Jump to content
Sign in to follow this  
marcin199518

MinICraft - Mody

Recommended Posts

Tak wiec chcialem zapytac, czy na piracie (czy jak to nazwac, aczkolwiek nie place za ta gre, wiec cos w stylu pirata) dzialaja mody, czy da sie je robic? Pytam, poniewaz normalnie to troche ubogi w elementy jest, jak sobie patrze na niektore Let's Playe z yt, gdzie maja cale fabryki, z roznego rodzaju tubami, ktore transportuja lawe, czy inne lasery, ktorymi mozna obstawic dom, albo wiecej rodzajow mineralow.

A normalnie to mam moze 5 takich glownych mineralow(takich z ktorych mozna robic kilofy, siekiery, luki czy inne miecze) , kamien, zelazo, zloto, diament, moze cos jeszcze o czym zapomnialem, aczkolwiek wiecej nie widzialem ;d

P.S. nie czepiajcie sie co do nazwy tematu, napisalem tak, z sentymentu do mojego ulubionego goscia na YT - Klocucha12 :P

Klocuch to moj idol, raz nawet z nim gadalem.

Co do modow to mozna zainstalowac na kazdym minecrafcie, przy modach masz opisy instalacji.

Generalnie rozchodzi sie o wyszukanie (na win 7) %appdata% poprzez menu start, potem wejscie w folder .minecraft, tam trzeba znalezc minecraft.jar, otworzyc go winrarem, 7zipem albo innym bajerem, wrzucic do niego pliki moda, usunac META-INF i sie cieszyc jak zadzialalo.

PS. ponad zabawe z modami cenie multiplayer :D

W sumie to sam poszukałem tego, zrobiłem tak jak bylo napisane w guide na mpcforum, wrzucilem mod loadera i audio loadera czy cos takiego do minecraft.jar, przy okazji usunalem caly folder META-INF. Potem, sciagnelem moda Red Power 2 na moja wersje MC, czyt. beta 1.8.1, wypakowalem w srodku teego minecraft.jar. Właczyłem gre i czarny ekran. Nie chce mi sie juz 2x robic ;d

EDIT: Tamtej rozmowy na tsie mi nie przypominaj :D

No mod loadera i audio loadera sciagalem tez na 1.8.1. Byc moze to przez tego moda, albo ktos zle podpisal.

Force Update nie apdejtuje to ja tez nie bede :D

BTW. Chodzilo mi o ta rozmowe z Klocuchem na tsie ;d

P.S. Wykasuj to hentai z sygny xD