Jump to content

Blendzior

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

About Blendzior

 • Rank
  level [1]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co ty gadasz gościu? GS to jest wyznacznik postaci, jak nie masz 2500 to cie na żaden raid nie wezmą bez gildii i tyle.
 2. nie wcale nie ma... Po stronie hordy gra dispread pl i decapitated eu/pl.
 3. Jaka ściema napisałem gościowi dla beki że za darmo bo i tak nie chciał kupić a ten myślał że mu serio dam za darmo. I teraz jeszcze bzdury pisze. Te postacie to jest super okazja, niemiec płakał jak expił, ewentualnie mogę się wymienić na postacie z sunwela.
 4. Mam do sprzedania 5 postaci: Mag 70 lvl Outland - itemy z questów bez profek. Shaman 70 level itemy z questów bez profek. Druid Feral Gear T4 z kara LW i SKIN prawie full(365 bodajże) Lordearon - Priest ok 4k gs, Palek ok 4k gs Wszystkie postacie w hordzie.
 5. Polaczki cebulaczki jak zwykle znają się na wszystkim najlepiej, eskperci w każdej dziedzinie życia za 2000 brutto miesięcznie xD a @mariage pewnie nigdy cebulatora na oczy nie widział
 6. Michale ale to przecież fixy to modyfikacje plików gry, które należą do blizzarda. Sam emulator nic nie da bez fixów, które są dokonywane na plikach gry, które z kolei prawnie należą do blizzarda
 7. TY TAK SERIO? Jaka jego własność? Wszystkie pliki należą do firmy blizzarda, on dokonywał tylko ich modyfikacji. Jaka własność? W świetle prawa ukradł własność intelektualną i przerobił do własnych celów. To jest tak jakbyś ukradł sąsiadowi piłę spalinową i zaczął ją modyfikować, zmienił rączki, łańcuch, wyregulował rączki i twierdził, że to jest twoja praca i własność. Powiedziałbyś tak w sądzie to by cię sędzia wyśmiał xDDD
 8. Podobno serwer wystartował. Gra tam ktoś? Jaki online / skrypty?
 9. Gummy zdechnie w sztumie już Blizzard się o to postara. Core mógł wrzucić na gitHuba ale pewnie spanikował jak zobaczył pozew i usunął wszystko.W sumie nie dziwie mu się - pewnie blizzard nakazał mu również usunąć wszystko włącznie z fixami core i zamknąć cały projekt a kto chciałby sądzić się z korporacją zarabiającą MLD dollarów w przegranej sprawie.
 10. Po failu felmysta aka gummy's server oraz wargate aka kooshosh hooyground 2.0 macie duże szanę aby przyciągnąć sporą wiare na serwer. Jeżeli skierujecie waszą oferte w stronę graczy zagranicznych(serwer w języku angielskim na czatach głównych itp) to macie realne szanse na online rzędu 5-10k przy bardzo dobrej reklamie. Hype na tbc jest ciągle duży pomimo tylu wpadek różnych kisznikowych tbc ciągle te 10k graczy czeka na dobry serwer tbc. Nie zrobcie tego błędu jak inne projekty z failami startu listami od blizzarda i kisznikowymi skryptami. Oraz nie otwierajcie się tylko na polaczków cebulaczków biedaczków bo to jest strzał w kolano(Rip sunwell 1500 max wieczorami a do 20 max 1000 online). Tylko audiencja zagraniczna i będzie git.
 11. To było modne jakieś 10 lat temu. Jakbyś chciał wiedzieć to autor tego filmiku przynajmniej nie jest robakiem polakiem cebulakiem biedakiem jak ty tylko człowiekiem z klasą i kasą i korzeniami żydowskimi. Ty jako polaczek nie masz prawa udostępniać jego filmików - jesteś zbyt biedny
 12. Haha ale się polskie zwierzęta napaliły jak na promocje w biedronce. Albo kupujecie abonament i gracie normalnie a jak was nie stać to nie jest gra dla was. Polaczki myślą że im server za darmo dadzą dobrze robi blizzard niech zamyka te kiszniki a w szczególności powinni się dorwać do płaćmejna.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.