Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Existing user? Sign In

Sign InSign Up

DamianNPW

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Podaje dane do konta email powiązanego z Battle.Net oraz dane do Battle.net jak i sekretne pytanie tak by nowy nabywca mógł spokojnie wszystko pozmieniać na siebie.
  2. Witam, sprzedam konto w World of Warcraft z zakupionym dodatkiem Shadowlands. Konto ma ważny prepaid do 11 Luty 2021. Odnośnie konta i tego co się na nim znajduje: 60 Ret Paladin 196 iLvL, Kyrian Full Campaign // Burning Legion Horda 60 Priest Shadow 176 iLvL Venthyr // Burning Legion Horda 40+ Druid // Burning Legion Horda 160K Gold na Paladynie za które można kupić WoW Token na kolejne 30 dni gry Mount The Dreadwake ze store za 25 Euro Cena - 100 zł. #Edit Aktualne, Allegro kasuje mi ogłoszenia w przeciągu 1 dnia od wystawienia więc dopiero wystawie zainteresowanemu.

DarkWizard.pl

Krótka historia

Forum z krótkimi przerwami istnieje od 2005 roku. Pod domeną darkwizard.pl jesteśmy od końca 2006 roku. Znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji z ciemnej strony gier (cheaty, boty, błędy w grach), oraz wiele ciekawych informacji oraz tutoriali. Masz projekt którym chcesz się pochwalić lub szukasz porady? Czekamy na Ciebie!

Copyright darkwizard.pl

Społeczność

Gdzie nasz znajdziesz?

Discord YouTube Facebook TeamSpeak3

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.