Jump to content

GuessWhosBack

Veteran
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

GuessWhosBack last won the day on May 28

GuessWhosBack had the most liked content!

About GuessWhosBack

 • Rank
  level [3]
 • Birthday 01/14/1990

Recent Profile Visitors

871 profile views
 1. GuessWhosBack

  Grywalny TBC

  https://atlantiss.eu/ - realm TBC w tej chwili 2k online, do końca miesiąca exp 2x. IMO lepszego TBC w tej chwili nie znajdziesz.
 2. Facebook, serio? Nie lepiej już jakiegoś Discorda założyć?
 3. Na lights hope? Ja sobie leveluje w wolnej chwili po stronie hordy. W porównaniu do Elysium to jak niebo i ziemia.
 4. Jak ktoś planuje grać na classicu od 1 dnia to lepiej zacząć na przeludnionym Może i będzie layering, ale podobnie będzie wyglądał start na globie, także warto się przyzwyczaić.
 5. Na lightshope levelowania do 10 poziomu to katorga. Lokacje startowe przeludnione a z ludzmi sie nie dogadasz, bo do 10 poziomu każdy ma mute, więc nie poprosisz o inva.
 6. Jak nie masz dostępu do bety a chcesz jednak trochę sobie przypomnieć to warto. Chociaż na tydzień czy 2. Ja sobie dużo przypomniałem (ostatni raz jak grałem w dodatki pre-cata to jak właśnie wyszło cata, także trochę można było zapomnieć). Są różnice, jasne, ale taką grą jesteś w stanie sobie przećwiczyć ścieżkę levelowania - bo ta nie różni się tu i tu (jedynie niektóre spawny się różnią).
 7. Jak po prostu chcesz przeczekać / poćwiczyć przed classiciem - Light's Hope, aczkolwiek serwer będzie zamykany po uruchomieniu classica. Próbowałem na Elysium, ale ilość drobnych błędów trochę mnie zniechęciła po 30 lvl. Nie wiem jak tam Kronos się trzyma.
 8. Potwierdzam. Serwer Tauri ma 3 realmy (cross realm, łącznie daje to ok. 4-5k graczy do pve/pvp). Jak PvE i na wyższym poziomie, to jednak realm Evermoon (jest kilka polskich aktywnie rajdujących gildii). Do tego mając RaF masz rate do 6x. Solo masz do wyboru 1x lub 2x na Evermoon. Realm Tauri polecam tylko pod warunkiem, że znasz węgierski. Obecnie serwer ma content 5.3, kwestia miesiąca lub 2 i będzie 5.4. Potem planowany jest Legion.
 9. Jak pamiętam, kiedyś serwery typu high rate/fun cieszyły sie w Polsce sporą popularnością. Sam pamiętam ogrom serwerów tego typu pod koniec TBC i początki WotLK. Porównujac możliwości klienta/serwera TBC a WotLK, to jednak WotLK ma większe możliwości. Ciekawe jaką popularnością cieszyłby się teraz custom server na którymś z tych dodatków, jednak z możliwością "dorabiania" w wolnym czasie (np. dla casuali) na eventach typu swego czasu farma "BoJ'ek" na gm Island czy każdej innej lokalizacji (uwzględniając phasing, który w zasadzie po stronie klienta swoje początki ma jeszcze w 2.4.3).
 10. Cześć graczy po prostu skacze po serwerach. Tu pojawi się nowy (a tych się pojawia trochę) - a może będzie lepszy? Cześć się nakręca, bo dawno nie grało w dodatek, a gdy już zagrają to sobie przypominają, że przyciągała ich głównie nostalgia. Jeszcze inni kończą grę gdy widzą, że serwer traci populację (nie chcą tracić czasu na grę na "umierającym serwerze"). Stare dodatki mają też to do siebie, że same nie oferują za wiele. Ileż lat można rajdowac takie BT/SWP bez znudzenia? Często też są dla niektórych zbyt długie przerwy między wypuszczanymi etapami contentu - jak komuś za długo, to znowu skoczy na inny serwer (jeżeli bardzo chce grać), lub po prostu zrobi sobie przerwę. W samym przypadku Sunwellowego realmu to największy wpływ miał słaby start, znacznie gorsza jakość w porównaniu do Nethweringa, no a potem - po częściowym wyludnieniu - już w grę wchodzi migracja graczy na ten drugi realm, bo ten ma więcej graczy.
 11. Ja obecnie jedyne co gram to AH. Są jednak większe PL gildie (realm Evermoon), które robią zarówno 10tki HC jak i 25tki HC. Głównie po stronie hordy. Polskich gildii PvP chyba brak.
 12. https://tauriwow.com/news/543 Dzisiaj i jutro to ostatnie dni na przeniesienie swoich postaci z ATS na Tauri, tak w ramach przypomnienia. Od półoncy 1 kwietnia nie będzie już takiej możliwości.
 13. W hordzie na Evermoon co najmniej 3 polskie gildie - z czego 2 rajdują full ToT hc. Nie wiem jak w ally z progressem, ale 1 gildia polska na pewno jest. Transferowanie się lub ogólnie gra na realmie Tauri to strzał w kolano, bo co z tego, że populacja większa, skoro 80% graczy to wegrusy? Dlatego w każdym poście tutaj podkreślam zawsze, że zapraszam na Evermoon.
 14. https://tauriwow.com/news/536 https://beta.atlantiss.eu/news/313/atlantiss-dragonwraths-journey-to-continue-on-tauri Serwery Tauri i Atlantiss zaczęły ze sobą współpracować! O ile dobrze zrozumiałem - od 29 stycznia dostępne będą transfery postaci z ATS do Tauri (pytałem na discordzie jak to jest z wyborem realmów - jeszcze nie wiadomo). W newsie od ATS jest napisane, że można już zakładać konta na Tauri, także pewnie nie będzie to trudne. Dodatkowo, na discordzie Tauri zawitał dedykowany kanał "#general_pl", dedykowany specjalnie dla nas. Jest to pierwszy taki kanał u nich (nie licząc węgierskiego, ale ich rodzimy język nie powinien dziwić), także zostaliśmy poniekąd wyróżnieni. Została także wprowadzona komenda ".blizzlikexp" dla osób, które chcą jednak levelować z rate 1x na Evermoon (który ma domyślnie 2x). Tak jak pisałem wcześniej - zapraszamy przede wszystkim na realm Evermoon - frakcja dowolna, każdy znajdzie coś dla siebie.
 15. Nikt nie pisał a już kilka dni event trwa, ale do 31 grudnia na wszystkich realmach rate XP zostały zwiększone dwukrotnie (Tauri z 1x do 2x, Evermoon z 2x do 4x, Warriors of Darkness z 15x do 30x). Więcej info: https://tauriwow.com/news/527 Dobra szansa na szybkie wylevelowanie postaci jak ktoś chce zacząć grę na najlepszym serwerze MoP jaki istnieje. Na serwerze jest również RaF (wszystkie mnożniki XP są 3-krotnie większe co na chwilę obecną daje 6x/12x/90x na realmach). Na serwerze spokojnie idzie wbić Loremastera bez autocomplete. PS: Zapraszamy przede wszystkim na Evermoon, chyba, że ktoś lubi na worldzie rozmawiać po węgiersku.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.