Jump to content

montag

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, zamienię się za Paladin Retribution na BIS warriora na serwerze Icecrown Warmane, proszę o kontakt na skype: caintopl Postać którą posiadam, posiada: 920ilvl Trochę mountów 30k golda 2 Profesje Enchanting oraz Alchemie na maxa z wszystkimi reckami Serwer na którym jest postać to Firestorm 7.3.5 Status Online na serwerze dobija do 6000 online skype: caintopl
 2. Witam, tak jak w temacie kupię paladyna retribution bis z shadowmourne na serwerze warmane icecrown. Kontakt skype: caintopl
 3. Witam, mam do zaoferowania Paladyna Retribution o gearze 897ilvl, 2 legndarki (na razie tylko jedna założona ponieważ wymaga wykupienia ostatniego talentu w class hallu), Profesja to Alchemia na full. Mount Wrathfull gladiator latający, 36 traity w broni. Zapraszam na skype: caintopl Cena do uzgodnienia.
 4. Gra ktoś może na realmie x10 wotlk 3.3.5a, po stronie alliance ?
 5. montag

  Do usuniecia

  Proszę usunąć temat
 6. Nazwa serwera: firestorm-servers.comPatch serwera: 6.2.3Rasa postaci: HumanKlasa postaci: Paladin Specjalizacja: RetributionFrakcja postaci: AllianceLevel postaci: 100GS/ilvl postaci*: PvE: 680, PvP: 740Profesje: Enchanting / EngineeringDane kontaktowe: skype: caintopl, email: [email protected] informacje: Postać posiada transmog judgement oraz wiele innych transmogów, na postaci jest 30k gold, Postać jest full ubrana w najlepszy dostępny set na serwerze, Posiada również kilka mountów. Zamienie na jakąś ciekawą propozycje.
 7. Server name: Armagedon Patch: 1.12.1 Core: Nostalrius / Elysium Core Website: http://awow.pl/ Forum: http://awow.pl/forum/ Rates : http://awow.pl/page/specification/ Player Max: 5000 I invite everyone to join the game on sewaged Armageddon WoW.
 8. Zapraszam na realm gul'dan postacie które miały 1d played na realmie tournament zostały przeniesione na realm gul'dan więcej info na stronie firestorm-servers.com.
 9. Nazwa serwera: Stormcraft Typ: Instant, Fun Strona: http://stormcraft.su Klient: 3.3.5a Wotlk Realmlist: logon.stormcraft.su Zapraszam na realm Arena Fight Fun jest to instant 80. Na serwerze jest wszystko dostępne w vendorach, zresztą sami wejdźcie i sprawdźcie.
 10. Witam, chciałbym opublikować serwer Firestorm ponieważ jest to większy serwer a zarazem chciałbym zaprosić wszystkich na realm gul'dan 6.2.3, gram tam osobiście i mogę powiedzieć że nie jest źle jeśli chodzi o ten dodatek. Dane serwera: Strona: http://firestorm-servers.com Forum: http://us.forum.firestorm-servers.com/ Rejestracja: https://firestorm-servers.com/en/welcome/register Full Client WoD 6.2.3 (torrent): https://www.sendspace.com/file/r58i1v Launcher: http://app-cdn.firestorm-servers.com/launcher/FirestormLauncherSetup.exe EXP: x5 / x3 Server posiada cross-server areny oraz battlegroundy! Jak się połączyć? 1.Zarejestruj się na stronie i aktywuj konto. 2. Pobieramy klienta 6.2.3 - link podany powyżej. 3. Rozpakowujemy grę na dysk. 4. Zaznaczamy folder z wszystkimi plikami WoW-a, klikamy prawym przyciskiem myszki na ten folder -> właściwości -> Odznacz (Tylko dla odczytu) -> Zastosuj dla wszystkich plików. 5.Pobierz launcher -> zainstaluj -> w dowolnym miejscu na dysku -> uruchom launcher -> zaloguj się w launcherze i wybierz rubrykę World of Warcraft Warlords of Draenor -> kliknij "Already Installed" -> Wybierz folder z WoW-em 6.2.3 -> Launcher zainstaluje pliki do WoW-a -> w razie czego można powtórzyć krok 4. 6.Kliknij Play i Wybierz z ramki EU oraz ciesz się grą na serwerze, oczywiście wybierz realm tournament bo tak moim zdaniem jest najszybciej. W razie problemów proszę pisać w tym temacie, może uda mi się pomóc.
 11. Witam, chciałbym zaprosić wszystkich na serwer typu instant 80, wszystkie itemy są dostępne za free i można się ubrać na maxa, nie ma dotacji ani nic takiego. Instant80.pl hostowany jest na serwerze który jest dostępny non stop online i bezterminowo. Nazwa: Instant 80 Strona: www.instant80.pl Rejestracja: www.instant80.pl/register Patch: 3.3.5a Typ: Instant z najlepszymi item-ami Realmlist: logon.instant80.pl Zapraszamy wszystkich do gry jeśli chcecie sobie popykać na full ubrani ;]
 12. Witam, ostatnio znalazłem serwer gdzie wszystko jest dostępne za free, wszelkie info poniżej: Nazwa serwera: Netherock Patch: 3.3.5a Wotlk Realmlist: logonnetherock.servegame.com Strona: http://netherock.com/ Typ: Instant 80 Wszystkie itemy są dostępne za free T10.5H , S8, Shadowmourne itd.
 13. Takich komend co podałeś w ogóle nie ma. Ale komendy .npc add / .gobject add / reagują na polecenie tzn. wyskakuje info odnośnie tych komend ale jak chce przykładowo dodać npc czy object np. .gobject add 3702 to zamiast dodać ten object pojawia się tylko info odnośnie tej komendy. Ale np. komendy .npc add temp i .gob add temp działają prawidłowo ale te komendy nie zapisują spawnów do db. I właśnie nie wiem czy ktoś celowo wyłączył te komendy czy jak...
 14. Może ktoś wie dlaczego nie działają 2 komendy ".npc add" oraz ".gob add". Po wpisaniu komendy na dodanie spawnu, komendy nie reagują (wyskakuje tylko info odnośnie tej komendy). Może na stałe jest to wyłączone w kodzie ale nie jestem pewien.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.