Jump to content

Elune

Veteran
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

About Elune

 • Rank
  0.5 użytkownika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W co zagrać gdy Blizz or każdy dodatek na priv już znudził się? Nie pozostaje nic innego jak znaleźć inną grę (najlepiej darmową), pozwalającą zastąpić World of Warcraft. Osobiście dla mnie na pierwszym miejscu jest gra Allods - bardzo duży świat rozbudowana gama klas jak i profesji - jakiś czas temu otwarto pierwszy serwer lub jak kto woli realm p2p: http://en.allods.com/ Dla Was która gra chociaż w połowie zastępuje WoW'a? Jeśli macie jakieś propozycje piszcie śmiało :ymcowboy:.
 2. Zmieniła się sytuacja dotycząca realmu MoP? Jak aktualnie wygląda sytuacja serwera na tym dodatku?
 3. Jeśli nie temat dyskusji nie wróci do tematyki "XtremeGaming" to od mojego posta wszystkie posty nie związane z tematem, opinią a obrażające kogoś będą usuwane a dana osoba dostanie ostrzeżenie.
 4. Widać że 2.4.3 wychodzi ostro na prowadzenie. Jeśli ostatecznie wygra, to zareklamowany z głową jak i z głową prowadzony może mieć naprawdę sporą liczbę online. Zaś sam projekt prawie jako open source - może zrzeszyć większą ilość osób chcących brać czynny udział w takim projekcie. Zobaczymy jednak co będzie dalej :). PS. również jestem za tbc, chociaż osobiście wolałabym pre tbc :).
 5. Zgodnie z prośbą temat zostaje zamknięty.
 6. Witaj, jeśli to Twoja strona Gloria to proponowałabym dorzucić mały kod w htaccess: RewriteEngine on RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^$ RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^http(s)?://(www\.)?http://fotociarnia.pl/ [NC] RewriteRule \.(jpg|jpeg|png|gif)$ - [NC,F,L] zawsze to jakiś dodatek, aktualnie idzie pobrać wszystko, a nawet wkleić tylko adres obrazka jaki posiadacie. Powyższy kod powinien uniemożliwić wklepywanie url obrazka na swoje strony.
 7. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ezos3siq9UQ Jednym z ciekawszych nowinek to nowy system bitew: Konfrontacja. W tym rodzaju bitwy walki toczone są czołgami złożonymi z tych samych państw. W tej rozgrywce mamy tryb: ?Bój spotkaniowy? i ?Szturm? Główne cechy: Szansa na grę w trybie ?Konfrontacja? jest taka sama, jak w przypadku boju spotkaniowego i szturmu. Pula map dostępnych w konfrontacji jest taka sama, jak w każdej standardowej bitwie. Nowy typ rozgrywki będzie dostępny dla pojazdów ze wszystkich poziomów. W konfrontacji każda drużyna reprezentuje określone państwo. Nie dopuszcza się bitew pomiędzy zespołami walczącymi pojazdami tego samego pochodzenia. Na przykład drużyna grająca francuskimi maszynami może walczyć przeciwko pojazdom brytyjskim, amerykańskim, niemieckim lub radzieckim, ale nie przeciwko graczom w pojazdach francuskich. W trybie tym nie mogą uczestniczyć pojazdy chińskie ani japońskie. Wprowadziliśmy ograniczenie, ponieważ drzewa technologiczne tych państw nie obejmują wszystkich typów pojazdów. W bitwach nowego rodzaju można grać w plutonach, pod warunkiem, że wszyscy członkowie plutonu korzystają z pojazdów tego samego państwa (z wyłączeniem Chin i Japonii). Ten rodzaj bitwy można wyłączyć ręcznie w ustawieniach gry w taki sam sposób, jak ?Szturm? i ?Bój spotkaniowy?. Przekwalifikuj załogę ? funkcja umożliwia przekwalifikowanie wszystkich członków załogi za jednym razem. Czynność obejmie wyłącznie tych czołgistów, którzy zajmują odpowiednie miejsca w danym pojeździe. Przywróć załogę ? dzięki tej komendzie możecie jednym kliknięciem przywrócić wszystkich pierwotnych członków załogi pojazdu. Opcja ta jest szczególnie przydatna, gdy korzystacie z pojazdów premium do szkolenia załóg. Wyślij całą załogę do koszar ? po wyborze tej opcji wszyscy członkowie załogi zostaną wysłani do koszar, pod warunkiem że starczy w nich miejsc. Pełna lista poprawek i nowej zawartości w wersji 8.11 znajduje się w dziale poświęconym informacjom o aktualizacjach na portalu world of tanks: http://worldoftanks.eu/pl/content/guide ... notes-811/ Źródło: World of Tanks (tekst lekko zmodyfikowany z oficjalnego źródła: http://worldoftanks.eu/pl/)
 8. Elune

  WTS hon account

  Jaka jest cena tego konta?
 9. Elune

  Edytor DBC

  Jak tytuł wskazuje - program służy do edytowania DBC. Głównym źródłem jest użytkownik z innego forum pod nazwą: Exanthos Linki do Pobrania: Główny: DBC Editor - Mediafire Oraz w załączniku możecie pobrać bezpośrednio od Nas ;)
 10. Coraz bardziej temat zaczyna zmierzać w inną stronę. Jeśli chcecie nadal tworzyć dyskusję kto jest jaki Pro w PvP, to zachęcam do stworzenia w Karczmie tematu w którym takie dyskusje są wręcz nakazane ;). Od tej pory dalsza dyskusja między Wami, która mocno odbiega od tematu będzie kasowana
 11. Event pod nazwą "Handlarz - Wędrownik" to nic innego jak grupa graczy przechodząca z punktu a do punktu b w celu dostarczenia pewnego surowca. Problem tkwi w tym że po drodze czekają rozbójnicy chcący ograbić ich z wartościowego towaru. Jak działa event? "Handlarzami" jest pięcioro graczy, którzy przechodzą z jednego miasteczka do drugiego w celu dostarczenia towarów (daje je GM). Po drodze co ustalony czas wyskakuje zgraja rozbójników która napada na nich. Grup rozbójników na drodze jest od 3-5 w zależności od długości drogi. W zależności od serwera napad jest w postaci dueli, lub bitwie na arenie po której gracze wracają na swoje miejsca wędrówek. Jeśli Handlarze przegrają potyczkę cały towar zostaje oddany rozbójnikom w innym przypadku wędrowcy zatrzymują go. Jaki jest Towar? Wszystko zależy od GM. PS. Event został napisany skrótowo, mile widziane własne pomysły w tym temacie na rozbudowanie ;;)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.