Jump to content

Gallador

Veteran
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

About Gallador

 • Rank
  level [5]
 • Birthday 06/06/1989

Profile Information

 • Lokalizacja
  The Old Kingdom

Recent Profile Visitors

658 profile views
 1. Siema, dawno mnie tu nie było, przybywam z pytaniem.. Czy prawdą jest, że ATS po ukończeniu Netherwinga (chodzi o progress) otworzy realm WOTLK na którym będzie można dokonać transferu postaci z Netherwing? Czy nie było takiego planu TBC->WOTLK->CATA, progress jednej postaci?
 2. Gallador

  Pomoc dzieciom

  dzięki Tomki za przypomnienie o tym.
 3. Gallador

  Seriale

  Prison Break Gra o Tron Dr. House True Detective Daredevil Castle Z Archiwum X Knight Rider z polskich Ranczo, Rodzinka.pl, Czas Honoru, ewentualnie starsze to 13 Posterunek, Janosik, Zmiennicy, Daleko od Szosy, Ekstradycja.
 4. Gallador

  Sunwell.pl

  Jeszcze za wcześnie na tworzenie takiego tematu, nasracie tam syfu z 30-40 stron zanim się serwer w ogóle wystartuje (znam wasze możliwości ;D ) jak zaczną robić reklamę na poważnie, na pewno ktoś z administracji stworzy taki temat, a może i wcześniej. Jeśli chodzi o stronę Sunwella to jest w porządku,ani mnie nie razi, ani nie zachwyca. Pewnie coś tam będą z nią robić jakieś kosmetyczne rzeczy i to wystarczy wg mnie. Osobiście liczę na jakieś 2 tysiączki samych polaków, a co zwojują po za Polską to czas pokaże. Jest duża szansa na powrót bardzo dobrego serwera, cieszmy się.
 5. Gallador

  Sunwell.pl

  Pewnie trochę poczekamy na "nowy" sunwell, nie wypuszczą serwera w takiej postaci jak kończył. Stawiałbym na progressowy wotlk jak ToD tylko porządnie zrobiony.
 6. Donory lepiej rozpisane niż server info ;D
 7. Fajne screeny, temat zostawię do jutra, może jeszcze coś ktoś dorzuci ;D "możesz mi ojebać kolbe" to dobre ;]
 8. Nie ma tu co czyścić, za 2-3 tygodnie temat będzie w koszu, tak jak to miało miejsce z innymi tego typu projektami. Ludzie wbiją 70, potem popłaczą,że nie mają z kim grać bg i pve, powbijają alty, zawieje nudą, to będzie błaganie o crossrealm, a potem zaczną odchodzić w parach lub stadem. Ps : 26 czerwca tego roku przed 22:00 ( 3 post tego tematu ) jest wszystko bardzo dobrze napisane przez użytkownika The One and Only . Doceniam starania administracji, jednak zabili swój projekt zanim na dobre powstał. Ps2 : tak bardziej dla śmiechu - w sumie macie połowę online Toda także to już jest jakaś reklama ;D in plus
 9. Gallador

  Battlechest

  Dopisuję się.I tak nie ma dobrego TBC. Swoją drogą co sądzicie o filmie?
 10. Mój post odnośni się do stanu serwera grubo przed wypuszczeniem Ulduaru, gdy grało tam jakieś 1600-2000 graczy , a ja byłem jednym z nich. Teraz jest dużo mniejsze online, a administracja pracuje by poprawić stan rzeczy ,co widać i chwała im za to. Nie życzę żadnemu polskiemu projektowi źle, natomiast nie ma co patrzeć przez różowe okulary.Od blizzlike powinno się wymagać.
 11. ToD był taką kupą przy otwarciu i kilka tygodni po, że byłem zdziwiony levelując swoją postać. Nie potrafię zrozumieć jak mogli tak dać dupy, mając tak sprzyjające warunki.
 12. Na tym świeżym realmie tez jest instant 58 ? czy normalnie 1-70 leveling.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.