Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign InSign Up

Cevillus

Veteran
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cevillus last won the day on January 24 2019

Cevillus had the most liked content!

About Cevillus

 • Rank
  level [2]

Recent Profile Visitors

773 profile views
 1. W innym wywiadzie, źródło: https://wccftech.com/blizzard-world-of-warcraft-tbc-wotlk/ Główny szef Blizzarda powiedział, że pojawią się kolejne starsze dodatki jeśli Classic okaże się sukcesem. Ciekawe swoją drogą co Blizzard w tym przypadku uzna za sukces. Próg rentowności dla takich serwerów ze starszymi dodatkami nie jest chyba tak wysoki. Nie trzeba w końcu nic od nowa wymyślać.
 2. Źródło: https://www.wowhead.com/news=291725/burning-crusade-and-wrath-legacy-servers-possibly-in-wows-future Calie Schie - Starsza projektantka wowa powiedziała w wywiadzie, że jeśli chodzi o serwery starszych dodatków to "są otwarci na oczekiwania społeczności i nie są przeciwko temu pomysłowi." Co o tym sądzicie ? Ja osobiście chętnie zapłaciłbym abonament żeby mieć możliwość doświadczenia tbc i wotlka na globalu. Wydaje mi się też, że to może być strategia Blizzarda na uśmiercenie wowa, gdy nie będzie się im już opłacało produkować nowych dodatków. Na live serwerze będą wycho
 3. Chyba tak, z tego co można tu wyczytać. https://beta.atlantiss.eu/pte
 4. Młody jestem A jak ktoś zaczął na wotlku to cofanie się do tbc mogło się skończyć odbiciem, przez te wszystkie df'y, dual spece, mounty itd. To, że nie grałem to nie znaczy, że nie doceniam tbc. Po prostu nie mogę go umieścić w rankingu bo nie sprawdziłem osobiście.
 5. Fajne uczucie, gdy twoja postać ze starego Sunwella, z achievami jeszcze z 2010r. przejdzie już przez trzeci serwer i trzeci dodatek MoP jest w moim prywatnym rankingu drugim najlepszym dodatkiem w jaki grałem po wotlku (w tbc nigdy nie grałem). Frost mag pvp na Pandarii to czysta przyjemność. Bardzo chętnie pogram czekając na MoPa od Sunwella, który może kiedyś będzie.
 6. Zrobiłem sobie ostatnio przerwę od WoWa, więc wszystkie newsy albo do mnie nie docierają albo docierają z opóźnieniem. Wchodząc ostatnio na forum i na Discord Sunwella zauważyłem, że MrCule nie jest już w administracji serwera. Wie ktoś może dlaczego zrezygnował ?
 7. Sprzedam paladyna 80 lvl w Hordzie, retri pve 3,8 retri pvp 3,7 herbalism 450 Inskrypcje 433 latanie 300 trinket greatness ze str Cena 20k gold. Przekazuję dane do konta, e-mail oraz dane do e-maila
 8. Jak się udał start ?
 9. Nie interesowałem się do tej pory tym serwerem. Wszedłem na ich stronę i projekt wygląda nawet poważnie. Jaki online przewidujecie na starcie serwera ?
 10. Na oficjalnym profilu facebookowym toda pojawiła się informacja, że szukają wolontariuszy do testowania ich serwera mop. Z jednej strony cieszę się, że tod wraca ale projekt ma raczej małe szanse na odniesienie sukcesu. Teraz każdy serwer post wotlk będzie porównywany do tauri, gdzie Węgrzy przez lata pracy stworzyli niepowtarzalny serwer. Chciałbym żeby było inaczej, ale na nowym todzie content 1-85 prawdopodobnie będzie niegrywalny. Same krainy cata 1-60 to lata ciężkiej pracy, co widać po atlantissie. Może tod powinien pójść w serwer pvp only i skupić się na poprawnym działaniu klas, a
 11. Jak się prezentuje ten serwer pod względem oskryptowania ? Questy, instancje, klasy.
 12. No, bez custom patcha się nie obejdzie. Innej możliwości nie ma.

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.