Jump to content

Emtec

Veteran
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

About Emtec

 • Rank
  level [1]
 • Birthday 09/16/1985
 1. Mam nadzieję że to się normalnie skończy, i Asura wróci do zrealizowania tego czego chciał. Różnice pomiędzy privami powinny zostać na poziomie priv serwerów, wchodzenie w cudze życie jest debilne, a Alex jest totalnym debilem i nie zdaje sobie sprawy z tego co robi.... ma swoje "5 minut" idiota.
 2. Hahaha, Radeq - tym razem nawet nie wystartowali :D Podnosisz poprzeczkę sobie ;)
 3. Tutaj akurat z Radkiem się zgadzam w stu procentach. Już nie mówimy jak by to było fajnie gdyby automatyczne testy zaimplementować, problem polega na tym że wcześniej nikt o tym nie myślał (jedynie Shauren próbuje z TC zrobić coś naprawdę wartościowego, powoli, krok po kroku ale widać że działa w tym kierunku). Aczkolwiek łatwiej uporządkować, pilnować i rozmawiać w zamkniętym gronie 10 osób nawet (to naprawdę dużo, jeśli coś robią) niż 200 na public testach i nie dostać nic. I szczerze życzę żeby tak było do końca. A jak nie jest, to zabezpieczyć się umowami prawnymi (tak tak, prawo na to pozwala, zależy jak się ugryzie temat kodu). Bo może być klops że jeden na drugiego się obrazi, albo nawet na jednym lub drugim serwerze dojdzie do "spiny" i problem jest. Z drugiej strony to bez "partnerstwa" i tak jest takie zagrożenie dla danego serwera.
 4. Newsa o NW i Atlantissie można oczekiwać w weekend, jutro będziemy mieli kolejne spotkanie (w sumie znów zaczynami spotykać się co piątek by omówić najważniejsze rzeczy, sprawdzić postęp itp. Kiedyś robiliśmy to notorycznie, z czasem poszło to w zapomnienie, ale ostatnia sytuacja znów nas mocno zmobilizowała i "ludzie" powoli wracają na pokład do czynnego działania). A w między czasie:
 5. Odnośnie informacji o NW jak i całym Atlantissie, będziemy pisać po wekendzie. Wtedy też zbieramy się, będziemy ustalać co dalej robimy, w jakim kierunku idziemy itp. (od razu zaznaczam że NW będzie dalej rozwijane, nie będziemy płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba działać dalej) Tak jak debosy mówił. Chodziło o marketing i nic po za tym (wystarczy przeczytać kilka linijek wyżej/niżej odnośnie tego co zostało zacytowane). Problem(?) jest tego typu że wszystko jest wycinane wyrywkowo. Ale co poradzić, w sumie poniekąd sami jesteśmy sobie winni temu, i pozwoliliśmy na bardzo duży luz wszędzie. Trzeba jakoś żyć i jechać dalej ;)
 6. Skoro tam dotarliśmy, to znaczy że Google użyliśmy?:) Nic co publicznie "nie wynieśliśmy", na razie to z naszego BT tez inni korzystają (o co nikt nie ma problemu) no i konferencję. I proszę Ciebie, o pełną listę rzeczy która devi CF wykorzystali nie z wowhead, a innych BT, for. Z podziękowaniami oczywiście (jeśli powiesz że całkowicie od zera wszystko robią, i zbierają informację - to pogratuluje Tobie). Czy prowadząc swojego Twitcha podczas startu PlayTBC, podziękowałeś wszystkim autorom grafik które były użyte? Co do Twojej hipokryzji, problem w tym że Ci sami ludzie z PlayTBC zawitali na sunwellu jako devi (już nie pamiętasz?). I nagle Ci sami ludzie na których się zawiodłeś, nagle dostali skrzydeł i wiedzy. ;) Problem w tym że przy rzekomym DDOSowaniu na starcie, było inaczej niż mówiłeś publicznie - więc proszę Ciebie, nie nawiązuj do tego ;).
 7. CoreCraft? 101020 lat i dalej nie wystartował? CrestFall? Ok, pożyjemy zobaczymy. SunwellCore? Pomijając fakt że Xinef i Pussy wykonali kawał zajebistej roboty, i pod tym względem zawsze ich będę podziwiał i szanował, biorąc pod uwagę że zrobili to wszystko w dwóch, to przecież SunwellCore jest portem TC i dam sobie rękę uciąć że to co było "wygodne" było portowane z TC. Ja mam wrażenie że Ty teraz devów CF traktujesz, jak rycerzy na białym rumaku. Zejdź na ziemie. Bo ASCENT dla TBC wcale nie był chujowo a na dowód tego masz Avalon-a który stał na ASCENIE i był zajebisty w swoich czasach. ;) Obrazując to na podstawie zapiździałego domu, to przy Core zaczynaliśmy od taczki bez cegieł. Do teraz nie masz otwartego core z tak działającym CATA (ofc TrinityCoreLegacy który 3/4 mechanik nie ma zaimplementowanych). Zaczynasz oceniać programowanie, nie mając żadnego pojęcia o nim. Propsuj dalej każdy projekt do którego należysz, obnażaj każdy inny - wolno Tobie, ale ja po tylu wpadkach w Twoim wykonaniu po prostu bym się nie pojawił już na tym forum. SAI Studio nigdzie nie doświadczysz (w tym przerobione całe SAI, czytaj wyburzone do fundamentów, napisane na nowo), ale Ty dalej mów że w CF to nawet cegły formują. Tak jak mówię, czas pokaże który serwer będzie dobry który nie. Ja osobiście życzę sukcesowi CF bo im więcej dobrych serwerów, tym lepiej. Od zawsze dopingowałem każdy serwer, pomimo że teoretycznie było to moja "konkurencja". Ale dopóki zachowuje się zdrowy rozsądek, i wszystko opiera się na rywalizacji jakości to wszystko jest ok. Bo to taka sama rywalizacja jak u skoczków, piłkarzy itp. PS. wiesz czemu ASCENT? :) Bo on już praktycznie miał gotowy/wdrożony support pod clustering (pomijąjac fakt że słowo clustring jest bardzo nie odpowiednim słowem do tego o czym myślicie, CF team myśli. Clustering polega na całkiem innych zachowaniu - ale to tak po za tematem). Odnośnie Twojego "cud malina". Przy czym dobrze zoptymalizowany ascent/mangos/tc z czasów TBC na aktualnych serwerach potrafi uciągnąć 10k bez problemu.
 8. Być może, a może liczę na to że w końcu zrozumiesz że devi CF tak samo korzystają z publicznie dostępnych informacji jak każdy inny, ale jeszcze o tym nie wiesz ;) Zresztą, Twój pierwszy post odnośnie całej afery że "chcemy zniszczyć CF", "że chcemy pisać do blizza" gdzie Ty w to uwierzyłes, świadczy tylko o tym jak na stojąco pisałeś ten post ;) Pewnie gdyby tam pisało że Radeq to Andrzej też byś w to uwierzył ;)
 9. Nie wiem, powiedz mi to. W końcu każdy projekt gdzie uczestniczysz to niewypał ;) Jak to łatwo sprawić, aby Radek Radkowski powrócił :D Prawda jest taka, że Eulia najlepiej to podsumował. :) I to że ktoś korzysta z HG/Ascenta, czy ktoś korzysta z publicznego bugtracker nie ma żadnego znaczenia. ;) PS. tak kradniemy, że udostepniamy ukradzioną pracę [czyt. te fixy powstały na bazie GB filmów.... lub godzinach analizowania] https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/commit/fcbbeb3644c2f19f6c074871e1cb47c7fb8876c0 https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/pull/18364
 10. Tak, a rzeczy które między innymi są na filmikach wzięły się z dupy - pewnie z CF ;] Z Twoją logiką i myśleniem to na naciskanie guzika na taśmie produkcyjnej się nie nadajesz :) Naprawdę mi Ciebie żal. Wszyscy Ciebie po kolei zawodzą :) Ale podziwiam Ciebie za niezłomny zapał w poszukiwaniu tego jedynego. Hm.. skoro jest przemielony, "chu..." to jakim prawem zaczyna działać, i pewnych rzeczy normalnie nie doświadczysz? Pewnie na CF filmowane :D I od tyrabajtów filmów/screenów fixy same się piszą ! :). Ja pierdziele Radek, napij się zimnej wody, to jest internet a skoro jest publiczne (czyt. akceptują regulamin github-a?) to znaczy że jest publiczne. Przestań słuchać piosenek na nie oficjalnych kanałach na YT bo jesteś złodziejem.
 11. Życie płata figle ;) tylko nie pisz już do mnie za pół roku że znów "chcesz dołączyć" :) A czy zaprzeczaliśmy? Radeq, taka rada. Upewnij się że w nowy domu sufit Ci się nie zawali po raz enty ;)
 12. Ehh.. pierwszą informację o wycieku "rozmów" dostałem stojąc przed aparatem w hotelu nagrywając sesję zdjęciową. Pierwszą reakcją było wkurwienie, dlaczego to wyciekło. Po chwili, "przecież to otwarta konferencja" gdzie każdy wpadał/wypadał bez większej weryfikacji. 3/4 tych rozmów to żarty/docinki/ironicznie mówienie - czyli po prostu luźne rozmowy, jeśli ktoś wyciąga na podstawie tego wnioski to jest świetnym kandydatem do polityki. Po upływie 10 minut zacząłem się z tego nawet śmiać, w końcu "trolle" mają pożywkę, a najbardziej mnie śmieszy to że mają "pożywkę" z trollowych rozmów. Tak korzystamy z HG Core, które było otwarte przez pewien czas. Tak, przeglądamy otwarte bugtrackery, wowhead, i radku słuchaj - google też kradniemy. Tak jesteśmy złodziejami. Ale dalej czyjaś praca (ascent :) ) i nazywają swoim core. Złodzieje, a co!. Prawda jest taka że korzystamy z HG Core, przerobiliśmy pewne części pod siebie (choćby przepisane całe SAI, które ostatnio też zostało wdrożone na cata - a po to, no bo https://github.com/BAndysc/VisualSAIStudio [to repo nie jest już aktualizowane, ponieważ zostało przeniesione na prywatne żebyśmy sami siebie nie okradli] - chyba to ukradliśmy, ale niestety Bandy był tak uprzejmy że był/jest w naszej ekipie i ukradł swoje przerobione sai pod sai studio - eh... pogubiłem się). W sumie Radek, to mi Ciebie trochę żal nawet. Obserwuje Twoją niezłomną karierę od upadku Sunwella, i tak długo szukasz swego domu - to przykre trochę. PlayTBC, Sunwell, CrestFall, co kolejne?. Gdzie znajda się Ci profesjonaliści o których mówisz przy każdej zmianie domu? Może tym razem... ;) Pomijam fakt że w sumie na tym forum jesteś największym oszustem i od początku mając pewną wiedzę kłamałeś ludziom na forum (pech chciał że wszystko mi na skype pisałeś, a historia nie zapomina) - jednak masz szczęście, bo w odróżnieniu do innych - jeśli coś jest prywatne to jest prywatne. Śmieszne jest tylko to że miesiąc temu pisałeś do mnie "że jesteśmy profesjonalni i zajebiści" a teraz jesteśmy "beee" :). Poniżej screen z aktualnego prywatnego repo, jako dowód że tamto repozytorium zostało zamknięte:
 13. MrCule, "docencie" marketingu czy jak tam każesz na siebie mówić. Skoro: "W zasadzie jest mi obojętne co pokażecie a co nie," To po prostu zostaw ten temat i w nim nie pisz. Niebawem startujecie, i Twoje słowa zostaną zweryfikowane, póki co ... odpuść "wytykania" innym błędów i niszczenia tematów (TOD był też wpisany na listę UNESCO) Anderri życzę sukcesu, takiego jakiego sobie wymarzą. Fajna inicjatywa, fajnego serwera :) Powodzenia chłopaki !
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.