Jump to content

majz

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

About majz

 • Rank
  0.5 użytkownika

Recent Profile Visitors

143 profile views
 1. Pozmieniało się coś na serwie wod bo ostatnio jak wbiłem to żaden dung nie działał i był zbugowany garison
 2. Ja grałem na at po upadku sunka ale cata nie jest dla mnie więc czekam na tod-a myślę że sporo jest takich ludzi jak ja.
 3. Nie wiem jak w hordzie ale w ally jest jedna polska gildia coś około 15 os mówię o serwie wod więc dużo polaków to tam nie gra a co do 3.3.5 to chyba lepiej poczekać na tod-a
 4. Mam 64 lvl w ally znalazłem tyko pare questów które nie działają więc nie jest źle.
 5. tu gra za mało a na wowcircle za dużo xD
 6. ja normalnie się loguje nie mam problemów tak gdzie masz control panel zmień logon na wod.
 7. Pobrać clienta i się zalogować to nie jest trudne oczywiście są kolejki ale to co innego.
 8. After an hour we can sum up some results of realm launch, general online (including queues) approached 8000 at peak, that exceeded our expectations. But we are limited by core performance (at the moment), online limit is set to 6400 players, it is a normal limit for comfort play, meaning 1200 players queue. We also want to notice, that we can hold such high limit only today, tomorrow it will be decreased to 5000 players, load will increase, because now most players just stay and wait for mobs or objects, and it does not load the core much, but we will work over optimization to accept more player next week without increasing server delay.
 9. Chyba chodzi o to http://forum.wowcircle.com/en/showthread.php?t=4088&p=10567#post10567 5 . Download the Battle.net library patcher of our partners (you will need this to be able to log in, it will also prevent error #114): Link / Mirror.
 10. jak chcesz zmienić język to wejdz do folderu z grą wtf config i tam musi być SET textLocale "enUS" SET audioLocale "enUS"
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.