Jump to content

Frost

Veteran
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Frost

 • Rank
  level [3]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 130 zł, na koncie jest 3k pp!
 2. za 140 zł sprzedam
 3. Jest lepsza niż DV hc, a nie ma innych lepszych trinketów
 4. Sprzedam Shamana Enh (6k GS) full PvE, posiada dwa najlepsze (możliwe) do zdobycia trinkety, mianowicie Herkuml za EoFy oraz Cometa z Ulduaru. Shaman jest robiony z głową, posiada prawie 6k gs, brakuje kilku punktów. Drugą postacią jest furry warrior 5.6k gs, posiada 2 setówki t10, Death Verdic, więc bardzo dobry trinket z ToC'a. Obydwoma postaciami kręci się bardzo bardzo dobry dps, posiadają achivy z icc, więc problemów nie będzie. Shaman posiada Zulian Tigera z Zul'Gurub, bardzo ładny mount. Warrior zaś posiada; Green Proto Drake, Blue Proto Drake, Time Lost Proto Drake Swift Spectral Tiger Swift Zulian Tiger Konto sprzedaję niestety bez E-Maila, ponieważ jest to mój prywatny mail, ale w zamian za to daję swoje dane w celu pewności (fb/numer tel czy cokolwiek innego). Cena za konto - 180 zł, myślę, że warto.
 5. Frost

  sunwell angrathar

  Kupię jakąś zajebistą postać na sunwellu, mogę dać do 4k sunwell coinsów.
 6. Frost

  DK sunwell

  Jakbyś chciał to mam DK ~5.4k GS w PVE w Ally oraz Twink 79 lvl z najlepszym gearem do zdobycia. Chcę tylko 120 zł bo nie gram i szkoda mi tego konta Dodaje email
 7. Frost

  SUNWELL DK I PALADYN

  100 ZŁ! POTRZEBUJE PILNIE PIENIĘDZY!
 8. Frost

  SUNWELL DK I PALADYN

  DK prawie 5.4k GS!
 9. Sprzedam Dk 5.3k gs w PVE Frost, ma mounta za SC oraz bis Twinka paladyna retri 79 (rowniez mount za sc). Na koncie jest 180 SC, dodaję e-mail. Oferty pisać na PW. CENA 140 ZL! MEGA OKAZJA!
 10. Frost

  SUNWELL ANGRATHAR!

  Za 110 sprzedam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.