Jump to content

Aromamizer

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Aromamizer last won the day on February 16

Aromamizer had the most liked content!

About Aromamizer

 • Rank
  level [1]

Recent Profile Visitors

539 profile views
 1. Sunwell ma ta jedną przewagę, że ma lepsze raty. X1 obecnie to jest trochę strzał w kolano. Owszem realm jest świeży i jest boom, ale tak samo było z Medivhem, a już go nie ma. Bo na X1 ratach grają w zasadzie hardkorowcy, których na koniec zostaje 1k i serwer umiera. Gdyby nie te raty sam bym tam pograł poważniej (wbilem parę lvli). Szkoda czasu na męczarnie z tymi ratami , na dodatku który się ugniatało przez 8 lat. tym bardziej że to prywatny serwer, dzisiaj jest,jutro go nie ma.
 2. Jak serwer będzie na ratach X1( a z tego co wiem to tak ma być chyba?) to nie wróżę im jakiegoś sukcesu. Będą grali tylko hardkorowcy, bo nikt inny nie będzie robił po raz 1000 pre tbc na takich ratach. Medivh z X1 ratami, też szybko poległ, nie osiągając w połowie takiego wyniku jak Nightbane. Dodatkowo sunwellu ich uprzedził i podebrał trochę ludzi. Jakościowo wydaje się lepszy, ale nie wiadomo jak będzie wyglądało to w praniu i czy ustoi dłużej niż 3 dni. Sam bym sprawdził, ale raty X1 dyskwalifikuja to z miejsca.
 3. Chętnie wymienię maga 3.150 gs, full profesje na Angratharze po stronie hordy na Rogue również w hordzie, obojętnie jaki gear byle 80 lvl.
 4. Czyżby to była mowa o Momentum ?
 5. Krótka piłka Pany, dzieje się coś na tym Medivhie? Warto zaczynać?
 6. teraz bardziej oficjalnie- Felmyst - Dziś o 22:04 @everyone We are currently working our provider to increase the server's maximum bandwith. We thank you for your patience.
 7. Tylko takie coś, oficjalnie nikt na disco nic nie napisal. A to sie wyświetla na serwerze.
 8. wrzucili takie cos na discorda i wychodzi na to, ze server działa, chyba ze expia na innym jakims
 9. Podaj link do discorda

 10. Tez mam ciągle unable, na disco piszą niektórzy, że są w kolejce. Kurde, każdy śmiał sie z Wargate, a oni jako jedyni otworzyli o czasie i w ogole coś otworzyli
 11. Jaki był realm ? bo nie zdążyłem skopiować, a teraz nie da rady sprawdzic
 12. Czy mi się wydaje czy to sam Lemonhaze?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.