Jump to content

Jedkier

Veteran
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Dalej o ratach nie ma info żadnego , myślę że będą x4 gdyż takowa opcja wygrywa w ankiecie.
 2. Jak masz zamiar się spinać i grać w gre jakby miała to być Twoja misja życiowa i w ogóle to może lepiej nie dołączaj do guild , bo jesteśmy grupką osób która raczej traktuje wiele rzeczy z poczuciem humoru i nie mamy nastawienia typu - OH ZPIOWALES RAID - WYPADASZ Z GUILD. Decyzja należy do Ciebie , po paru raidach i wytłumaczeniu ich z największego nooba może wyrosnąć najlepszy pros. Pozdro.
 3. Fajnie by się było dogadać w sprawie profek , żeby jednak żadnej nie zabrakło.
 4. Znalazłem jeszcze dwie nowe osoby więc moge stwierdzić że dycha nas już jest :) Ale szukamy nadal :D
 5. Komentarze komentarzami , opinie sa rózne. Gralem na tuzinie serwerów , smiem rzecz ze praktycznie 80 % obecnych jakie sa na roznych paczach i to Cata Monstera byl jedynym ktory zatrzymal mnie i moja ekipe na dluzej. Atmosfera byla przednia i zabawy tez bylo od groma. Nie sadze ze WOTLK bedzie cudowny ma swoj start i dlatego uwazam ze to dobry moment na stwrzenie fajnej guild. Tyla.
 6. Na tą chwile poszukujemy jakiś ogarniętych dpsów :) Zainteresowanych prosze o kontakt :D
 7. Tak idzie od zera. Na Cata gra wieczorami 2-3 k Mop działa średnio więć około 1k online wieczorkami.
 8. Raczej Ally , ale jeszcze do ustalenia.
 9. Racja , mop jest shitowy. Ale mop to mop.
 10. Nie ma wymagań co do wieku , po prostu ogarniętość i brak dziwnych zachowań. Narazie wszystko co wiadomo o serverze to : http://forum.monster-wow.com/index.php?/topic/33231-project-arthas-release-date-rates-and-content/ Co do systemu dotacji , grałem na serverze Cata i mam tam sporą ilość kont i system dotacji jest naprawde mało odczuwalny, żadnych lepszych itemków z instancji nigdy na tym serwie nie dostrzegłem.
 11. Cześć, witam! Szukam ekipy na nowy realm serwera monster-wow , którego start ma mieć miejsca 19.06 o godzinie 20. Obecnie jest nas pięciu i szukamy stałej ekipy na której można polegać i która chce pograć i potryhardzić pve. Narazie bez większych wymagań , mikrofon i punktualność :3 Chętnych prosze o kontakt :D Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.