Jump to content

Sanay

Veteran
 • Content Count

  694
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by Sanay

 1. Nie ma nic na skróty, z buta leć.
 2. szkoda, że każdy używa pqr scryptów i innych nie wykrywalnych shitowych programow do pvp tak samo jak na warmane, wszedzie korupcja aby tylko być w topce, sam uzywałem scryptów dla testu przez 2mieś warek 2.8k rate na wowcircle i wszedzie totalna wyjebka
 3. not even 5k its dad server ; )
 4. tak wiem o tym, ludzie czekają na classica żeby w końcu ucieć od tego syfu.. z nadzieją, że nadzą nam kolejne dodatki tbc i wotlk
 5. Ahhh zagrął bym na takim wotlku z prawdziwego zdarzenia :/ taki icecrown no2p
 6. Kurcze na wotlka bym się skusił : 3
 7. Ahahahahaha Eu podludzie juz płaczą, że Sanay się wpierdoli po R1, tym razem zdestabilizuje całkowicie pvp z Sashką xDDD #PDK
 8. Jakieś pół roku temu i może więcej grało się trochę, co się zmieniło? Jak wygląda sytuacja z pvp? Czym jest spowodowany spadek online ?
 9. od 1lv-20 exp rate x1 20-70 x2 70-80 x1 Pfff hahaha
 10. ciekawe komu płacą za promocje :>
 11. Nie, za mało mam czasu, ale chętnie sobie popykam do tego top 15/20
 12. Jak w temacie do wygrania 5k wszystko będzie profesjonalnie komentowane i transmitowane, turniej obejmie cross realm 3 serwerów blackrock, icecrown, lordaeron.
 13. Trzeba się trochę znać na marketingu a nie wstawić w kilku punktach parę reklam i informacji na temat serwera, serwery mają trolli, którzy gnoją potencjalną konkurencje.
 14. Trochę się dowiedziałem, serwer ma być pvp z szybkim end game contentem i większym exp rate
 15. http://deathside.ru
 16. nooo w sumie każdy server stacjonuje na jednym realmie.. a spoić ze sobą np. set realmlist logon.warmane.com i set realmlist logon.wowcircle.com było by dużo cięższe, ale gdyby tak już już się udało np. takie areny czy battlegroundy na end game serwerach były by instantowe, wyobraź sobie 20 serwerów z wm i wc to by była baza 100k graczy, ciężko zdiagnozować jak by to działało w całej hierarchii od serwerów p2w i noshop czy ów serwer dołączający do takiego projektu nie zrezygnował by ze względu na dysbalans po między graczami, ale ja mimo wszystko jestem za rozgrywką np. icecrown vs 3.3.5a x100 wc vs Angrathar vs DalaranWow bo większość serwerów może mieć różną bazę graczy gdzie w większości stacjonuje na zachodzie a inni na wschodzie i komunikacja była by o wiele cięższa, można na razie snuć marzenia i przypatrywać się sytuacji na scenie pserverów.
 17. casualowo od czasu do czasu wejdę :> [fun realm-pvp]
 18. nieee, ściągnąłem klasyczną wersje wotlka i olałem temat wod model.
 19. Może ktoś wie co zrobić na wod model, żeby mi z automatu nie zmieniało ustawień jakie sobie ustawie rozdziałkę gry itd.. po każdym wyjściu z gry wraca do klasycznej wersji na początku..
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.