Jump to content

Wolfenstein

Veteran
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Wolfenstein last won the day on March 29

Wolfenstein had the most liked content!

About Wolfenstein

 • Rank
  level [4]
 • Birthday 12/30/1970

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ludzie nie rozumieją, że na Cata osiągnięcie poziomu grywalności odpowiadającego choćby publicznym core TBC/Wotlk wymaga niesamowitej ilości pracy. Popyt na Cata jest niski w porównaniu do tych dodatków a ludzie równie wymagający, więc robienie Cata się po prostu nie opłaca.
 2. Do dziś pamiętam jak 6 lat temu na tym forum pisali, że Atlantiss padnie po miesiącu
 3. Wczoraj był Dev Update: https://tbc.atlantiss.eu/showthread.php?tid=2472&pid=6239#pid6239
 4. Z kontekstu wnioskuje, że "smooth movement" oznacza tu zastosowanie interpolacji Catmull-romowej dla spline'ów, od vanilli używanej (chyba tylko) do kursów Flight Masterowych, w tbc i wotlku doszły do tego jeszcze zwykłe latające npce, a w Cata już domyślnie większość npców (w tym nielatających) używa tego by upłynnić movement. Niestety ale przed Cata spline flaga odpowiadająca za interpretowanie pakietu z movementem jako używającego catmull-roma łączona była z animacją latania, stąd nie można jej wykorzystać do "naziemnych" npców. O ile się nie mylę, jedyna możliwość na uzyskanie tego efektu pre-cata to zpatchowanie clienta. Smooth waypointy to po prostu sposób obsługi waypointów. Na TC/Mangosie w podstawowych systemach (używających waypoints, waypoint_data czy script_waypoint) movement odbywa się na zasadzie point-to-point, przy którym naturalnie zastosowanie catmull-roma nie będzie miało żadnego efektu. Tak to wygląda na TBC: https://www.youtube.com/watch?v=4D4ElA68GSw&feature=youtu.be
 5. Wygląda interesująco. Nie wiem na jakim dokładnie core będzie stał serwer, ale możesz pobawić się w phasing jeśli będziesz miał taką możliwość.
 6. I to doskonale podsumowuje wasze wpisy. Nie macie tak naprawdę pojęcia o tym co się dzieje, swoje informacje opieracie na tym co usłyszycie od kumpla/przeczytacie na worldzie, a potem nagle dowiaduje się, że niby ja i Kiper (olaboga) mieliśmy coś wspólnego ze sprawą tych aren (a nawet jesteśmy głównymi postaciami w tej kwestii!). I nie, nie jest prawdą, że Armano kogokolwiek zbanował, bo tego nie zrobił. Usunął natomiast obu delikwentom postacie. Po ponownym rozpatrzeniu sprawy przywrócił je, ale ostatni backup mieliśmy sprzed 2 tygodni, więc obaj panowie jakąś szkodę ponieśli. Jak widać między tym co Wy słyszycie, a tym co rzeczywiście ma miejsce jest przepaść. Nie mam tu do nikogo zarzutów, bo jako gracze możecie nie wiedzieć wszystkiego, ale jeżeli decydujecie się coś nam zarzucić, to przynajmniej bądźcie pewni, że posiadacie prawdziwe informacje. Więcej zaufania do nas.
 7. Calladinem zajął się Armano, który po prostu się pospieszył, swoją opinię oparł na 3 screenach, z czego tylko w jednym można było czegokolwiek się doszukiwać. Żaden inny członek Administracji nie miał swojego udziału w tej sprawie. Co ty za bzdury gadasz? Przecież na globie nie ma żadnych ann o BG/kolejce. Było to u nas włączone tylko i wyłącznie dla wygody graczy, ale przestało spełniać swoje założenia.
 8. Brzmi ciekawie. Mógłbyś wrzucić screeny w miejsce, gdzie nie trzeba się rejestrować? Z chęcią bym obejrzał, a może i podrzucił kilka pomysłów, jeśli nie masz nic przeciwko :)
 9. Widzisz drogi Deso, przyznać muszę, że już jakiś czas temu straciłem pojęcie o co Wam tak naprawdę chodzi. Dziwi mnie, że twierdzisz, że moje posty są nastawione na szyderstwo (chociaż co do ostatniego postu to owszem, był to celowy zabieg), podczas gdy ktoś z Waszego grona napisał, że bronię(?) jakiejś gildii, podczas gdy w grze na postaciach prywatnych pojawiam się może raz na dwa miesiące (dwa dni temu stworzyłem rogala z nudów, mam już 12 lvl :)). Doba musiałaby mieć 48 godzin, bym był w stanie połączyć moje życie osobiste, zajęcia developerskie i jednocześnie aktywnie grać i faworyzować(?) gildię. Jak widzisz trudno mi powstrzymać się od szyderczych komentarzy, choć jestem pełen podziwu, że wszyscy potraficie zachować kamienną twarz i powtarzać usłyszane głupoty (coś jak "A mój kolega z klasy powiedział, że..."). Cheers.
 10. Ah, czuć tą atmosferę dawnego DW. Oczywiście do poprzedników sporo Wam brakuje, ale od czegoś trzeba zacząć. Na pewno poziom trudności jest wyższy, bo poprzednicy po części przynajmniej pisali prawdę. Mimo wszystko sądzę, że większość z tych postów nadawałaby się idealnie do działu "humor", bądź do działu "Ezoteryka, wróżenia z fusów, kart, zjawiska paranormalne", choć nie wiem czy to forum od tego. Proponowałbym mimo wszystko usunięcie kilku ostatnich stron, gdyż nijak mają się do tematu, a bardziej pasują do czegoś, czym mogłaby zająć się komisja pana Antoniego M. Jest jednak spore ryzyko, że moderatorzy DW zostaną posądzeni o usuwanie postów niezwiązanych z topiciem (o zgrozo), a sam portal określony mianem komuny (którą de facto jak podejrzewam, większość użytkowników (w tym ja) zna jedynie z lekcji historii oraz z telewizji). W każdym razie dziękuję, za utrzymanie uśmiechu na mojej twarzy przez cały dzień :) Take care comrades.
 11. o.O Każdego dnia człowiek dowiaduje się czegoś nowego o sobie. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.