Jump to content

Priam

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Priam

 • Rank
  level [0.5]

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. Priam

  Serwer Classic

  Też pograłbym na classicu, jednak nie wiem, czy warto psuć sobie teraz rozgrywkę prywatnym.
 2. Aktualne, może być również konto na innym serwerze np Warmane Icecrown
 3. Cześć, mam w miarę świeże konto w lolu 30 poziom, postaci niewiele, z ciekawszych to Darius, Camille, Khazix. Na koncie nie grałem nawet jeszcze rankedów ponieważ brakuje 2 postaci (nie śpieszyło mi się). Konto jest od początku moją własnością, nie było na nim botowane bądź nie były również używane żadne inne programy. Idealne na smurfa. Mam już swoje lata dlatego można być pewnym, że nie będę próbować konta odzyskać, nie bawię się w takie rzeczy. Konto wymienię na jakieś konto na Sunwellu Angrathar, obojętnie po której stronie.
 4. Polecicie koledzy jakiś w miarę świeży serwer obojętnie jaka wersja, byle było sporo osób i Gildii progressujących.
 5. W ogóle stronka nie działa a jak już się wczyta, to tylko strona z rejestracją.
 6. Ktoś może się orientuje w serwerach prywatnych, chodzi głównie o ten i o wersję TBC (2.0.3), które z postaci były najmocniejsze w swoich rolach, chodzi mi o tanka, mele dps, ranged dps i heal. Sam progressowałem MH, SC oraz TK na globalu z Gildią, która już chyba nie istnieje - Toxicall(Burning Legion Ally). Wtedy grałem warriorem jako tank, priestem jako heal oraz rogalem w dps. Jednak być może na prywatach to się różni i w tej wersji któreś klasy dobrze ograne potrafią zrobić niezłą awanturę. No i oczywiście, nie chcę grać klasą, której będzie "na pęczki", ponieważ lubię raidować i mieć pewnego spota .
 7. Witam, ktoś będzie aktywniej grał na tym serwerze? W razie czego można stworzyć jakiś serwer discord, żeby można było w party pobiegać lub pogadać. Nie chodzi mi o Gildię, tylko na start coś niezobowiązującego, że wchodzisz i jak chcesz to rozmawiasz/wspólnie grasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.