Jump to content

Stoneman

Veteran
 • Content Count

  1,312
 • Joined

 • Last visited


Reputation Activity

 1. Upvote
  Stoneman got a reaction from Kuklosh in Wipe HellGround'a!   
  Ten post użytkownika Kuklosh to niby takie żarty, ale nie wiem czy ludzie wiecie, ale nie są to historyjki wyssane z palca i pan rudzielec aka Koostosh naprawdę potrafił podpierdalać ludzi za nic jak na przykład dwóch typów piszących do siebie i jeden z nich użył słowa "******", więc trzeba polecieć na forum, chociaż nie miał nic do tej rozmowy. Ta historia z bankami to też prawda a to tylko jeden z długiej listy wałków. Przez to, że Koostosh aka Kuklosz aka ruda pała dalej jest członkiem GMT i ma rangę ADMINISTRATORA (dostęp do wszystkich komend przez co między innymi dodawał przedmioty swoim koleżkom) jebać pierdolnik zwanym HG. 
   
  EDIT. Wspominałem o zpermowaniu ludzi za krytykowanie serwera na CZACIE GILDYJNYM? JHG 100%. Elia wzywam cię.
 2. Upvote
  Stoneman got a reaction from Hujletka in Wipe HellGround'a!   
  Ten post użytkownika Kuklosh to niby takie żarty, ale nie wiem czy ludzie wiecie, ale nie są to historyjki wyssane z palca i pan rudzielec aka Koostosh naprawdę potrafił podpierdalać ludzi za nic jak na przykład dwóch typów piszących do siebie i jeden z nich użył słowa "******", więc trzeba polecieć na forum, chociaż nie miał nic do tej rozmowy. Ta historia z bankami to też prawda a to tylko jeden z długiej listy wałków. Przez to, że Koostosh aka Kuklosz aka ruda pała dalej jest członkiem GMT i ma rangę ADMINISTRATORA (dostęp do wszystkich komend przez co między innymi dodawał przedmioty swoim koleżkom) jebać pierdolnik zwanym HG. 
   
  EDIT. Wspominałem o zpermowaniu ludzi za krytykowanie serwera na CZACIE GILDYJNYM? JHG 100%. Elia wzywam cię.
 3. Upvote
  Stoneman reacted to Andeeria in [3.3.5a][X10] Andeeria - Grace Of Northrend - WoTLK based on SunwellCore   
  Chcemy poinformować wszystkich odwiedzających ten temat o pewnej podjętej przez nas decyzji. Mianowicie rezygnujemy z polskiej wersji oficjalnej strony oraz usunięte zostanie polskie forum. Przemyśleliśmy sprawę i uważamy, że obecna scena WoW jest na tyle zaawansowana, że nawet Polscy gracze są w stanie odnaleźć się w standardach języka angielskiego jako globalnego. Ponadto pragniemy, tak jak to było zaznaczane, by Andeeria stała się serwerem międzynarodowym. Zatem język angielski jako uniwersalny wydaje się być wystarczającą opcją aby community mogło ze sobą komunikatywnie współżyć i współdziałać, pomagać, rywalizować.
   
   
  Więc tak jak wyżej, na channelu globalnym będzie obowiązywał język angielski, ale kontakt będzie także możliwy za pomocą polskich ticketów. Forum, pomimo podstawowego j. ang., będzie posiadało subfora przeznaczone dla różnych narodowości, w tym polskie, gdzie możliwe będzie stawianie tematów, postów, wszystko w naszym ojczystym języku.

  Dlatego po usunięciu obu wyżej wymienionych webpage pozostaną dwa na których możliwy będzie bezpośredni kontakt ze światem Andeerii oraz możliwość subskypcji:

  www.andeeria.com
  forums.andeeria.com
   
  Jeszcze w ten weekend przypuszczamy zaszczycić wszystkich materiałami związanymi z Andeerią. Wyczekujcie cierpliwie.
  Wszelkie kolejne informacje będą na DW się pojawiały.
   
  Prosimy również o rejestrowanie się już teraz na oficjalne, angielskie forum: forums.andeeria.com
 4. Upvote
  Stoneman got a reaction from pogooi in Boty pod profesje dla różnych clientów gry.   
  Najpierw włączasz WoW'a i dopiero bota. Jeśli dalej nie działa, to nie wiem.
   
   
  "Powiedz", że się zabijesz.
 5. Upvote
  Stoneman reacted to Cezaaryn in [3.3.5a][X10] Andeeria - Grace Of Northrend - WoTLK based on SunwellCore   
  Ja tam Andeerie miło wspominam z czasów TBC więc hejty precz proszę :D ale mimo wszystko High Rate to nie dla mnie i High Rate kojarzy mi się z dziećmi grającymi w Metina lub Tibie na prywatnych serwerach 
 6. Upvote
  Stoneman reacted to Escrite in [3.3.5a][X10] Andeeria - Grace Of Northrend - WoTLK based on SunwellCore   
  A ja jednego nie rozumiem, po co powstają serwery z XX ratami pod experience, nie prościej po prostu dać instant max lvl, i inne raty zwiekszyć? Jaka jest idea expienia na takim serwerze? 
 7. Upvote
  Stoneman got a reaction from Cevillus in [3.3.5a][X10] Andeeria - Grace Of Northrend - WoTLK based on SunwellCore   
  Nie każdy też jest kisznikowcem, żeby grać na kisznikach. Dużo też ludzi nie lubi obecnych dodatków na globie i zasad jakimi rządzi się tamtejsza gra. Podstawka, TBC i WotLK to całkiem inny gry niż to co jest od MoP'a/Cata, więc niektórzy mogą chcieć pograć sobie w tą starszą wersję gry, bo zwyczajnie ta wersja bardziej im się podoba. W sumie global to teraz taki kisznik, na którym maksymalny poziom można mieć w zaledwie kilka dni a jak masz różne bonusy pod "exp", to kilka/kilkadziesiąt godzin, więc powinieneś raczej zapytać dlaczego są jeszcze kisznikowcy nie grający na globie i dlaczego powstają jeszcze kiszniki jak można grać na kiszniku bez bugów, ale odpowiedź na to jest oczywista - jesteście zbyt wielkimi cebulakami, żeby ZAPŁACIĆ za grę. 
   
  Nie oszukujmy się, ze koncepcja HR to jakiś żart typu "fun realm instant 255 lvl xaxa" i nie ma to nic wspólnego z WoW'em. Wy robiąc te żałosne kiszniki nawet NIGDY nie myślicie nad etapem "poziomowania" postaci i zazwyczaj jest tak, że "drop" jest blizzlike przez co nie ma się na nic kasy i lata się w przedmiotach na 10 poziom samemu mając 50. Nie bez powodu online na takich gówienkach nigdy nie przewyższa 200 i społeczność graczy jest beznadziejna. Frajda dla głupich ludzi gubiących się przy wszystkim wymagającym trochę myślenia od gracza, nic innego. Kamil wie jakiego typu "ludźmi" jesteście i wie, że łatwo doić hajs z idiotów, dlatego zakłada takie serwery. Jesteście zbyt wielkimi cebularzami, żeby zapłacić za grę, ale na kamilowskie "primale" (w tym przypadku "eternale") już znajdziecie kasę.
   
  Co do serwera - 0 jakiejkolwiek informacji w reklamie odnośnie tego jaki KONKRETNIE serwer chcecie stworzyć a clip promocyjny jest jak dla mnie śmieszny (nagrania Blizzard'a i do tego pedalski paladyn robiący siekę na BG w rytmach jakiegoś gównianego techno), ale to w sumie nie ma znaczenia patrząc na to czym są potencjalni odbiorcy.
 8. Upvote
  Stoneman reacted to Amarri in [3.3.5a][X10] Andeeria - Grace Of Northrend - WoTLK based on SunwellCore   
  A myślałem że to już koniec wylewu kiszników stawianych na SunwellCore, "stawiamy serwer na sanłel kor !!! nie potszebujemy testuw bo sanłel kor zrobi z nas najlepszy serwer !!!"
  Wotlk.pl v2 XDDD
  EDIT: i jeszcze ta moda na international, wbije 50 obcokrajowców, 100 polaków, powyzywają się, zagraniczni pójdą na bugmane a polaczki popłaczą że online niski i też sobie pójdą xd
 9. Upvote
  Stoneman reacted to Ruski Szewc in Wotlk / Tbc   
  Straszne pierdolenie.  :unsure: Bezpodstawną nostalgię można odnieść do gier, z którymi nie mamy już styczności i tylko tkwią w naszych wspomnieniach jako wiekopomne dzieła. Jednak w przypadku starszych dodatków do WoWa ludzie po prostu... Grają w nie nadal, więc ciężko oskarżać ich tutaj o stronnicze sentymenty. Skoro mają do wyboru półdarmowego, do granic bólu user-friendly (choć bardziej już idiot-friendly) oficjala oraz niestabilne, często znikające i mniej lub bardziej pobugowane privy - i wciąż wybierają te drugie, no to nie ma chyba lepszej rekomendacji dla starszych dodatków, choćby nie wiem jak się napinać i iloma filmikami udowadniać, że MoP/Legion/WoD wcale nie są od nich gorsze. No ale wiadomo, 'hehe robaki biedaki cebulagi, nie stać ich na ofiszyl'.
   
  Zresztą widząc takie 'dzieła' przypominam sobie, czemu stronię od wszelkiej maści jewtuberów, a polskich w szczególności.  :rolleyes:
 10. Upvote
  Stoneman reacted to Flash# in JarGames Stovakor High XP (3.3.5a)   
  Zamykam.


  To jest coś dużo gorszego niż pierwotne JG. Wtedy tylko Gary naciągał sobie małolatów, Ty jesteś zwykłym prostakiem. Do kosza.
 11. Upvote
  Stoneman reacted to Ruski Szewc in JarGames Stovakor High XP (3.3.5a)   
  Ech, w połowie czytania otwierającego posta czuć trollem na kilometry, a wy się łapiecie, jakby to był wasz pierwszy dzień w Internetach...
 12. Upvote
  Stoneman got a reaction from Vitcher in [3.3.5a] Theatre of Dreams - realm progresywny(x2 & blizzlike)   
  XD
   
  "Więcej grzechów nie pamiętam, proszę o pokutę i rozgrzeszenie. Plizz psze ksiendza nie wywalajta mnie z ministrantuf bo mama mnie pobije :("
 13. Upvote
  Stoneman reacted to HolyMaster in [3.3.5a] Theatre of Dreams - realm progresywny(x2 & blizzlike)   
  Jak mnie denerwują ludzie, którzy o niczym nie mają pojęcia. Nikt nie wie, co takiego będzie oferował nowy Sunwell. Nie przeczytałeś zapewne nawet jednej stronie odnośnie sunwell core, więc proszę cię. Nie zastanawia cie fakt, że wszystkie do tej pory serwery otwarte na sunwell core były kisznikami? Sunwell core na ToDzie nie działałby tak świetnie, jak na starym sunwellu. Dlaczego? Jeżeli chcesz wiedzieć, to sobie poszukaj.
 14. Upvote
  Stoneman reacted to Raven in Legion   
  Jesli myslisz powaznie o legionie tylko global. Na privach w nic od mopa w gore nie dziala na tyle by moc nazwac gre na poziomie dobrym.
 15. Upvote
  Stoneman got a reaction from Koka in Sunwell.pl   
  Expienie, zdobywanie sprzętu itp. to cały sens grania w RPG'a. Jak praktycznie nie możesz już bardziej ulepszyć/wyposażyć swojej postaci w coś co ma jakiejś znaczenie (ilość HK i Achi nie ma znaczenia), to po co dalej nią grać? Rozumiem, że niektórych jara patrzenie na duże cyferki i to chyba byłby jedyny powód grania "full BiS" postacią... Nie chcesz expić - idź na globa lub jakiś fun server.
 16. Upvote
  Stoneman reacted to The One and Only in Seriale   
  @up
  Właśnie skończyłem pierwszy sezon i już nie mogę się doczekać kolejnego - genialne =)!
 17. Upvote
  Stoneman reacted to GiqAtlantiss in [2.4.3] Netherwing PTE Atlantiss | Blizzlike Progressive   
  Cześć.
   
  Chciałbym skierować do was czyt. społeczności DarkWizard'a kilka słów na temat naszej wizji i polityki oraz tego co obecnie odbywa się w związku z projektem PTE.
  Na początku mojego posta chciałbym poinformować, że moje posty będą tutaj widoczne coraz częściej. Przez ostatnie miesiące, w sumie to nawet lata, nie udzielaliśmy się na forum DW, nie prowadziliśmy dyskusji, czasem wrzucaliśmy tylko materiały. Z czego to wynikało? Można się tutaj rozwodzić i tłumaczyć brakiem czasu, brakiem rąk do pracy, ale zostawmy temat jak jest. Jako osoba odpowiedzialna za marketing postaram się polepszyć nasze kontakty z wami.
  Wielu z was zaznacza w swoich wypowiedziach, że nasz serwer jest ukierunkowany na graczy zza granicy, nie ma co owijać w bawełnę, macie rację. Istotne jednak jest to, że polityka i marketing ukierunkowany na zdobywanie graczy spoza Polski nie wyklucza utrzymywania dobrego kontaktu z graczami z naszego kraju. Dlaczego chcemy być serwerem międzynarodowym? Jak zwykle odpowiedź nie jest prosta, nie zamyka się w jednym argumencie, jednak ten najważniejszy dla jest jednocześnie najbardziej prozaiczny dla was: chcieliśmy spróbować czegoś, czego na taką skalę nie próbował jeszcze żaden inny polski serwer. To nasza ambicja, nasza wizja no i oczywiście troska o graczy i poziom ich rozgrywki (czyt. online) były głównymi przesłankami do podjęcia takiej decyzji dwa lata temu.  Warto pamiętać jednak, że na Atlantissie nadal gra bardzo wielu polaków, spodziewamy się, że na realmach PTE również będzie ich wiele, polska społeczność jako jedyna ma na naszym serwerze dedykowany support co mamy nadzieję świadczy o tym, że w dalszym ciągu zależy nam na polakach na serwerze. 
   
  Kiedy wypisywaliśmy wstępne założenia do projektu PTE to sam ten skrót jeszcze  nawet nie istniał jako odniesienie do takiego stylu prowadzenia realmów. Nasza wizja była świeża. Tak, wiemy, że w historii bywały serwery które po skończeniu np. TBC przechodziły na WoTLK. Warto jednak pamiętać, że czym innym jest zaplanowany, z góry zorganizowany progres przez wiele różnych dodatków, a czym innym zwykły upgrade serwera w chwili kiedy content się skończył. Widzimy często jak inne projekty używają nazwy PTE w odniesieniu do swoich planów. Nie dziwi nas to, nie denerwuje. Cieszymy się, że nasza wizja spodobała się adminom różnych serwerów ale przede wszystkim graczom, których aprobata powoduje popyt na ten pomysł.
   
  Apropo tego, co aktualnie dzieje się z Netherwigiem. Trwają alpha testy. Wybrani testerzy mają przypisane zadania. Staramy się testować wszystkie główne aspekty gry, od klas i mechanik, przez raidy i instancje, pvp kończąc na questach. Zdajemy sobie sprawę czym kończą się przehypowane starty nieprzygotowanych serwerów. Wiemy, że osoby które są zainteresowane PTE czekają już chwile oraz, że będą musiały jeszcze trochę poczekać, ale obiecujemy, że zarówno nam jak i wam wyjdzie to na zdrowie ;)
 18. Upvote
  Stoneman got a reaction from Nerv in Sunwell.pl   
  Ale namieszaliście z tym nazywaniem Cule Kulą. Jedyny prawdziwy Kula to niedoceniony na DW król kiszników i twórca najlepszego serwera - Kisznik Craft, który wyjdzie w 2154 roku przed CC i rozjedzie te wszystkie Sanłele, ToB'y i inne kiszniory.
 19. Upvote
  Stoneman reacted to hrothgard in Obawy co do CoreCraft, Kronos   
  CoreCraft to już na 95% martwy projekt i myślę, że można powoli o nim zapomnieć.
  Ja mam teraz na oku projekt serwera progresywnego Crestfall (Vanilla -> TBC) bo z tego co przedstawili do tej pory to ma bez problemu gwarantować taką jakość co Nostalrius a nawet więcej, będą dokańczać tzw. Clustering, którego Nostalrius nie zdążył wprowadzić w życie. Część osób z Nosta też na niego czeka także zobaczymy co z tego wyjdzie.
 20. Upvote
  Stoneman reacted to HolyMaster in Sunwell.pl   
  Panie Rusku, chyba się nie dogadamy. Nie wiem, może graliśmy na innych serwerach. Serio, jak można ich aż tak tłumaczyć. Nie przeinaczaj moich słów, bo mówienie o innych serwerach że są gównem, to nie jest wychwalanie swojego serwera, tylko normalny przejaw chamstwa. Zaprzeczysz? Jeżeli tak, to coś z Tobą jest nie tak. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć gdyby mówili tak o innych serwerach między sobą, ale wybacz, pisać tak na forum publicznym? Gdyby jeszcze ubrać to w ładniejsze słowa, ok, niech się przechwalają, mają prawo bo rzeczywiście ich serwer był lepszy od innych.
   
  Pozwole sobie ponownie zadać Ci pytanie, czy ogólnie przyjętą rzeczą jest, że osoby sprawujące jakiekolwiek stanowisko na serwerze (szczególnie administratorzy) powinny zachowywać się kulturalnie, świecić przykładem, być cierpliwym? Takich rzeczy wymaga się od game masterów, a administratorzy są dużo wyżej. I przestań gadać te farmazony o mrocznych legendach, wystarczylo zajrzeć w historię postów xinefa/pussiego na forum Sunwella. Można mieć gorszy dzień, można czasem gorzej odezwać się do graczy, można też za to przeprosić. Tylko dla nich to było naturalne, że jeżeli ktoś do nich piszę o głupotach, to oni muszą tak samo. A przypominam, administrator powinien być cierpliwy.
 21. Upvote
  Stoneman reacted to The One and Only in Sunwell.pl   
  Nie wiem na jakich "koksów" pvp, którzy wchodzili w ognie na marro trafiałeś, ale zakładam, że były to osoby, które miały 2200-2300 i już sikałeś w majty, bo sam nigdy pewnie tyle nie wbiłeś, a jak zobaczyłeś, że są gównami, to wyrobiłeś sobie własnie taką opinię. 2200-2300 na Sunwellu to było totalnie nic. Każdy kto miał czas, gear z HC, murna, mógł tyle wbić. Jednym z przykładów może być Terin (może go ktoś kojarzy), warrior który po otrzymaniu Shadowmorune wybił się z 1800 przy statach 50:50, na 2400, bo zabijał dimejdzem. 
   
  Jankez napisał "Jakoś jak byłem w jednej z najlepszych gildii PvE na Lordaeronie, to 90% najlepiej radzących sobie w niej graczy byli dobrymi graczami PvP"
  Jeżeli dalej nie rozumiesz, to już Ci tłumaczę:
   
  Na Lordaeronie gra (albo grało) sporo osób z AT. Tam na racie 2200 był już ogromny poziom (coś jak ludzie z 2700 Sunwell) i tych graczy można nazywać tymi dobrymi. Byłem w gildii z osobami, które miały po 2k + i nie widziałem ich lamienia (bo go po prostu nie było). 
  Nie gram tam już od ulduaru, więc nie wiem jak to wygląda teraz, ale nawet, jeżeli coś takie osoby zlamią, to jest tylko jeden powód:
  - Są pierwszy raz na tym raidzie, bo to gracze z AT, więc mało raidowali wcześniej i tak muszą się nauczyć, bo robienie pierwszy raz raidu, który jest troszkę wymagający może sprawiać trudność.
  Wystarczy o Lordaeronie. 
   
  Kolejnym dowodem na to, że dobrzy gracze PvP radzą sobie lepiej jest fakt, że raidy to czysty schemat - taktyka. Jest trudno za pierwszym, drugim, może trzecim, ale później... Ja do dziś nie rozumiem jak ludzie, którzy są na jakimś raidzie 20 raz dalej czegoś nie ogarniają (zresztą nie tylko ja się nad tym zastanawiam, bo większość dobrych graczy PvP). Nie zaprzeczę też, że na PvP też są schematy na różne teamy, ale to jest zupełnie inna bajka. Niektórzy grają lepiej, inni gorzej, niektórzy grają bardziej ofensywnie, inni defensywnie itd. Każdy gra inaczej i trzeba się uczyć podczas gry na te osoby. Poza tym nawet znając jakoś ten schemat musisz go zrealizować. Znałem na Sunwellu jednego łotrzyka, który w teorii wiedział bardzo dużo, jednak w praktyce szło mu kiepsko.
   
  Zresztą po co ja się rozpisuje, po prostu zapytam: Dlaczego Ci gracze, którzy zabijają LK na HC i inne trudne bossy są w większości totalnymi kupami na PvP?
 22. Upvote
  Stoneman reacted to Raven in Sunwell.pl   
  Nie potrafili ogarnac wotlka a za mopa sie biora...
 23. Upvote
  Stoneman reacted to pEndu in Sunwell.pl   
  No to nie do końca jest prawdą. Większą rolę odgrywa tutaj developer piszący kod - powinien to robić przejrzyście, spójnie, jakieś niejasności po prostu komentować. Jasne, nawet enigmę można odszyfrować - ale jeżeli ktoś ma w kodzie taki burdel, że 2 dni po napisaniu nie potrafi go zrozumieć, to czasami łatwiej jest coś napisać od nowa niż tracić czas na zastanawianie się "co autor mógł mieć na myśli" :D
 24. Upvote
  Stoneman got a reaction from MrCulé in Sunwell.pl   
  Co na przykład w tych stronach jest nieprzejrzystego i nieczytelnego?  
   
  http://atlantiss.eu/
  https://hellground.net/
  http://www.kronos-wow.com/
   
  Są praktyczne i też miło popatrzeć. To tylko przykłady a jest masa gotowych stron, które prezentowałby się lepiej niż ten gotowiec, no ale lepiej podniecać się byle gównem a później płakać po kilku tygodniach/miesiącach, że dany serwer jednak nie był taki dobry. Wy znacie Sunwell'a z poprzedniej edycji i wiecie na jakim poziomie są skrypty, ale weźcie pod uwagę, że większość ludzi z zagranicy nie ma o nim pojęcia, bo przez długi czas Sunwell był zamknięty na zagraniczną społeczność a nawet po otworzeniu się na nią mało kto nie z Polski tam grał. Myślicie, że co sobie pomyśli osoba nie z Polski, która nie grała tam wcześniej jak zobaczy coś takiego po kliknięciu na odnośnik w temacie Reddit'u? Strona to jednak wizytówka serwera, więc jak chcą mieć duży online powinni o nią zadbać.
   
  Ruski Szewcu podziwiam twoje podwójne standardy co pokazuje jakim jesteś hipokrytą. Na takiego zjeba Monsune warczałeś i szczekałeś jak pies a Xinef robiąc to samo jest święty, bo więcej Polaczków grało na jego serwerze i jest trochę mądrzejszy? Koleś więcej wie i umie od takiego Radeghosta, Monsuna itd., ale to go nie usprawiedliwia kiedy zachowuje się niepoważnie pełniąc funkcję administratora. Wiadomo, że prywaty to amatorskie projekty, ale ty chyba sobie nie zdajesz sprawy jakie pieniążki mogli zarabiać z "dotacji", więc powinien był się trochę ogarnąć jak zarabiał na tym dobry pieniądz, no ale lepiej się obrazić bez większego powodu i zwinąć interes a fanatyczni fani i tak będą cię klepać po pleckach.
   
  PS. Jak się jest 1500 rated łowcą smoków nie wychylającym nosa poza swój smoczy kurwidołek, to się nie rozumie, że elek maga napierdalający łapą potrafi być POWAŻNYM problemem, chociażby przez to, że przerywa na kimś owcę. ;)
 25. Upvote
  Stoneman reacted to Escrite in Sunwell.pl   
  Jezeli na serwerze bedzie tylko i wylacznie mozliwosc komunikowania sie po angielsku, zadnych kanalow world dla PL, to zagraniczni gracze beda grać, jezeli będzie podział jak na ToD to kwestia czasu, jak tylko polacy zostana


  Edit: Jezeli jest taka możliwość, to niech jakis moderator przeniesie temat do działu publikacji serwerów, ewentualnie ten zamknie a tam się stworzy nowy temat wraz z szablonem 1 posta.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.