Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign InSign Up

bryndal

Veteran
 • Posts

  572
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About bryndal

 • Rank
  Newbie
  Newbie
 • Birthday 07/27/1990

Profile Information

 • Hobby
  TAK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moralne w Twoim mniemaniu niekoniecznie będzie to moralne dla wspólnoty w, której żyjesz tak samo ja mogę mieć inne poczucie moralności niż Ty ale to temat rzeka.
 2. I tak i nie, bo jeśli mam pirackie oprogramowanie i z tego powodu bagiety wbijają mi na kwadrat to nie płaczę o to jaki dajmy na to "Microsoft" jest zły tylko mam pełną świadomość i biorę odpowiedzialność za to co zrobiłem.Ludzie grający na privach powinni mieć też taką świadomość, że pomimo tego iż nie robią nikomu krzywdy grają na NIELEGALNYM serwerze i muszą pamiętać o konsekwencjach jakie się z tym wiążą.
 3. HAHAHA JA PIERDOLE PRAFFDZIWI GRACZE BEDOM SIE ŚCIGAĆ O RF NA PRIVIE A CI CO GRAJA MNIEJ NIŻ 12h/dziennie OUT. Chce wam się progresu to trzeba było progresować WoTLK'a z najlepszymi gildiami na retailu a nie płaczecie w temacie prywatnego serwera , że ktoś przesunął start. Poziom gówna w tym temacie został przekroczony już dawno.
 4. Lacroute hejtuje ToD'a bo zbanowali mu pixele za bugowanie i teraz wymyśla nie wiadomo co... Wiadomo, że ToD był i będzie najlepszy, kto grał ten wie a lamusy dupa cicho.
 5. Przecież Krzysztof to bardzo ważna persona w świecie prywatnych serwerów WoW więc się go nie czepiaj tylko sam stąd idź. Ja to go popieram w 100%
 6. Hahaha, ach miód na moje serce, stulejka się aktywowała czy co? "Ogrimmare"??? Masz downa czy trudność sprawiają ci obcojęzyczne nazwy? Może to i lepiej, że odchodzisz z tego serwera ja na miejscu administracji z wielka chęcią poświęciłbym ciebie gdybym mógł zyskać dodatkowych graczy. Idź do kąta i wypłacz się swoim przyjaciołom w komputerze, że ktoś dostanie pixele w grze.
 7. Ja pierdole ale macie ból dupy o tych graczy z sunwella, nie nie gram tu i nie grałem na sunwellu ale jak czytam te wypociny to mi się śmiać chce. @LordWorgen wyloguj się do rzeczywistości bo tak gra wypaczyła ci już resztki mózgu. Pozdrawiam dzieciaczki.
 8. Serio czekacie na tego crapa? przecież to pewnie jakiś gotowiec wystarczy tylko spojrzeć na ich stronę...
 9. Xp 32 bitowy? Nie żartuj sobiexD
 10. Nie mam takich zasobów ale jak podasz nr. konta to chętnie Cię wspomogę, może akurat jakiś dysk kupisz (;

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.