnie błędów i botów grających. Gdzieś ktoś na ich discord chyba dał filmik jak w SW przy GB cały czas chciało przejść przez ścianę. A więc ciut exploitów przynajmniej na początku działało. @Sanay a serwer z stabilnością na dziś dzień?
 4. Witaj, preferowana reklama jest w formie tekstowej.
 5. I jak tam podsumowanie x godzin grania? Ogólnie wygląda to na mega profeska (fixy i logowanie przy x online praktycznie instant). Nie miałem czasu grać, obejrzałem sobie stream chwilę. Macie jakieś doświadczenia już odnośnie świata?
 6. w domyśle sprzedajesz wraz z kontem email?
 7. Cześć, mogłeś podesłać odrazu link do allegro skoro i tak już jest tam wystawione.
 8. Wyglądają na mega doświadczoną ekipę, a przynajmniej to co robią do tej pory pokazuje że mają głowę na karku. Ciekawe kim byli wcześniej lub są. @Hotline myślę że to wiele osób skusi aby jednak tam zagrać.
 9. Widziałem że dużo reklam robią, dość mądrze podchodzą do sposobu reklamy. Ogólnie wygląda jakby ktoś tam był z PL ciekaw jestem kto to tak naprawdę robi.
 10. Zapowiada się ciekawy projekt. Byłeś na testach?
 11. Tak, miałes chyba na YT i Twitch? (nie pamiętam teraz dokładnie)
 12. Faktycznie, prowadzisz jeszcze swój kanał?
 13. Myślę że 10 jak najbardziej jest terminem ostatecznym, z racji na pierwsze wycieki gier z magazynów typu amazon. Oznacza to że dystrybucja jest już przygotowywana na premierę.
 14. Witaj, Chyba jedynym na dziś dzień rozsądnym wyborem jest: https://atlantiss.eu/ . Są jeszcze inne projekty typu https://www.excalibur.ws/.
 15. Venator

  WoW Classic

  Mi osobiście brakuje Nostalriusa, pokazywał że poprawili to co na classicu było spieprzone a aktualnie jest to potwierdzone. Ciekawi mnie sytuacja classicu na nowy rok.

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.