Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign InSign Up

newble

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About newble

 • Rank
  level [0.5]

Recent Profile Visitors

309 profile views
 1. Cześć, kupie jakąkolwiek postać z 70 lvl'em na serwerze Netherwing Atlantiss 2.4.3. Rasa,klasa, oraz frakcja nie ma znaczenia.
 2. Wymienie rogue night elf 1900 gs z fly mountem 60% oraz tiger 100% na postać z serwera Qutland bądz Icecrown. Wszelkie propozycje rozpatrze na PW.
 3. Hej, Wymienie priesta dwarfa full blue shadow na rogala/warlocka/maga/shamana. Moze byc po stronie ally jak i hordy. Wiecej info pw.
 4. Hej, posiadam warriora taurena na serwerze Atlantiss ,wymienie tę postac na konto rowniez z Atlantiss'a bądz Icecrown(wotlk) lub Qutland (tbc). Kazdą propozycje rozpatrze. Wiecej informacji odnosnie postaci i wymiany zapraszam na PW
 5. Mam na jednym koncie Shamana,Maga,Paladyna oraz druida na 85 lvl. Shaman oraz Paladyn w troche lepszym stanie eq. Wymienie konto na konto o innym dodatku na serwerze Freakz. Każdą propozycje rozpatrze. Więcej informacji pw.
 6. Witam, mam do wymiany warka ok. 440 ilvl - arms - Horda Wymienie na każda klasę, oprócz priesta. Wszystkie inne oferty rozpatrze. Wiecej informacji na pw.

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.