Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign InSign Up

Gregul23

Veteran
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja tam w ally leveluje, dobrze się gra. Na początku ludzie do pt się sami dodają by q jakiś razem zrobić więc nie ma problemu tam.
 2. No właśnie mi chodziło żeby sobie przypomnieć co i jak oraz ponowne zapoznanie się z klasami. Na tym lightshope ładna walka o moby jest, dobrze że szybciej się respia.
 3. Gregul23

  Serwer Classic

  Cześć, Jaki serwer classic polecacie do pogrania w wolnych chwilach? Pozdrawiam
 4. A myślałem właśnie żeby przeznaczyć na niego około 2k, też nie chce na niego sporo wydawać bo wysokich wymagań co do niego nie mam.
 5. Witam Poszukuje niedrogiego laptopa głównie do WoW'a ale żeby też inne tytuły mogły pochodzić oraz by po roku nowego nie trzeba by było kupować. Jak coś polecacie to poprosiłbym o podanie nazw bądź linków do nich. Pozdrawiam
 6. Gregul23

  Serwer

  To mówicie, że nie ma nic ciekawego do polecenia ^^
 7. Gregul23

  Serwer

  Witam Poszukuje serwera dodatek nie ma znaczenia, najważniejsze jest to czy jest jakikolwiek serwer godny polecenia żeby można było na nim spędzić trochę czasu.. Dodatek bez różnicy ale i tak najlepiej byłby wotlk/tbc ale inne też jak warto to podawać ^^ I jakiś online żeby był.. Pozdrawiam i czekam na propozycje
 8. Gregul23

  Twink

  Witam Poszukuje serwer na którym aktywnie grają twinki. Dodatek jest mi obojętny, najważniejsze jest to by grane były bg, raidy. Z góry dziękuje ;)
 9. Tutaj jest taki jeden serwer na dodatku wotlk http://voidheart.net/ Custom 19 twink server
 10. Witam Szukam serwera Classic, TBC albo WoTLK. I mam taką prośbę czy moglibyście polecić jakiś dobry serwer, na którym można coś pograć dłużej. Z góry dzięki i czekam na odpowiedzi.
 11. Gregul23

  Serwer Cata

  Grałem tam i mało kto rozmawia po ang jeden mi napisał że to jest zbyt prymitywny język którego nie będzie używać..
 12. Gregul23

  Wotlk/MoP

  Dzięki, zobaczę sobie ten serwer ;) Polecacie jakiś jeszcze?
 13. Gregul23

  Wotlk/MoP

  Witam Poszukuje serwera na dodatku Wotlk albo MoP. Najlepiej żeby na serwerze było 1k+ ludzi online, raty lov/mid i jakby bugów było jak najmniej. Poleciacie jakiś serwer na dłuższy czas? Pozdrawiam
 14. Gregul23

  WoW Classic

  Witam szukam serwera classic, znalazłem takie chciałem się zapytać co o nich możecie powiedzieć albo jaki sami polecacie. wow-one.com vanillagaming.org
 15. Gregul23

  Twink/TBC

  Witam Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś twink serwer i jeśli jest to czy ktoś mógłby podać linka do niego. Oraz Szukam dobrze działającego i grywalnego na nim ludzi serwera TBC. Proszę nie pisać o HG ;)

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.