Jump to content

Saru

Veteran
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

About Saru

 • Rank
  level [2]
 • Birthday 10/08/1991

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Kupię za złotówki postać na Atlantiss - netherwing. Klasa: Priest lub Druid poziom: 60+ Piszcie tutaj lub na priv. @edit Gdzie ja napisałem... usuńcie to albo przenieście do Kupie.
 2. Panowie jak wygląda progress na realmie? Ciągle T4-T5 otwarte i S2 na arenach ??
 3. Czy ktoś z narzekających wpłacił choć raz dobrowolnie jakąś kwotę na HG? Bo wszyscy mówią o sporym hajsie ;)
 4. Ja rozumiem, że ludzie trollują i tworzą strony o Janie Pawle, weganach, feministkach, obrońcach zwierząt bo jest duży odzew od niczego nie świadomej publiczności (potencjalnych ofiar). Ale żeby spędzać tyle czasu z translatorem na forum, które odwiedza tylko kilka osób i nawet nie przeczyta Twoich nędznych wypocin?
 5. To jest nieporozumienie. Przecież to normalne, że HG nie był ideałem i nie będzie. Odnerfianie i naprawianie rzeczy na szybko na pewno nic dobrego nie da. Na dobrą sprawę musieli by się z tym bawić z rok...
 6. Będzie grubo ponad 1k. Byle by było stabilnie. Starzy wyjadacze też wpadną bo na tą chwilę nie ma potencjalnego konkurenta. O online nie ma co się martwić, ważne żeby było stabilnie i bez kolejek.
 7. Saru

  Wipe HellGround'a!

  Co za baran wpadł na pomysł z revered heroikami...
 8. Saru

  Wipe HellGround'a!

  Konkurencji właśnie nie ma. Hellground od dłuższego czasu jest najlepszym serwerem BC. Start PlayTBC pokazał, że jest duże zainteresowanie tego typu serwem a HG ma dużą przewagę nad tym wyssanym z palca projektem. Jak odpowiedni ludzie się o tym dowiedzą i pójdzie to w świat to będzie bajka.
 9. Człowieku kilka godzin lagów było i ogarneli wszystko. Przy tym co tu się dzieje to był bardzo płynny start. A czy ludzi było mniej czy więcej nawet nie jesteśmy w stanie ocenić z wiadomego powodu. Z doświadczenia tylko wiem, że trzeba przekonać się na własnej skórze zamiast słuchać hejterów bo rok temu też zeszmacili Nostalriusa na każdym forum (bugi, lagi, kronos lepszy, czysty mangos, amatorszczyzna, lepiej czekać na corecraft), a koniec końców okazał się przyzwoitym serwerem z fajną społecznością.
 10. Co było nie tak ze startem Nostalriusa? Olbrzymia ilość ludzi i wszystko bardzo płynnie.
 11. Tu wybrzydzasz a niedawno maniaczyłeś 25/8 na TBC high ratea'ch ;p
 12. Prawda jest taka, że jeżeli serwer nie będzie kompletnie tragiczny, czyli gdzieś na poziomie Hellground_v2 plus parę poprawek to swój spory kawałek tortu dostanie. Wystarczy spojrzeć na Nostalriusa, czy nawet emerald dream parę lat temu.
 13. Wiec skoro nie usuwają itemow z poprzednich patchow tylko content zamkną to będą gogle dostępne
 14. Surestrike 2.0 nie były po prostu od prof trainera ?
 15. Czyli jeśli dobrze rozumiem. Zablokują nam dostęp do t5-t6 ale nadal będziemy mieli itemy z nowszych patchów jak set tanka z LW czy gogle z engi? Dla mnie spoko.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.