Jump to content

mariage

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About mariage

 • Rank
  level [0.5]

Recent Profile Visitors

396 profile views
 1. Nad MoPem na pewno nie pracują, bo nie ma kto ( za dużo roboty z tym). Zresztą, informacja o pracy nad TBC automatycznie myślę zamknęła myśli o Mopie na tym serverze, zwłaszcza mając na uwadze MoPa sunwela. Pewnie pracują nad tym tbc ostro.
 2. Blendzior: widać, że nic nie wiesz o emulacji. Jaka modyfikacja plików gry? Czy on modyfikował pliki DBC albo wow.exe? Nie sądzę. Core jest napisany przez różnych ludzi (Mangos, wczesniej deamon team) - to oni pisali ten kod od zera, a nie blizz. Blizz tutaj nie ma żadnych praw (tym bardziej, że mamy tutaj do czynienia w wiekszości z licencją GPLU). Jedynie, do czego Blizz mógłby się przyczepić, to rozszyfrowanie i zczytywanie plików DBC, które faktycznie są potrzebne, żeby server funkcjonował. Natomiast sam kod (core) w żaden sposób nie należey do Blizza, bo po prostu jego nie tworzył. Nikt tu nie kradnie piły spalinowej - po prostu ktoś złożył własną na bazie/przykładzie tej sąsiada. A że pewnie części mają wspólne, no cóż
 3. Ale z jakiej paki miał usunąć cały core i fixy? To jego intelektualna praca i własność - Blizzowi nic do tego.
 4. Czego się spodziewaliście? Nie znam priva, który mając poważny hype, nie miał faila na starcie. Każdy jeden się wysypywał. Ten też. Nie - Felmyst to nie jest zbawca privów
 5. A czym różnią się smooth waypointy od smooth movementu?
 6. A czasem nie zapożyczył z TC: https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/commit/28050f338dfc66e0c40b6a3915bf96e38e0613e5 ?
 7. Prawda jest taka: takie przeprosiny to se może w d... włożyć. To chyba jakieś jaja. Ludzie, tacy jak on, NIGDY się nie zmieniają.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.