Jump to content

bryndal

Veteran
 • Content Count

  572
 • Joined

 • Last visited

About bryndal

 • Rank
  level [6]
 • Birthday 07/27/1990

Profile Information

 • Hobby
  TAK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moralne w Twoim mniemaniu niekoniecznie będzie to moralne dla wspólnoty w, której żyjesz tak samo ja mogę mieć inne poczucie moralności niż Ty ale to temat rzeka.
 2. I tak i nie, bo jeśli mam pirackie oprogramowanie i z tego powodu bagiety wbijają mi na kwadrat to nie płaczę o to jaki dajmy na to "Microsoft" jest zły tylko mam pełną świadomość i biorę odpowiedzialność za to co zrobiłem.Ludzie grający na privach powinni mieć też taką świadomość, że pomimo tego iż nie robią nikomu krzywdy grają na NIELEGALNYM serwerze i muszą pamiętać o konsekwencjach jakie się z tym wiążą.
 3. HAHAHA JA PIERDOLE PRAFFDZIWI GRACZE BEDOM SIE ŚCIGAĆ O RF NA PRIVIE A CI CO GRAJA MNIEJ NIŻ 12h/dziennie OUT. Chce wam się progresu to trzeba było progresować WoTLK'a z najlepszymi gildiami na retailu a nie płaczecie w temacie prywatnego serwera , że ktoś przesunął start. Poziom gówna w tym temacie został przekroczony już dawno.
 4. Lacroute hejtuje ToD'a bo zbanowali mu pixele za bugowanie i teraz wymyśla nie wiadomo co... Wiadomo, że ToD był i będzie najlepszy, kto grał ten wie a lamusy dupa cicho.
 5. Przecież Krzysztof to bardzo ważna persona w świecie prywatnych serwerów WoW więc się go nie czepiaj tylko sam stąd idź. Ja to go popieram w 100%
 6. nje wjem też tak miałem, ściągnąłem wersje mini i działa.
 7. Hahaha, ach miód na moje serce, stulejka się aktywowała czy co? "Ogrimmare"??? Masz downa czy trudność sprawiają ci obcojęzyczne nazwy? Może to i lepiej, że odchodzisz z tego serwera ja na miejscu administracji z wielka chęcią poświęciłbym ciebie gdybym mógł zyskać dodatkowych graczy. Idź do kąta i wypłacz się swoim przyjaciołom w komputerze, że ktoś dostanie pixele w grze.
 8. Ja pierdole ale macie ból dupy o tych graczy z sunwella, nie nie gram tu i nie grałem na sunwellu ale jak czytam te wypociny to mi się śmiać chce. @LordWorgen wyloguj się do rzeczywistości bo tak gra wypaczyła ci już resztki mózgu. Pozdrawiam dzieciaczki.
 9. Serio czekacie na tego crapa? przecież to pewnie jakiś gotowiec wystarczy tylko spojrzeć na ich stronę...
 10. Xp 32 bitowy? Nie żartuj sobiexD
 11. Nie mam takich zasobów ale jak podasz nr. konta to chętnie Cię wspomogę, może akurat jakiś dysk kupisz (;
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.