Jump to content

hardrockcafe

Veteran
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Myślę, że mogę polecić TERA Online. Mi całkiem przypadła do gustu- ze znajomymi expi się przyjemnie i dość szybko. Są questy główne (oznaczone na czerwono) i poboczne. Wiadomo, jak to w MMO polegają one na zabij, pozbieraj, porozmawiaj. Minusem jest ilość dungeonów na niższe levele- nie jest ich zbyt dużo, a wymagany lvl sprawia, że niektóre insty robi się kilka razy. Mimo to ich trudność sprawia, że robi się je całkiem przyjemnie.. a i trzeba często trochę pomyśleć :) BG miałem raz okazję zagrać, ale nie miałem pojęcia co się tam dzieje :D Wiem tylko tyle, że na jednym BG potrafi wejść baardzo dużo graczy. Kolejną wadą są dzielone serwery- podobno te oficjalne z platformy GameForge stały się P2W, jednak potwierdzić tej informacji nie mogę. Moża też grać na Steamie, gdzie ostatnio expie swoją postać.. a serwery te mają naprawdę masę graczy- co oczywiście plusuje. Są w tej grze glidie, a moze i nawet ich budynki (coś znajomy wspominał o tym), więc zapowiada się naprawdę ciekawie. Całkiem niedawno wprowadzili nową klasę, co sprawiło, że co trzeci spotkany gracz gra właśnie Gunnerem. :D Grafika dość bajkowa, ale naprawdę krainy są tu pięknie zrobione. Ale te wymagania systemowe.... Przepraszam, że tak wszystko chaotycznie :c Link do Steam
  2. W swojej karierze WoWa przebrnąłem przez masę prywatnych serwerów, na różnych patchach. Swoją przygodę zacząłem od TBC, i to z tym dodatkiem kojarzy mi się tytuł World of Warcraft. Od pierwszych kroków w swojej "karierze wowowskiej" grałem na serwerach zagranicznych, gdzie spotkanie Polaka było.. czymś niesamowitym. Z radością wspominam te jakże piękne czasy, gdy wraz z nowo poznanym kolegą wypełniało się kolejne questy, ubijało "hordziaków", zwiedzało Dungeony, a pokonanie kolejnych bossów dawało ogromną frajdę. Wypady na stolice hordy, aż wkońcu wspólne tworzenie glidi. Wtedy nawet nie wiedziałem, jak powinny działać questy, bossy.. a mimo wszystko grało mi się świetnie, bo- WoW był wtedy czymś nowym. Jedna gra- a tyle nowych możliwości. Faktycznie, teraz ta gra kierowana jest pod większe grono osób. Blizzard celuje w endgame, wiele trybów bossów,inną mechanikę, nowe Battlegroundy.. Questy, instancje są za łatwe. A przecież czas spędzony przy postaci potęguje przywiązanie do niej. No ale Blizzard musi zmieniać swoje podejście. Inaczej nie było by takiego zainteresowania tą grą. Czasy te niestety minęły, i nie wrócą. To już by nie było to samo.
  3. Trudno wytypować najlepszy patch na ten czas. Jest wiele popularnych serwerów, niemal na każdym dodatku. Jednak warto zwrócić na to uwagę, że świeży- dobrze oskryptowany serwer z DOBRĄ polityką prowadzenia i reklamą na każdym patchu ma szansę się utrzymać. Nowy serwer- "nowe" wyzwania. Starych wyjadaczy na pewno przyciągnie rywalizacja, tym bardziej pod szyldem DW. Współtworzenie serwera ze świeżymi developerami? Może być ciężko. Oby tylko gra na jakimkolwiek serwerze nie stała się monotonią: jakieś insty, raidy, PVP. Opieka nad graczami w postaci eventów (żadkich, starannie przygotowanych.. czegoś niezwykłego) była by całkiem przyjemna. Stopniowe wprowadzanie contentu? Mogło by się to przyjąć, ale także może to odstraszyć. A może by tak spróbować nawiązać współpracę z istniejącymi już serwerami?
  4. Serdecznie zapraszam na bitwę Alliance i Hordy na naszym serwerze. Odbędzie się ona dnia 2.02.2014 (niedziela) w godzinach wieczornych. Miejsce wciąż może ulec zmianie, jednak będzie to potyczka w terenie. :D Zapraszam do dyskusji nt bitwy na serwerowym forum ;)
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.