Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign InSign Up

Szyderca

Members
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

About Szyderca

 • Rank
  Newbie
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ally to grałem dawno temu i nie planuje tam wracać. Lagi odczuwalne wieczorami, czy daje rade?
 2. Siemka, Wiecie czy 10 grudnia to już 100% czy zaś mogą przesunąć? Imo 10 to kiepski temat, bo to jeden dzień po tym, jak mogą się ubiegać o GOTY2020. Może nie chcą być z tym rokiem kojarzeni.
 3. Hej, Są jakieś aktywne serwery TBC 1x? Głównie chodzi mi o PvP, pozdrawiam.
 4. Serwer zaś padł. I zrobili reklamę jakiegoś zagranicznego serwera który oferuje transfery dla graczy HG, z tym że i online i ping są słabe. Jeśli jest ktoś zainteresowany pomocą przy testowaniu core TBC by powstał konkretny polski serwer, zapraszam do kontaktu.
 5. Na dniach ruszy strona na której będzie można sprawdzać aktualny postęp prac oraz co zostało do zrobienia. Zachęcam kolejne osoby do pomocy przy testowaniu.
 6. Filmiki się pojawią pod koniec testów, na chwilę obecną jest ich dopiero początek. Dalej szukamy kolejnych testerów więc zapraszam
 7. Pierwsze osoby dostały już dostęp do serwera testowego. Nie mówię by to były tłumy, ale to dobry początek. Kilka osób nawet powiedziało, że na obecnym poziomie działa lepiej niż kilka popularnych serwerów po latach łatania. Zachęcam do kontaktu Miejsce dla testerów jest, 2 maszyny chodzą cały czas.
 8. Witam, Potrzebuje osób które pomogą przy testowaniu nowego core. Core bazuje na SunwellCore, ale jest przeznaczone pod serwery TBC. Wiele osób twierdziło, że się nie da, albo iż zajmie to zbyt wiele czasu by było wykonalne. W każdym razie działa. Wymagania: - znajomość dodatku TBC - zaangażowanie Osoby zaangażowane w testy, aktywne i skuteczne, będą mogły liczyć na dalszą współprace przy tworzeniu czegoś nowego. Osoby zainteresowane pomocą proszę o kontakt na PW. Liczę na więcej niż 3 słowa. Pozdrawiam, Szyderca
 9. Nazwa serwera: Kazzak (Global) Rasa postaci: Troll/Tauren Klasa postaci: Mag/Druid Frakcja postaci: Horda Specjalizacja postaci: Fire/Resto Level postaci: 110/110 GS/ilvl postaci*: 928/Groch Profesje: alchemia/herbalism Cena postaci: 400 (do małej negocjacji) Dane kontaktowe: PW Dodatkowe informacje: posiada Abyss Worm (mount z ToS), ilvl pozwa chodzić bez problemu m+10 i ToS HC, postacie są na najbardziej zaludnionym realmie EU ---------------------------------------------------- Nie aktualne / sprzedane

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.