Jump to content

Stoneman

Veteran
 • Content Count

  1,312
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Stoneman

 • Rank
  .:: Max Level ::.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stoneman

  Wipe HellGround'a!

  Ten post użytkownika Kuklosh to niby takie żarty, ale nie wiem czy ludzie wiecie, ale nie są to historyjki wyssane z palca i pan rudzielec aka Koostosh naprawdę potrafił podpierdalać ludzi za nic jak na przykład dwóch typów piszących do siebie i jeden z nich użył słowa "******", więc trzeba polecieć na forum, chociaż nie miał nic do tej rozmowy. Ta historia z bankami to też prawda a to tylko jeden z długiej listy wałków. Przez to, że Koostosh aka Kuklosz aka ruda pała dalej jest członkiem GMT i ma rangę ADMINISTRATORA (dostęp do wszystkich komend przez co między innymi dodawał przedmioty swoim koleżkom) jebać pierdolnik zwanym HG. EDIT. Wspominałem o zpermowaniu ludzi za krytykowanie serwera na CZACIE GILDYJNYM? JHG 100%. Elia wzywam cię.
 2. Stoneman

  Wipe HellGround'a!

  Elia zrób coś z tym, bo robactwo nie może się tak pałętać.
 3. Nie bardzo rozumiem po co chwalisz się częściowo złym działaniem tej instancji. Jakoś nie widać, żeby Hadronox szedł na górę i stoi w miejscu zamiast tego. Może dla was to tylko szczegół, ale jak już się chwalić rzekomo dobrym działaniem czegoś, to niech przynajmniej działa to w 99%.
 4. Z tego co rozumiem MrCulé wypisał ci OPCJE, więc nie pisz proszę o logice jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem kisznik-majstrze. :D
 5. Nie każdy też jest kisznikowcem, żeby grać na kisznikach. Dużo też ludzi nie lubi obecnych dodatków na globie i zasad jakimi rządzi się tamtejsza gra. Podstawka, TBC i WotLK to całkiem inny gry niż to co jest od MoP'a/Cata, więc niektórzy mogą chcieć pograć sobie w tą starszą wersję gry, bo zwyczajnie ta wersja bardziej im się podoba. W sumie global to teraz taki kisznik, na którym maksymalny poziom można mieć w zaledwie kilka dni a jak masz różne bonusy pod "exp", to kilka/kilkadziesiąt godzin, więc powinieneś raczej zapytać dlaczego są jeszcze kisznikowcy nie grający na globie i dlaczego powstają jeszcze kiszniki jak można grać na kiszniku bez bugów, ale odpowiedź na to jest oczywista - jesteście zbyt wielkimi cebulakami, żeby ZAPŁACIĆ za grę. Nie oszukujmy się, ze koncepcja HR to jakiś żart typu "fun realm instant 255 lvl xaxa" i nie ma to nic wspólnego z WoW'em. Wy robiąc te żałosne kiszniki nawet NIGDY nie myślicie nad etapem "poziomowania" postaci i zazwyczaj jest tak, że "drop" jest blizzlike przez co nie ma się na nic kasy i lata się w przedmiotach na 10 poziom samemu mając 50. Nie bez powodu online na takich gówienkach nigdy nie przewyższa 200 i społeczność graczy jest beznadziejna. Frajda dla głupich ludzi gubiących się przy wszystkim wymagającym trochę myślenia od gracza, nic innego. Kamil wie jakiego typu "ludźmi" jesteście i wie, że łatwo doić hajs z idiotów, dlatego zakłada takie serwery. Jesteście zbyt wielkimi cebularzami, żeby zapłacić za grę, ale na kamilowskie "primale" (w tym przypadku "eternale") już znajdziecie kasę. Co do serwera - 0 jakiejkolwiek informacji w reklamie odnośnie tego jaki KONKRETNIE serwer chcecie stworzyć a clip promocyjny jest jak dla mnie śmieszny (nagrania Blizzard'a i do tego pedalski paladyn robiący siekę na BG w rytmach jakiegoś gównianego techno), ale to w sumie nie ma znaczenia patrząc na to czym są potencjalni odbiorcy.
 6. To jest Blizzlike a na globie pet zostawał z tyłu tylko czasami jak były lagi/lag-spike'i.
 7. Stoneman

  Wotlk / Tbc

  Nexos to zjebus jak dla mnie. To jest typ, który połknie wszystko co mu Pan Blizzard poda na tacy. Oprócz tego jego biadolenie jest nudne i ma denerwujący głos. Kogoś obchodzi opinia tego leminga z piczkowatą fryzurką? Chyba jedynie inne lemingi podniecają się jego zajebiście nudnymi filmikami.
 8. Właśnie zapowiadali, że jak Blizzard nic nie ogłosi, to sami postawią serwer. ;)
 9. Czyli dalej ta sama gadka. Nic z tego nie będzie. ;)
 10. XD "Więcej grzechów nie pamiętam, proszę o pokutę i rozgrzeszenie. Plizz psze ksiendza nie wywalajta mnie z ministrantuf bo mama mnie pobije :("
 11. http://www.filmweb.pl/film/Dwunastu+gniewnych+ludzi-1957-30701
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.