Jump to content

adamaas

VIP
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About adamaas

 • Rank
  level [4]

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

442 profile views
 1. Ładna reklama. A czy można wiedzieć na czym stoi serwer? (Bukkit or what)
 2. 2014-10-14 Dodane pytanie kontrolne przy rejestracji.
 3. Na razie dziękujemy. Temat zamykam, pozdro.
 4. Aktualny skład ekipy Darkwizard prezentuje się następująco: Administratorzy: Brave Misiek Flash Moderatorzy globalni (Super Moderatorzy): Isten Red John Moderatorzy (* działów): Seagal Debosy Velriath Opiekun Fanpage'a: FlashInformujemy że nabór na moderatorów forum jest: zamknięty.
 5. 2014-10-12 Darkwizard.pl przeszło kompleksową rozbudowę. Został zakupiony skrypt IPB oraz ciemny skin. Większość rzeczy zostało zaimportowane ze starego forum (z dnia 2014-10-11). Zostały uporządkowane działy; większość kategorii została zmieniona, poprawiona i dopasowana do swojej popularności. Tematy zostały uprzątnięte i przeniesione do odpowiednich dla siebie działów. Zostało wprowadzonych bardzo dużo poprawek do skina. Skrypt IPB został rozbudowany o niezbędne rozszerzenia. Zostały przyznane rangi Veteran dla osób, które wpasowały się w algorytm filtrowania (Odległa data rejestracji, ciągła aktywność, duża ilość postów). UWAGA! Jeżeli uważasz, że powinieneś dostać rangę Veteran, napisz podanie w dziale "Forum Darkwizard - Podania". Ekipa Darkwizard obiecuje rozpatrzenie wszystkich podań. Mamy w końcu porządny SHOUTBOX!
 6. Reguły obwiązujące w dziale Twórczość: 1. Proszę używać odpowiednich prefixów do nazw tematów. [screen], [film], [stream], [art] 2. Należy mieć na uwadze, czy temat nie łamie założeń Regulaminu Forum.
 7. Przenoszę do innego działu.
 8. gupi serwer, jak sie gra to co miesiąc ściąga z konta bankowego cene abonamentu do wowa !! !! !! !! !! !! !! !! !! !11111111 one one testowo, aż szkoda na ciebie słów, hejt i trolling w czystej postaci.
 9. Robię dokładnie to samo, co ty wobec serwera. *Zostajesz devem żeby robić to for fun. A jeżeli robisz to dla innych to czemu masz się liczyć z ciągłym narzekaniem? Widzisz, w poprzednim poście nakreśliłem trochę Twój problem - nie widzisz sensu wypowiedzi (bo jak masz coś zrozumieć, jak tego nie doświadczyłeś). A tu chodzi bardziej o to, że jeżeli znajdziesz jakiś mały błąd - zgłoś go na bugtrackerze, poczekaj - a nie hejtuj byle znaleźć jakiś punkt zaczepienia.
 10. Osobiście nie rozumiem po co miałyby być dotacje, skoro za te dotacje NIC by się nie dostawało. Wydaje mi się, że dotacje niczym nie nagradzane były by zbyt znikome aby miały rację bytu. Atlantiss ma swoje reguły i nikt bez odrobiny wysiłku nic nie dostanie. Jeżeli naprawdę tak chcecie podziękować serwerowi to głosujcie na niego w toplistach. Niedługo, gdy zostanie udostępniony system VotePointów, dostaniecie jakieś nieinwazyjne "zabawki" w postaci np. możliwości zmiany rasy. kowal2300 wypowiadasz się tak, jakbyś w ogóle nie znał życia - siedział tylko w domu przed komputerem, nie pracował. Chodzi tu o docenienie nakładu pracy, chociaż w najmniejszym aspekcie. Przecież ty nic nie oferujesz serwerowi, a on Tobie wręcz przeciwnie. Tekst o tym, że oni nic z tego nie zarabiają wskazuje na to, że robią to dla innych a nie dla pieniędzy, więc należy się im szacunek. Twoje wypowiedzi wyglądają jakby strasznie przeszkadzał Ci ten serwer ;)
 11. Ciekawie to odebrałeś, ale to była tylko taka informacja, że rzucanie wyzwiskami na prawo i lewo nie jest bezkarne nawet w internecie i kiedyś na kogoś może się naciąć. Co do serwera: Movemapy działają coraz lepiej. Ktoś tam się bał o optymalizacje ale na szczęście nie ma dużych spadków wydajności. Mimo nie takiej wysokiej liczby graczy jakby każdy chciał, da się spokojnie poskładać ekipę na raid czy bg. Polecam wejść i sprawdzić, a nie pieprzyć głupot :)
 12. O tym właśnie mówiłem, już nie musisz pokazywać swojego niskiego poziomu. Wszyscy i tak są już zdegustowani.
 13. KaŁmanaWardze proszę daruj sobie te nic nie wnoszące do tematu posty. Nie masz pojęcia o serwerze, przeczytałeś tylko przelotnie parę postów wyżej i na ich podstawie zlepiłeś swój. Twoje wypowiedzi to czysty hejt, identyczny przypadek jak w tym eksperymencie. Poza tym... Zastanów się troszeczkę co sobą reprezentujesz. Miałem coś napisać odnośnie serwera, ale posty które przeczytałem wyprowadziły mnie z równowagi i zapomniałem co to miało być.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.