Jump to content

MrCulé

VIP
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About MrCulé

 • Rank
  level [4]

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

980 profile views
 1. Cześć, możecie tworzyć o nas tematy i dowolnie o tym dyskutować. Sytuacja trochę się zmieniła i obecnie nawet jak ktoś będzie chciał pluć jadem, to jakoś nieszczególnie nam to zaszkodzi. Ten klip to siedem dni pracy kilku osób, nie jest to tylko moja zasługa Co do samego DW, ono trochę opustoszało, jak opadnie kurz prac związany z Sunwellem, to zabierzemy się za odbudowę społeczności tutaj.
 2. MrCulé

  wotlk x1

  Gdybyś chciał zacząć u nas, to napisz na nasz fanpage: https://www.facebook.com/SunwellProject/ dostaniesz powitalne coinsy na start.
 3. MrCulé

  nieaktualne

  Możesz wejść do gry i w startowych krainach stoją npc od Slave Marketu, masz tam do wyboru do koloru
 4. @up szczerze pozytywnie zaskoczyła mnie ta odpowiedź. Absolutnie macie prawo do Feedbacku, ale nie w taki sposób jak dokonałeś tego w poprzednim poście; wypowiedzi w tonie zaprezentowanym powyżej natomiast zawsze chętnie wysłucham. Co do ostatniego mojego zdania odnosiło się raczej do formy Twojej poprzedniej wypowiedzi. Mordownia ma być niczym innym jak urozmaiceniem rozgrywki do czasu wypuszczenia kolejnego contentu, taki sam cel mają bonusy weekendowe (których słuszność zresztą potwierdziła zrobiona przez nas ankieta). Utrzymanie polskiego serwera przez okres wakacyjny przy znudzeniu obecnym contentem, który trwa już pół roku nie jest łatwym zdaniem, nam się udało i naprawdę nie rozumiem Twojego zarzutu jakoby serwer upadał. Jestem zadowolony z rosnącej liczby graczy, która już w połowie września wyniesie ponad 2000 online (gdybyśmy podkręcili licznik razy trzy, to mielibyśmy już 6k - może wtedy wyglądało by to lepiej), co uważam na warunki polskie jest w dzisiejszych czasach świetnym wynikiem. Co do wypowiedzi dotyczącej polskich graczy, to ponownie się nie zgadzam. Potencjał w rynku polskim jest bardzo duży, rzekłbym, że to jeden z lepszych rynków w ujęciu indywidualnym. Mamy bardzo bogatą historię prywatnych serwerów i wielu graczy grających w WoWa. Ja wiem, że minimalne wymagania online bo tych abominacjach Warmane urosło do poziomu minimum 4-5k - wtedy serwer ma racje bytu, wszystko poniżej po prostu używając Twoich wcześniejszych słów "zdycha". Jestem też daleki od stwierdzenia, że na Sunwellu wszystko działa idealnie, bo oczywiście nie działa i działać nie może; taki już urok prywatnych serwerów. Kiedy spojrzysz jednak na changelog Sunwella, zobaczysz wiele zmian. Staramy się poprawiać serwer na bieżąco, a w przygotowaniach do ToCa zadbaliśmy nawet o najmniejsze szczegóły, mamy nadzieje, że gracze to docenią. Nawiąże jeszcze do otworzenia międzynarodowego projektu, o którym wspomniałeś. Teraz zastanawiam się, czy pisałeś to zupełnie w kontekście żartu, bo forma krytykowania naszego projektu w poprzednim poście i propozycja "uwolnienia" graczy od Warmane w kolejnym trochę się kłócą. Niemniej jednak otworzenie międzynarodowego projektu wiąże się z zupełnie innymi wymaganiami, raz prawnymi, a dwa odpowiednią infrastrukturą pod EN graczy. Jeżeli oczywiście chcesz, to zapraszam do tej dyskusji na nasze forum, tutaj kiedyś zadeklarowałem brak aktywności z pewnych powodów i nie zamierzam się z tego wycofywać. Dobrego dnia.
 5. Co do Sunwella, to masz prawo do swojego zdania, jednak jest ono niczym innym, niż bzdurą. Po niskim online w okresie wakacyjnym z tygodnia na tydzień jest coraz więcej ludzi. 1800 online dzisiaj wieczorem, jak na 6 miesięcy tego samego contentu i końcówkę wakacji jest mega wynikiem na polskie warunki. Po otwarciu ToCa i nadejściu jesiennej pogody będzie ponad 2k lekko. Dalej, zarzucanie serwerowi tego, że gracze przenoszą się do Hordy jest wręcz komiczne. Blokada changefaction sprawi, że to się wyrówna się w ciągu miesiąca; już dzisiaj przeszło z Hordy do Alliance 28 osób. Gloryfikowanie Warmane, bez pisania co tam jest popsute wynika a) z ignorancji, b) z chęci przedstawienia tego w subiektywny sposób, c) z głupoty. Jeżeli chcesz powiedzieć, że na Warmane wszystko działa idealnie, a poprzekręcane 3 krotnie liczniki + sztuczne kolejki + wymuszanie kupowania konta VIP, aby je ominąć to nic wielkiego, to... albo daruje sobie. Wyjątkowo i jednorazowo odpisałem, bo jak czytam takie szambo to nie sposób przejść obok tego obojętnie. Ludzi, którzy przewidywali upadek naszego projektu było dziesiątki, każdy z nich miał z wróżeniem tyle wspólnego, co Ty z merytoryczną wiedzą.
 6. Czołem, jako, że taka grupa nie powstała jeszcze do tej pory, to postanowiliśmy podjąć próbę ściągnięcia wszystkich graczy polskiej prywatnej sceny WoW'a w jedno miejsce. Grupa w żaden sposób nie działa na zasadach Sunwella (my tylko stworzyliśmy fundamenty pod rozmowę), wstęp mają do niej przedstawiciele każdego prywatnego projektu. Grupa służy do dyskusji, handlu itd. Zapraszamy: https://www.facebook.com/groups/PrywatneserweryWoW/
 7. Panowie, naprawdę stać Was tylko na wzajemne wyzwiska? Ja wiem, że to Internet, ale trzymajmy jakiś poziom, w końcu jesteśmy rodakami. Zwrot "Polaku biedaku" jest niedopuszczalny dla zdrowo myślącego człowieka choć trochę szanującego swój kraj i jego historię. Jeżeli nie masz szacunku do swojego rozmówcy, to chociaż miej do naszych dziadów, dzięki którym możesz pisać po polsku i dla których słowo "Polska" było największą świętością.
 8. Warmane na pewno nie ma swojego core, na 99% jest to czyste HG core, więc nie uciągnie ono więcej niż 5k. Jeżeli diff jest na poziomie 60-80, to gra realnie 4-4,5k online. Nie ma obecnie na świecie TBC core, które dźwignie online grubo powyżej 5k na takim diffie.
 9. Rzadko tu ostatnio bywam, ale pozwolę sobie odnieść się do licznika na Warmane. Nie są potrzebne żadne dowody na to, że licznik jest przekręcony, gdyż wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie ile online jest w stanie pociągnąć najlepiej zoptymalizowane obecnie core TBC czyli HG Core. Przy online rzędu 4-4,5k realm przestaje być grywalny, gdyby poddać go głębszej optymalizacji, to może te 4,5-5k online byłoby możliwe do osiągnięcia na grywalnym poziomie; HG nie bez powodu wprowadzało kolejki. 13K to jakaś abstrakcja, jaki jest obecnie diff na Warmane? Licznik jest przekręcony co najmniej 3 razy.
 10. Rozmawiałem z jednym z członków administracji i napisał wymowne "R.I.P". Z kim i co dokładnie pisał niestety nie powiem, bo dałem słowo, że zostanie to między nami. Skoro wstają to widocznie chce im się to dalej robić i zapewne nie popełnią błędów z przeszłości. Ja po ludzku trzymam za nich kciuki.
 11. Rozmawiałem z administracją HG i raczej już nie wstaną. Raczej, bo po takim czymś jak ich spotkało raczej każdemu odechciało by się prowadzić jakikolwiek projekt. Pisałem to niejednokrotnie, zbyt łatwo polskie community WoW'a rzuca oskarżeniami, wydaje osądy i atakuje ludzi za jakąkolwiek próbę zrobienia czegoś dla innych. Nikt z Was nie ma pojęcia ile czasu, nerwów i poświęcenia wymaga prowadzenie jakiegokolwiek projektu zrzeszającego tak dużą ilość graczy. Na temat upadku HG krąży wiele mitów, większość z tego co tu piszecie to bzdury. Chłopakom z HG niespecjalnie zależy, aby walczyć z wiatrakami i się tłumaczyć, bo i tak dawno wydaliście ostateczny osąd. Trochę pokory i empatii moi drodzy, zwłaszcza względem rodaków. Pozdrawiam
 12. Nie mam zamiaru ścigać nikogo na DW - nie mam na to czasu. Osobnik w powyższym temacie szczególnie zapracował sobie na moją atencje. Pozdrawiam
 13. Perm ban. Sugerowałbym, aby nie kupować tego konta. https://zapodaj.net/29863accf10dd.jpg.html Z pozdrowieniami, Cule.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.