Jump to content

Punishher

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Punishher

 • Rank
  level [0.5]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do wszystkich zainteresowanych: Działanie serwera zostanie przywrócone 16.02.2018 ( może uda się 15.02.2018) Po offline możecie się spodziewać: - Start z lvl 58 + pakiet itemów startowych, umożliwiające spokojne wejście w exp; - Skill-upy broni oraz clasowe skille dostosowane do osiągniętych leveli; - Wszystkie punkty lotu (fly path); - Bez kosztowny re-spec; - 3 możliwe profesie do nauki; - Dmg npc/mobów/bossów został delikatnie podrasowany. Przypominam: Kontent zablokowany do t4,s1 ale wszystkie pozostałe instancje są oskryptowane i gotowe do wprowadzenia. W przyszłości planowane jest odświeżenie PRE TBC do poziomu t6+.
 2. Skończyły się fundusze na reklamy na Polsacie i TVN
 3. A jest gdzies tak napisane w pierwszym poscie?;) ////////////////// Serwer wystartował o 19:00 zapraszamy.
 4. Powyższy komentarz nie dotyczy serwera www.ragnarok.it.pl Wszelkie informacje na temat statusu, ratach są w pierwszym poście
 5. To co napewno bede probowal wprowadzic to wlasny(ale nie przesadzony) kontencik pve oraz pvp. Odświeżone PRE TBC insty wykorzystujace osobne ID, tak aby nie naruszac bazowych. Ja jestem otwarty na propozycje, a jak nie mi to komus moze sie przyda:)
 6. W sumie nazwa serwera Cebula WoW albo Bieda WoW nie jest taka zła może mały "rename" zrobię. Tworzenie kont jest możliwe lecz logowanie do serwera na ten moment zostało wyłączone( do momentu startu serwera). Zrobiony został downgrade mysql-a, a przy tym wyczyszczone konta z postaciami. Serwer jest już gotowy do "uruchomienia". pzdr.
 7. Witam, Pragnę zaprezentować oraz jednocześnie zaproponować rozgrywkę na serwerze Ragnarok TBC. Gracze rozpoczynają rozgrywkę z 58 lvl gdzie otrzymują adekwatny pakiet startowy Serwer został wyzerowany, gracze rozpoczynają rozgrywkę z 70 lvl po czym do wyboru mają itemy z zakresu t4/s1! Strona www: http://ragnarok.it.pl Konfiguracja serwera: RAF System = Enable RAF XP Rates Vmap = Enable Mmap = Enable Rate Honor = x3 Rate Reputation = x3,x2,x2 Rate Drop Money = x10 Rate Profession x10 Auto Skill/Spell UP Do dyspozycji graczy na tą chwilę jest: PVE: - Wszystkie instancje 5 man ( normal za wyjątkiem MGT) - Wszystkie instancje 5 man ( heroic za wyjątkiem MGT / prawdopodobnie od reputacji revered) - Karazhan - Gruul PVP: - s2 za AP Pozostałe instacje/raidy/sezony są gotowe do wprowadzenia. Co planujemy: - Wydłużenie sezonów TBC o dodatkowe 1-2 sezony - Siedziby gildii Zapraszam oraz Pozdrawiam! Reklamy: http://www.top100arena.com/in.asp?id=93239 http://www.xtremetop100.com/in.php?site=1132364524 I będzie więcej...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.