Jump to content

GuessWhosBack

Veteran
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

GuessWhosBack last won the day on July 29

GuessWhosBack had the most liked content!

About GuessWhosBack

 • Rank
  level [4]
 • Birthday 01/14/1990

Recent Profile Visitors

991 profile views
 1. Zapodałbyś jeszcze raz invite do tego Discorda? Ten link wygasł.
 2. Już w środę (31.07) - na serwerze zawita patch 5.4. Razem z nim Timeless Isle oraz długo wyczekiwane SoO. Rozpiska dat związanych z patchem: https://tauriwow.com/news/556 Zwiastun:
 3. Transferów z ATS nie ma od początku kwietnia lub maja. Z innych serwerów nigdy nie było.
 4. @Brave ani jedno, ani drugie aktywnie grać przestałem u nich przed wyjsciem 5.2 bo potwierdzili pominięcie dodatku WoD (po 5.4 będzie legion). Siedzę tylko na discordzie na kanale #coding_general bo fajnych ludzi tam można spotkać. Jak grałem na 5.0/5.1 to pvp i pve działało bez zarzutów. Na progreesie HC raptem małe błędy, ale porównując z dowolnym innym privem - lepszego nie znajdziesz. Na temat 5.2 się nie wypowiem bo nie progressowalem ToT (tylko pvp), ale na discordzie ludzie zachwalali. Co do SoO to są obawy, że na start może nie być tak pięknie - jeszcze nie wszystko dobrze przetestowane / naprawione, a oni z datą wyskakują. Do wypuszczenia HC powinno już jednak być ok. Natomiast levelowanie tutaj - cóż, jak ja levelowalem to zapomniałem, że gram na privie, a jednak MoP trochę tych skryptów ma.
 5. SoO normal wychodzi 31 lipca, razem z Timeless Isle oraz 1wszym wingiem SoO na flex. Heroic SoO i pierwszy wing na LFR wychodzi tydzień później. Cała rozpiska wypuszczenia patcha 5.4 tutaj: https://tauriwow.com/news/556
 6. GuessWhosBack

  Grywalny TBC

  https://atlantiss.eu/ - realm TBC w tej chwili 2k online, do końca miesiąca exp 2x. IMO lepszego TBC w tej chwili nie znajdziesz.
 7. Facebook, serio? Nie lepiej już jakiegoś Discorda założyć?
 8. Na lights hope? Ja sobie leveluje w wolnej chwili po stronie hordy. W porównaniu do Elysium to jak niebo i ziemia.
 9. Jak ktoś planuje grać na classicu od 1 dnia to lepiej zacząć na przeludnionym Może i będzie layering, ale podobnie będzie wyglądał start na globie, także warto się przyzwyczaić.
 10. Na lightshope levelowania do 10 poziomu to katorga. Lokacje startowe przeludnione a z ludzmi sie nie dogadasz, bo do 10 poziomu każdy ma mute, więc nie poprosisz o inva.
 11. Jak nie masz dostępu do bety a chcesz jednak trochę sobie przypomnieć to warto. Chociaż na tydzień czy 2. Ja sobie dużo przypomniałem (ostatni raz jak grałem w dodatki pre-cata to jak właśnie wyszło cata, także trochę można było zapomnieć). Są różnice, jasne, ale taką grą jesteś w stanie sobie przećwiczyć ścieżkę levelowania - bo ta nie różni się tu i tu (jedynie niektóre spawny się różnią).
 12. Jak po prostu chcesz przeczekać / poćwiczyć przed classiciem - Light's Hope, aczkolwiek serwer będzie zamykany po uruchomieniu classica. Próbowałem na Elysium, ale ilość drobnych błędów trochę mnie zniechęciła po 30 lvl. Nie wiem jak tam Kronos się trzyma.
 13. Potwierdzam. Serwer Tauri ma 3 realmy (cross realm, łącznie daje to ok. 4-5k graczy do pve/pvp). Jak PvE i na wyższym poziomie, to jednak realm Evermoon (jest kilka polskich aktywnie rajdujących gildii). Do tego mając RaF masz rate do 6x. Solo masz do wyboru 1x lub 2x na Evermoon. Realm Tauri polecam tylko pod warunkiem, że znasz węgierski. Obecnie serwer ma content 5.3, kwestia miesiąca lub 2 i będzie 5.4. Potem planowany jest Legion.
 14. Jak pamiętam, kiedyś serwery typu high rate/fun cieszyły sie w Polsce sporą popularnością. Sam pamiętam ogrom serwerów tego typu pod koniec TBC i początki WotLK. Porównujac możliwości klienta/serwera TBC a WotLK, to jednak WotLK ma większe możliwości. Ciekawe jaką popularnością cieszyłby się teraz custom server na którymś z tych dodatków, jednak z możliwością "dorabiania" w wolnym czasie (np. dla casuali) na eventach typu swego czasu farma "BoJ'ek" na gm Island czy każdej innej lokalizacji (uwzględniając phasing, który w zasadzie po stronie klienta swoje początki ma jeszcze w 2.4.3).
 15. Cześć graczy po prostu skacze po serwerach. Tu pojawi się nowy (a tych się pojawia trochę) - a może będzie lepszy? Cześć się nakręca, bo dawno nie grało w dodatek, a gdy już zagrają to sobie przypominają, że przyciągała ich głównie nostalgia. Jeszcze inni kończą grę gdy widzą, że serwer traci populację (nie chcą tracić czasu na grę na "umierającym serwerze"). Stare dodatki mają też to do siebie, że same nie oferują za wiele. Ileż lat można rajdowac takie BT/SWP bez znudzenia? Często też są dla niektórych zbyt długie przerwy między wypuszczanymi etapami contentu - jak komuś za długo, to znowu skoczy na inny serwer (jeżeli bardzo chce grać), lub po prostu zrobi sobie przerwę. W samym przypadku Sunwellowego realmu to największy wpływ miał słaby start, znacznie gorsza jakość w porównaniu do Nethweringa, no a potem - po częściowym wyludnieniu - już w grę wchodzi migracja graczy na ten drugi realm, bo ten ma więcej graczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.