Jump to content
Armano

[4.3.4] Atlantiss.eu | Blizzlike

Recommended Posts

No cóż, jeżeli ktoś wyjdzie z dfa to trzeba mieć naprawde dużo szczęścia żeby dobrało inną osobe, przynajmniej na low lvlu. Szkoda że dalej czegoś tak podstawowego jak DF nie naprawiliście. Cofki po DC też są troche dziwne, mnie nie cofa w ogóle, a kumpel ma cofke 5-10 min i tak na przemian.

Poczułem się wywołany do tablicy więc tak:

Forum jest przerabiane lekko i będzie gotowe z 4.3.4 jak to wszyscy wiecie, więc nie padło tylko wyłączone zostało celowo, co do celu nie mam wiadomości na ten temat.

Co do tego że kimś jestem, nie nie jestem kimś ważnym, jestem content fixerem i nie mam dostępu do żadnych poważniejszych informacji o których by gracze nie wiedzieli.

Wygląda na to, że modyfikując skrypt zmienili tylko anglojęzyczną wersję tekstu, zapominając usunąc polskiej, więc nam wyświetlają się atlantissowe teksty. Wchodząc przez proxy widzimy wersję angielską - zmienioną...

Żaden trolling, to po prostu kradzież...

zawsze był na na granicy 500-700 online tylko ludzie tego nie zauważają i wolą pisać ogólnikowo "ludzie odchodzą" " brak ludzi " etc. a to że 3/4 z tego to afki bo na hc mogą liczyć tak jak my na fajny rząd, bg xD dobry zart horda niszczy

Jeśli chodzi o pvp to są ubrane osoby które lubią sobie w tol barad peninsula pokampić osoby robiące daily q i npc od tych q, patrz "Wasili" także aluchy w pvp nie mają gorzej:)

Co do "afki" to w sumie nie zgodził bym się że aż taki procent afczy, trzeba zwrócić uwagę na to że z połowa około mniej więcej expi dodatkowo są w miarę "zabetonowane" gildyjne rhc dlatego nowym osobom jest ciężko się ubrać w pve, bo myślą że gildie przyjmują pewnie już ubranym za jp i z rhc. Tym czasem gildia jest kluczem do ubrania postaci w miarę.

Życie może tętni, pamiętam jak wipowaliśmy nefariana 6 godzin kilka dni temu.

Niedługo dodatkowo ma wyjść nowy patch, z podanych informacji wynika że przed końcem roku, ale może wyjść zupełnie niedługo.

Wg. mnie walki o "macie mało online, tłumaczcie się" "obiecaliście tyle online" itd.. są nie warte czasu bo ludzie normalnie potrafią raidować. Osoby które uważają że 700 online to mało to zwykle takie które chciały by instant się ubrać najlepiej w rhc(przyspiesza gildia) i

raidować jak najszybciej pewnie nawet bez tsa na raidach i to z pugami.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.