Jump to content

GuessWhosBack

Veteran
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

GuessWhosBack last won the day on March 30

GuessWhosBack had the most liked content!

About GuessWhosBack

 • Rank
  level [3]
 • Birthday 01/14/1990

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja obecnie jedyne co gram to AH. Są jednak większe PL gildie (realm Evermoon), które robią zarówno 10tki HC jak i 25tki HC. Głównie po stronie hordy. Polskich gildii PvP chyba brak.
 2. https://tauriwow.com/news/543 Dzisiaj i jutro to ostatnie dni na przeniesienie swoich postaci z ATS na Tauri, tak w ramach przypomnienia. Od półoncy 1 kwietnia nie będzie już takiej możliwości.
 3. W hordzie na Evermoon co najmniej 3 polskie gildie - z czego 2 rajdują full ToT hc. Nie wiem jak w ally z progressem, ale 1 gildia polska na pewno jest. Transferowanie się lub ogólnie gra na realmie Tauri to strzał w kolano, bo co z tego, że populacja większa, skoro 80% graczy to wegrusy? Dlatego w każdym poście tutaj podkreślam zawsze, że zapraszam na Evermoon.
 4. https://tauriwow.com/news/536 https://beta.atlantiss.eu/news/313/atlantiss-dragonwraths-journey-to-continue-on-tauri Serwery Tauri i Atlantiss zaczęły ze sobą współpracować! O ile dobrze zrozumiałem - od 29 stycznia dostępne będą transfery postaci z ATS do Tauri (pytałem na discordzie jak to jest z wyborem realmów - jeszcze nie wiadomo). W newsie od ATS jest napisane, że można już zakładać konta na Tauri, także pewnie nie będzie to trudne. Dodatkowo, na discordzie Tauri zawitał dedykowany kanał "#general_pl", dedykowany specjalnie dla nas. Jest to pierwszy taki kanał u nich (nie licząc węgierskiego, ale ich rodzimy język nie powinien dziwić), także zostaliśmy poniekąd wyróżnieni. Została także wprowadzona komenda ".blizzlikexp" dla osób, które chcą jednak levelować z rate 1x na Evermoon (który ma domyślnie 2x). Tak jak pisałem wcześniej - zapraszamy przede wszystkim na realm Evermoon - frakcja dowolna, każdy znajdzie coś dla siebie.
 5. Nikt nie pisał a już kilka dni event trwa, ale do 31 grudnia na wszystkich realmach rate XP zostały zwiększone dwukrotnie (Tauri z 1x do 2x, Evermoon z 2x do 4x, Warriors of Darkness z 15x do 30x). Więcej info: https://tauriwow.com/news/527 Dobra szansa na szybkie wylevelowanie postaci jak ktoś chce zacząć grę na najlepszym serwerze MoP jaki istnieje. Na serwerze jest również RaF (wszystkie mnożniki XP są 3-krotnie większe co na chwilę obecną daje 6x/12x/90x na realmach). Na serwerze spokojnie idzie wbić Loremastera bez autocomplete. PS: Zapraszamy przede wszystkim na Evermoon, chyba, że ktoś lubi na worldzie rozmawiać po węgiersku.
 6. Jak ktoś będzie chciał jakościowego TBC to koniec końców wybierze Netherwing. Jednak większość osób z którymi się spotkałem bardziej ceni ilość graczy ponad jakość wykonania. Mam cichą nadzieję, że chociaż te stałe 2k online na ATS uda się utrzymać.
 7. Ta wasza lista zrobionych rzeczy nie zawiera nic ponad to: https://github.com/AshamaneProject/AshamaneCore Pochwalcie się chociaż co sami zrobiliście.
 8. Jest tak dobrze, że przez większość czasu jak grasz, to nie pamiętasz, że to priv.
 9. Albo po prostu niewiele się tam dzieje. Jeszcze kilka lat temu w ich changelogu (tak wiem - changelog jest do Cata) codziennie można było coś nowego zobaczyć. Teraz raptem wpis na tydzień. Jak na 9 developerów (info z https://atlantiss.eu/gameguide) to:
 10. Podbijam. Testerzy w dalszym ciągu są potrzebni. Prace idą w dobrym kierunku. Powoli wprowadzamy progresywność. Tak na przykład vendorzy pvp mają już gotowe przejścia między wszystkimi sezonami. Przed nami reworki dla statystyk hp/mana/dmg do wszystkich npc dla każdego patcha. Uzupełniamy skrypty dla wszystkich npc, którzy do tej pory ich nie miały (wszystkie rare npc tbc zostały już przerobione).
 11. Popieram Staszka, jak coś od Cata w górę to tylko Tauri. Zaczynałem zaraz po starcie MoP u nich i goście odwalili kawał dobrej roboty. Levelując zapomnialem, że gram na privie.
 12. Nie prawda. W przypadku privów wystarczy Ci sam klient 4.0.6a, tak samo na globie (sam klient w odpowiedniej wersji). Kolega ma na myśli pewnie wykupienie rozszerzeń, a tak tylko na globie jest, bo content w grze masz pobrany zawsze na wszystkie dodatki. Polecam: http://thepiratebay.se/torrent/7223547/World_of_Warcraft__Cataclysm_enUS_4.0.6_Installed http://thepiratebay.se/torrent/7005814/World_of_Warcraft__Cataclysm
 13. Nie ;) 1 słowo które wytłumaczy wszystko - Ulduar.
 14. Pewnie dalej trwa zmiana core i rekrutacja 10 deweloperów ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.