Jump to content

Flash#

Administrator Forum
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Flash#

 • Rank
  Administrator
 • Birthday 01/12/1995

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warsaw

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. ^^Brak opozycji? Pod koniec listopada Sunwell wypuszcza TBC. ;)
 2. Kupujesz taką postać, jaką ktoś wystawi.
 3. Polecam. Zacząłem sobie powoli expić i serio - nie widziałem priva, na którym chain w Westfall działałby tak perfekcyjnie jak na Tauri.
 4. Szczerze mówiąc na ten moment również nie widzę nic, czego "nie ma na innych serwerach". Powodzenia anyway.
 5. Jakie zażalenie do ovh? Serio? To kompletna bzdura, z całym szacunkiem do HG, ale nigdy nie słyszałem podobnego łgarstwa. Prawnicy Blizzarda wysyłają czasem listy, ale nie kierują ich do hostingów. Jak to w ogóle brzmi, nie wiem kto to pisał, ale wygląda na pismo 17-latka. "blizzard napisal zazalenie do ovh". Cała sprawa śmierdzi, HG prawdopodobnie znowu kłamie, imo nie powinni w ogóle wracać. A co do Koostosha... Cóż, nie jestem w stanie nawet skomentować tego człowieka.
 6. Horda całkowicie odpada? :(
 7. Spokojnie. Co do wyniku HG - przyznaję, nie miałem racji. Gratuluję tak czy owak Hellgroundowi udanego startu - jestem bardzo mile zaskoczony.
 8. Mam do sprzedania konto, na którym znajdują się: Troll Mage 80 lvl ~3,9k GS PvE Arcane Artisan riding + Cold Weather Profki: Jewelcrafting 420-430 Tailo low skilled Mounty - Celestial Steed, Blazing Hypogryph Pet - Lil' XT W pełni wygemowany i zenchantowany Postaci niewiele brakuje by być gotową na nadchodzące uldu Blood Elf Hunter 80 lvl ~3,8k GS PvE Marksmanship Artisan Riding + Cold Weather Profki: Enginnering 350 Mining 350 Mounty - jeden z rzadszych mountów w grze: Rivendare Deathcharger oraz Time-Lost Proto Drake W pełni wygemowany i zenchantowany Konto nie banowane. CENA: 100 PLN Kontakt priv.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.