Jump to content
vergu

[2.4.3] Worldofcorecraft.com | Instant 58 & Blizzlike | Not released

Recommended Posts

Im dłużej będą zwlekać tym większe oczekiwania będą mieli ludzie. Mi osobiście nie będzie się chciało pobierać klienta TBC jeżeli populacja nie będzie koło 5k. 

jak tam progress, dzieje sie cos, otworzą chociaż na gwiazdke? hehe 

https://twitter.com/corecraft_shiro/Czytaj jak chcesz się dowiedzieć czegos więcej i Forum na stronie.

moze za 400 lat

Dla takich jak ty też znajdzie się miejsce na serwerze tylko trzeba czytać,czytać i czytać.. Bo testów zostało coraz mniej bynajmniej takie info jest na Forum.

https://twitter.com/corecraft_shiro/Czytaj jak chcesz się dowiedzieć czegos więcej i Forum na stronie.

Dla takich jak ty też znajdzie się miejsce na serwerze tylko trzeba czytać,czytać i czytać.. Bo testów zostało coraz mniej bynajmniej takie info jest na Forum.

"Bynajmniej" znaczy "nie". Z tą nowiną przeczytaj to, co napisałeś, jeszcze raz. Sorry, ale szlag mnie trafia, jak widzę użycie "bynajmniej" jak by to było "przynajmniej".

"Bynajmniej" znaczy "nie". Z tą nowiną przeczytaj to, co napisałeś, jeszcze raz. Sorry, ale szlag mnie trafia, jak widzę użycie "bynajmniej" jak by to było "przynajmniej".

Napisałem tak bo nie jestem do końca pewien.. A wiesz to co piszą ludzie na Forum CC nie musi być do końca prawdą. Jesli Cię nie interesuję ten projekt to nie musisz wchodzić w ten dział i poprawiać ludzi.

Interesuje mnie ten projekt z czystej ciekawości i będę sobie wchodził w jaki temat będę chciał, nie mówiąc już o dziale.

A poprawiłem Cię, bo używasz słów, których znaczenia nie znasz. Robię to żebyś przestał być analfabetą - dla Twojego dobra.

Do określenia, że czegoś nie jesteś pewny, służy słowo "prawdopodobnie", a nie "bynajmniej". "Bynajmniej" znaczy "nie", np.

"- Czy Sanay1234k umie pisać po polsku?

- Bynajmniej." /lub alternatywnie: "Nie."

Albo jako partykuła wzmacniająca przeczenie:

"Sanay1234k nie zna znaczenia słów, których używa, bynajmniej nie z powodu urodzenia za granicą Polski." /czyli podkreślamy, że pochodzenie zza granicy nie jest na pewno powodem analfabetyzmu Sanaya1234k, przyczyny są z pewnością inne.

Do szkoły, a nie przy komputerze siedzieć.

Bynajmniej, w dodatku gdzieś do pierwszej klasy liceum zawsze miałem z dyktand i innych pisemnych prac zawsze 1, max. 2. Potem zacząłem czytać książki. Bynajmniej nie lektury. Ale to chyba już ostry offtopic, co? A w ogóle to "język polski" pisze się małymi literami :D

Aby nawiązać do tematu tego wątku - postanowiłem nauczyć darkwizardowych niepiśmiennych pisać, zanim wyjdzie Corecraft! Takie wyzwanie. Mam sporo czasu.

Nie wiem czy słyszeliście o Nostalrius vanilla, ale wspomnieli o tym, że będą robić w przyszłości serwer pod TBC. W przyszłości czyli gdy gildie ubiją już wszystko i ludzie się trochę znudzą na tej vanilli. Patrząc jak CC wolno to wszystko robi to może Nostalrius tbc by wystartował szybciej ;D Ja bym chyba nawet wolał bo pokazali, że potrafią 7k online utrzymać bez lagów w dodatku robią serwer blizzlike i czuć cały klimat globala, można się całkowicie wkręcić w wowa a nie jakiś fun instant.

Nostalrius "Najlepszy!".

Pod względem czego?Online..Shiro pracuje ze swoją ekipą jak tylko może najwidoczniej nie są aż tak doceniani..Pamiętajcie Buglista im się powoli kończy za czym stoi START na ,który oczekuje nie oszukujmy się bardzo duża ilosc graczy. He a mało tego można wejsc sobie na forum zakładka..Guild Recruitment ,żeby zobaczyć z czym można rywalizować :D

Czas skończyć granie z ratami x2,x3,x4,x7|x25|x35|instant|itd :#..

Być może Corecraft zakończy erę TBC :[ Być może ostatni raz przeżyjecie to na co wszyscy oczekują ponieważ <3 [The Burning Crusade]. Czy najlepsze MMORPG zaskoczy nas po raz ostatni!!! Dowiemy się tego już niebawem.Tak wiem pora na Hejterów :P

PS.Zapraszam na PrimalWow.org w poczekaniu na serwer ;] 

Ten zjeb jest dla was prorokiem, że bierzecie go na poważnie? Ja bym tam zjebów za proroków nie uważał.

Maciek wróżbita :D