Jump to content

GuessWhosBack

Veteran
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

GuessWhosBack last won the day on September 13

GuessWhosBack had the most liked content!

About GuessWhosBack

 • Rank
  level [4]
 • Birthday 01/14/1990

Recent Profile Visitors

1,110 profile views
 1. Layering zabija całkowicie przyjemność gry. Ludzie wykorzystują to na potęgę nabijając materiały do profek / farmiąc konkretne bossy w dungeonach (gdzie w BRD farma Emperrora pozwala na zaoszczędzenie 1-2h przez layering). Wbity mam 60, bugów trochę znalazłem, jednak nie jest to ilość taka, jaką się spotykało na privach. Z najgorszych, które odczułem na własnej skórze: xp bug - będąc w raid pt brak kary na doświadczenie, przez który masa osób wylevelowała na dungach na aoe cleave (owszem, można w 5man, ale 7-8man SM/ZF było najbardziej opłacalne). threat demo shouta 1-2sek. lag przy wydawaniu komend dla petów retail AI u mobów (natychmiastowa reakcja na casty graczy gdy mob ma interrupty, tak samo movement) + masa bugów tutaj: https://us.forums.blizzard.com/en/wow/c/wow-classic/support-and-bug-report?order=posts Bug z XP i threatem już naprawione. Niestety tyle jeżeli chodzi o fixy. Z tym porównaniem do privów częściowo się zgadzam, z wyjątkiem Elysium, bo tam ilość małych bugów, które uprzykrzały grę była taka, jak na privach w 2012 roku.
 2. GuessWhosBack

  Zygor

  Widzę, że to ten sam link co jest na Elitepvpers.com także działa.
 3. Zapodałbyś jeszcze raz invite do tego Discorda? Ten link wygasł.
 4. Już w środę (31.07) - na serwerze zawita patch 5.4. Razem z nim Timeless Isle oraz długo wyczekiwane SoO. Rozpiska dat związanych z patchem: https://tauriwow.com/news/556 Zwiastun:
 5. Transferów z ATS nie ma od początku kwietnia lub maja. Z innych serwerów nigdy nie było.
 6. @Brave ani jedno, ani drugie aktywnie grać przestałem u nich przed wyjsciem 5.2 bo potwierdzili pominięcie dodatku WoD (po 5.4 będzie legion). Siedzę tylko na discordzie na kanale #coding_general bo fajnych ludzi tam można spotkać. Jak grałem na 5.0/5.1 to pvp i pve działało bez zarzutów. Na progreesie HC raptem małe błędy, ale porównując z dowolnym innym privem - lepszego nie znajdziesz. Na temat 5.2 się nie wypowiem bo nie progressowalem ToT (tylko pvp), ale na discordzie ludzie zachwalali. Co do SoO to są obawy, że na start może nie być tak pięknie - jeszcze nie wszystko dobrze przetestowane / naprawione, a oni z datą wyskakują. Do wypuszczenia HC powinno już jednak być ok. Natomiast levelowanie tutaj - cóż, jak ja levelowalem to zapomniałem, że gram na privie, a jednak MoP trochę tych skryptów ma.
 7. SoO normal wychodzi 31 lipca, razem z Timeless Isle oraz 1wszym wingiem SoO na flex. Heroic SoO i pierwszy wing na LFR wychodzi tydzień później. Cała rozpiska wypuszczenia patcha 5.4 tutaj: https://tauriwow.com/news/556
 8. GuessWhosBack

  Grywalny TBC

  https://atlantiss.eu/ - realm TBC w tej chwili 2k online, do końca miesiąca exp 2x. IMO lepszego TBC w tej chwili nie znajdziesz.
 9. Facebook, serio? Nie lepiej już jakiegoś Discorda założyć?
 10. Na lights hope? Ja sobie leveluje w wolnej chwili po stronie hordy. W porównaniu do Elysium to jak niebo i ziemia.
 11. Jak ktoś planuje grać na classicu od 1 dnia to lepiej zacząć na przeludnionym Może i będzie layering, ale podobnie będzie wyglądał start na globie, także warto się przyzwyczaić.
 12. Na lightshope levelowania do 10 poziomu to katorga. Lokacje startowe przeludnione a z ludzmi sie nie dogadasz, bo do 10 poziomu każdy ma mute, więc nie poprosisz o inva.
 13. Jak nie masz dostępu do bety a chcesz jednak trochę sobie przypomnieć to warto. Chociaż na tydzień czy 2. Ja sobie dużo przypomniałem (ostatni raz jak grałem w dodatki pre-cata to jak właśnie wyszło cata, także trochę można było zapomnieć). Są różnice, jasne, ale taką grą jesteś w stanie sobie przećwiczyć ścieżkę levelowania - bo ta nie różni się tu i tu (jedynie niektóre spawny się różnią).
 14. Jak po prostu chcesz przeczekać / poćwiczyć przed classiciem - Light's Hope, aczkolwiek serwer będzie zamykany po uruchomieniu classica. Próbowałem na Elysium, ale ilość drobnych błędów trochę mnie zniechęciła po 30 lvl. Nie wiem jak tam Kronos się trzyma.
 15. Potwierdzam. Serwer Tauri ma 3 realmy (cross realm, łącznie daje to ok. 4-5k graczy do pve/pvp). Jak PvE i na wyższym poziomie, to jednak realm Evermoon (jest kilka polskich aktywnie rajdujących gildii). Do tego mając RaF masz rate do 6x. Solo masz do wyboru 1x lub 2x na Evermoon. Realm Tauri polecam tylko pod warunkiem, że znasz węgierski. Obecnie serwer ma content 5.3, kwestia miesiąca lub 2 i będzie 5.4. Potem planowany jest Legion.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.