Jump to content

taknieinaczej

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About taknieinaczej

 • Rank
  level [0.5]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam mam do sprzedania maga 65 lv na realmie Netherwing, postac posiada mounta 100% oraz kilka set golda. Wiecej info PW.
 2. Witam mam do sprzedania piresta disci na realmie Angrathar, postac posiada gear PvP [5.8k] GS oraz gear PvE [5.8k] GS, wiecej info na PW.
 3. Nic nie warty to jesteś ty oszuście Widzę już szukałeś kolejnej ofiary próbując kupić warriora Elo frajerze.
 4. A jaką masz pewność cwaniaczku, że podałem ci linka do mojego paladyna? heee? Możesz sobie wystawiać gdzie to chcesz nawet na forum warmane mam to i Ciebie w dupie. Gówno zdziałasz. Gdyby tak to działało to byłbym wstanie zbanować kogo chce na serwerze buraku.
 5. Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić te potwierdzenie? No własnie tam Takie potwierdzenie mogę mieć od zaraz. Po drugie nie pal głupa bo chciałeś abym ci podał passy przed dokonaniem przelewu, więc potwierdzenie nie ma tu nic do rzeczy bo i tak nie chciałeś pierwszy wysłać kasy. Najwidoczniej liczyłeś na łut szczęścia, że ktoś ci poda dane do przelewu razem z passami do konta abyś mógł je ograbić albo zaj**ć - proste.
 6. A co cwaniaku chciałeś abym Ci podał passy przed przelewem? Debila szukasz? To ja nie polecam interesów z panem z postu powyżej. Dziękuję.
 7. Witam serdecznie, mam do sprzedania tankadina t4 ( 1 część t5 ), off spec - Holy poziom t4. Neutralny nick. Na koncie znajduje się również rogue świeża 70 z weaponami s1. Po więcej info zapraszam na pw.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.