Jump to content

dw9

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About dw9

 • Rank
  0.5 użytkownika

Recent Profile Visitors

261 profile views
 1. Radza - scam. Podałem passy w celu sprawdzenia konta, za które miałem otrzymać 30 dniowy prepaid. Konto wyczyszczone z golda prepaidu pomimo zapewnień od tygodnia nie otrzymałem, odpowiedzi na priv też.
 2. Sprzedam: Undead priest 80 lvl Gear mieszany pod Shadow i Disci około 3,5k gs JC - 447 + matsy w bagu Mining - MAX Mount 280% Do konta dołączam email Kontakt na priv. Jak ktoś bedize zainteresowany to ściągne Wotlka i wejde na konto by udzielić szczegółowych info o postaci (nie gram na niej od kwietnia/maja więc nie wszystko pamiętam) Interesuje mnie wyłącznie sprzedaż lub wymiana za czas gry na retailu Najchętniej wymienię za 30 dniowy prepaid na retail
 3. dw9

  Coiny Warmane

  Witam, mam do zaoferowania Coiny na serwerze warmane. Posiadam 45 coinów. W przypadku zakupu wszystkich, koszty transferu coinów gratis.
 4. dw9

  9 Coinów Warmane

  Sprzedam 9 coinów do wykorzystania w sklepie na serwerze Warmane - cena 29 zł (sprzedaż przez Allegro), kontakt przez priv
 5. Mam do zaoferowania Coiny oraz Gold po stronie Hordy na serwerze Icecrown. Póki co posiadam niewielką ilość, ale proszę o kontakt na priv i podanie oferty cenowej oraz oczekiwanej ilości golda lub coinów. Wszystkie transakcje przeprowadzone zostaną przez allegro (posiadam niemal 10 letnie konto z samymi pozytywami .. no poza jednym sprzedającym, który sie oburzył po tym jak wystawiłem mu negatyw xP). Nie wymieniam się na nic oprócz PSC. Poza tym jedynie przelew bankowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.