Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign InSign Up

Venator

Head Administrator
 • Content Count

  485
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Venator

 1. Witaj, preferowana reklama jest w formie tekstowej.
 2. I jak tam podsumowanie x godzin grania? Ogólnie wygląda to na mega profeska (fixy i logowanie przy x online praktycznie instant). Nie miałem czasu grać, obejrzałem sobie stream chwilę. Macie jakieś doświadczenia już odnośnie świata?
 3. w domyśle sprzedajesz wraz z kontem email?
 4. Cześć, mogłeś podesłać odrazu link do allegro skoro i tak już jest tam wystawione.
 5. Wyglądają na mega doświadczoną ekipę, a przynajmniej to co robią do tej pory pokazuje że mają głowę na karku. Ciekawe kim byli wcześniej lub są. @Hotline myślę że to wiele osób skusi aby jednak tam zagrać.
 6. Widziałem że dużo reklam robią, dość mądrze podchodzą do sposobu reklamy. Ogólnie wygląda jakby ktoś tam był z PL ciekaw jestem kto to tak naprawdę robi.
 7. Zapowiada się ciekawy projekt. Byłeś na testach?
 8. Tak, miałes chyba na YT i Twitch? (nie pamiętam teraz dokładnie)
 9. Faktycznie, prowadzisz jeszcze swój kanał?
 10. Myślę że 10 jak najbardziej jest terminem ostatecznym, z racji na pierwsze wycieki gier z magazynów typu amazon. Oznacza to że dystrybucja jest już przygotowywana na premierę.
 11. Witaj, Chyba jedynym na dziś dzień rozsądnym wyborem jest: https://atlantiss.eu/ . Są jeszcze inne projekty typu https://www.excalibur.ws/.
 12. Venator

  WoW Classic

  Mi osobiście brakuje Nostalriusa, pokazywał że poprawili to co na classicu było spieprzone a aktualnie jest to potwierdzone. Ciekawi mnie sytuacja classicu na nowy rok.
 13. Można jeszcze przenosić? Wydawało mi się że ta usługa miała jakiś termin.
 14. Ładnie, działasz coś tam z nimi? Czy jako gracz siedzisz? Jestem ciekaw jak działa pve/pvp na serwerze. Niestety brak czasu nie pozwala i nawet nie próbuje zagrać.
 15. Venator

  Serwer Classic

  Może i macie rację odnośnie zapoznania się z klasą, która dużo będzie odskakiwała od nowych dodatków jak i ścieżką expienia - która będzie długa.
 16. Venator

  Serwer Classic

  @GuessWhosBack wydaje mi sie że granie na priv mija się z celem. Obecny classic jednak będzie miał drobne smaczki różniące zapamiętanego classica (moim zdaniem na plus). Sam movement jest chyba z nowych dodatków. Niestety nie mam bety i nie będę miał chyba że ktoś z DarkWizardowców zdobędzie bete ;).
 17. Blizzard raczej nic nie zrobi nad nim sprawdzą czy cyferki zgadzają się. I jak długo będą się utrzymywały.
 18. W4 na to długo czekałem i chyba się nie doczekam. W sumie teraz już nie mam czasu na granie jak kiedyś.
 19. Może być ciekawe ale musieliby też zmienić lekko politykę. Wydaje mi się ze nieuchronnie WoWa umiera. I raczej nic to nie zmieni starzy fani niestety mają coraz mniej czasu z sentymentu wejdzie dużo osób, lecz nie utrzyma to się na długie miesiące - nowi zaś pójdą jako tłum i szybko wrócą na aktualny dodatek z racji na wiele uwygodnień. ps. Chciałbym być mile zaczkony się i być w błędzie
 20. Macie racje, dlatego zastanawiam się jak ten projekt: https://project-ascension.com/ - aktualnie ma z populacją obserwuje go dość długo jednak nigdy nie weryfikowałem go odnośnie online. Wejść na stronę mają trochę jednak jeśli spojrzeć na ilość realmów wyglądałoby że na każdym realmie gra max 500osób. Zastanawia mnie też czy jeśli jakiś projekt rozwijałby tbc po end game z własnym custom patche miałby szanse na powodzenie.
 21. @Andrze786 smutna prawda. Ogólnie tendecja TBC jest spadkowa dość mocno i zastanawia mnie co powoduje owy stan rzeczy.
 22. Problemy z logowaniem po crashowaniu, poprawianie rzeczy które stabilizowały serwer zaś nie poprawienie błędów przeszkadzających graczom. Później gdy wszystko dopracowali graczy dochodziło do 2k i praktycznie od tego online był już spadek. A w skrócie to to co napisał @Dudosz
 23. Venator

  Zygor

  @Almin ja od czasu do czasu. Jednak fajnie by dodać opcję ilości kliknięć etc.

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.