Jump to content

HolyMaster

Zakon Mroku
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

HolyMaster last won the day on March 27

HolyMaster had the most liked content!

About HolyMaster

 • Rank
  level [5]
 • Birthday 05/04/1996

Recent Profile Visitors

907 profile views
 1. Powody są takie, jak napisał @GuessWhosBack, a w skrócie - ludzi ekscytuje i zachęca do gry świeżość, nowość, a to oferuje każdy nowy realm, dlatego jest duża ilość osób skaczących z kwiatka na kwiatek. Przypuszczam, że większość graczy jest z kategorii tych doświadczonych (bo przecież niewielu jest nowych), nastawionych na endgame i raidowanie, a nie casual. Jakby na to nie patrzeć, żyjemy teraz wszyscy w pośpiechu i to weryfikuje nasze możliwości gry, nie każdy chce poświęcić urlop na expienie postaci albo inne rzeczy.
 2. Nigdy nie doszedłem do tego dlaczego, ale wiele właśnie dosyć szybko nudzi się na Cata, choć w teorii jest to naprawdę świetny dodatek, który przyniósł wiele zmian. Co do classic/tbc/wotlk, ludzie grający na privach piłują te dodatki od wielu grubych lat, każdy nowy realm jest dla nich szansą na spróbowanie tej świeżości i rywalizacji, mija dosyć szybko - bo ile można?
 3. O to to, dokładnie to siedziało w mojej głowie od początku istnienia Waszego realmu cata. Szczególnie, że dodatek cata wprowadził niemałą rewolucję w wowie i ludzie chcieli spróbować tych wszystkich nowości, a brakowało im przede wszystkim cierpliwości. Od zawsze bolał mnie brak wsparcia dla projektów z naszego kraju, szczególnie dla takiego jak Wasz, ale to już norma. Odnośnie realmu cata - przecież obecny realm ma być progressywny, więc za kilka grubych lat możemy się takiego spodziewać @wolf Podejmujecie jakieś poważniejsze prace nad mop, czy na ten moment dalej główne siły są przeznaczone na obecny realm?
 4. Wiesz, to już było trochę czasu temu i nie pamiętam wszystkiego dobrze, dlatego mogę bredzić. Masz racje, że nie można było na początku porównać z żadnym realmem cata. Z tym, że ludzie po prostu zrobili sobie nadzieje na realm cata, na nowości, nowe rasy, lokacje, ogrom zmian. To wszystko kulało, a ludzie jak to w naszym kraju, tylko narzekali i hejtowali. Chłopaki z całą pewnością popełnili masę błędów w prowadzeniu serwera, ale nie ukrywajmy - postawili sobie za cel coś naprawdę trudnego, coś do czego konsekwentnie dążyli i dalej dążą. Cata zweryfikowało ich podejście do serwera, bo zapewne momentami udostępnienie zbugowanego contentu wyszłoby im na lepsze, ale to tylko gdybanie. Realm miał wiele wzlotów i upadków, chociażby po kryzysie o którym wspomniałem wcześniej, realm potrafił wrócić na stosunkowo wysoki online jak na ten dodatek. Masz racje, ekonomia była naprawdę mocno pokręcona.
 5. Ja też nawiązywałem do początków Atlantissa - otwarcie serwera to był szczytowy okres trollingu na polskiej scenie privów i Atlantiss został w dużej mierze zalany przez właśnie takich graczy. Dodatkowo duży hype zadziałał na niekorzyść serwera - oczekiwania były wysokie, a rzeczywistość to brutalnie zweryfikowała. Przecież ludzie tak zrazili się do realmu cata, że nawet nie myśleli o daniu drugiej szansy serwerowi, a szkoda. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w najbardziej kryzysowy momencie online wynosił coś około 300-400 (albo i mniej, świta mi coś około 250) online w szczytowych godzinach. Od zawsze byłem pod wrażeniem ogromnej pracowitości, cierpliwości i wytrwałości chłopaków, pewnie przeżyliście wiele kryzysów w swoim gronie, mało kto by wytrzymał. Pozostaje tylko pogratulować, trzymać kciuki i cieszyć się, że udowodniliście swoją wartość.
 6. akurat start projektu był dosyć mocno słaby, więc praktycznie od samego początku pojawiały się tutaj prorocze głosy. Miło, że utarliście nosy hejterom :)
 7. Ok, po prostu ciekawiło mnie czy pula graczy jest wystarczająco duża, czy serwery podzieliły się online między siebie, dzięki.
 8. Ok, a ktoś się orientuje jak wyglądało porównanie online w niedziele pomiędzy ats a sunwellem?
 9. Jak tam sie sytuacja przedstawia? Serwer unormował się pod względem stabilności i online?
 10. 16:41 to dalej 16, a nie 18-19, o to mi chodzi. Nie wiem po co ciągniesz tą dyskusje, Twoja wypowiedź była bez sensu. Vergu napisał stan online na godzine powiedzmy około 16:30, Ty na powiedzmy około 18:30. Swoje liczby uznajesz za prawidłowe, a jego nie, dlaczego? Teoretycznie oba stany online są ok, chyba że ktoś z Was kłamie. Już bardziej bronie wypowiedzi Vergu aniżeli atakuje Ciebie. Zgadza się, niedziela jest najlepszym dniem do takich porównań.
 11. Przypuszczam, że na Atlantissie gra więcej obcokrajowców. Poza tym na ten moment ciężko oceniać, który serwer jest lepszy i przyjemniej się na nim gra, chociaż musi to być Atlantiss z racji na przygotowania realmu, które trwały dobre parę lat. Zobaczymy jak sytuacja będzie przedstawiała się w niedziele w godzinach szczytu. Ciekawe, czy widoczny będzie duży spadek online na Sunwellu.
 12. @vergu Napisał, jaki online był wczoraj o 16, a Ty piszesz jaki był wczoraj 18-19 i w niedziele; co ma tutaj do rzeczy podawanie prawidłowych liczb skoro porównujesz inne godziny, a nawet dni?
 13. @Brave Zawsze taka perspektywa mnie ciekawiła, ale dochodze do wniosku, że w dłuższej perspektywie to się nie sprawdzi. Wiadomo, współprace dwóch większych serwerów lub kilku mniejszych mogą mieć miejsce. Jednak dopóki pula graczy jest stosunkowo spora, to pieniążki dalej będą w stanie poróżnić administracje serwerów, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie mało i będzie chciał pieniążki przede wszystkim dla siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.