Jump to content
Sign in to follow this  
popalony

[5.4.8] Tauriwow.com | Blizzlike

Recommended Posts

Zostało paru ludzi ze starej ekipy, w tym ja, Anim, Blasto i kilku innych. Pojawiło się też troche nowych twarzy. Wbijaj to sam się przekonasz. Pozdrawiam

Nikt nie pisał a już kilka dni event trwa, ale do 31 grudnia na wszystkich realmach rate XP zostały zwiększone dwukrotnie (Tauri z 1x do 2x, Evermoon z 2x do 4x, Warriors of Darkness z 15x do 30x).

Więcej info: https://tauriwow.com/news/527

Dobra szansa na szybkie wylevelowanie postaci jak ktoś chce zacząć grę na najlepszym serwerze MoP jaki istnieje. Na serwerze jest również RaF (wszystkie mnożniki XP są 3-krotnie większe co na chwilę obecną daje 6x/12x/90x na realmach). 

Na serwerze spokojnie idzie wbić Loremastera bez autocomplete.

PS: Zapraszamy przede wszystkim na Evermoon, chyba, że ktoś lubi na worldzie rozmawiać po węgiersku.

https://tauriwow.com/news/536

https://beta.atlantiss.eu/news/313/atlantiss-dragonwraths-journey-to-continue-on-tauri

Serwery Tauri i Atlantiss zaczęły ze sobą współpracować! O ile dobrze zrozumiałem - od 29 stycznia dostępne będą transfery postaci z ATS do Tauri (pytałem na discordzie jak to jest z wyborem realmów - jeszcze nie wiadomo). W newsie od ATS jest napisane, że można już zakładać konta na Tauri, także pewnie nie będzie to trudne.

Dodatkowo, na discordzie Tauri zawitał dedykowany kanał "#general_pl", dedykowany specjalnie dla nas. Jest to pierwszy taki kanał u nich (nie licząc węgierskiego, ale ich rodzimy język nie powinien dziwić), także zostaliśmy poniekąd wyróżnieni. 

Została także wprowadzona komenda ".blizzlikexp" dla osób, które chcą jednak levelować z rate 1x na Evermoon (który ma domyślnie 2x).

Tak jak pisałem wcześniej - zapraszamy przede wszystkim na realm Evermoon - frakcja dowolna, każdy znajdzie coś dla siebie. 

Fajne uczucie, gdy twoja postać ze starego Sunwella, z achievami jeszcze z 2010r. przejdzie już przez trzeci serwer i trzeci dodatek :) MoP jest w moim prywatnym rankingu drugim najlepszym dodatkiem w jaki grałem po wotlku (w tbc nigdy nie grałem). Frost mag pvp na Pandarii to czysta przyjemność. Bardzo chętnie pogram czekając na MoPa od Sunwella, który może kiedyś będzie.

Młody jestem :D A jak ktoś zaczął na wotlku to cofanie się do tbc mogło się skończyć odbiciem, przez te wszystkie df'y, dual spece, mounty itd. To, że nie grałem to nie znaczy, że nie doceniam tbc. Po prostu nie mogę go umieścić w rankingu bo nie sprawdziłem osobiście.

Witam, przeniosłem 4 postacie z Atlantissa na realm Tauri, migracja jest możliwa na Evermoon, ale mam do was pytanie. Są polskie gildie na Tauri, ktoś z was aktywnie gra ? Czy przenosić postać na Evermoon i tam szukać ? Szukam gildii do wspólnego grania, a na forum Tauri nic nie mogę niestety znaleźć. Pozdro !

Zdaje się, że jest jedna polska gildia na Evermoon, ale zdecydowanie polecam gildię Prime, mili pomocni ludzie a przede wszystkim są aktywni. Jeśli szukać gildii to tylko na Evermoon - skorzystaj z guild finder, ze względu na to, że nie znajdziesz anglojęzycznej a tymbardziej polskiej na realmie Tauri. Evermoon jest x2, ale dzięki transferom z Atlantiss uruchomili komendę .blizzlikexp, która zmienia exp na x1 i odwrotnie, nie trzeba się wylogowywać.

19 godzin temu, Mikiwow napisał:

Witam, przeniosłem 4 postacie z Atlantissa na realm Tauri, migracja jest możliwa na Evermoon, ale mam do was pytanie. Są polskie gildie na Tauri, ktoś z was aktywnie gra ? Czy przenosić postać na Evermoon i tam szukać ? Szukam gildii do wspólnego grania, a na forum Tauri nic nie mogę niestety znaleźć. Pozdro !

W hordzie na Evermoon co najmniej 3 polskie gildie - z czego 2 rajdują full ToT hc. Nie wiem jak w ally z progressem, ale 1 gildia polska na pewno jest. 

Transferowanie się lub ogólnie gra na realmie Tauri to strzał w kolano, bo co z tego, że populacja większa, skoro 80% graczy to wegrusy? Dlatego w każdym poście tutaj podkreślam zawsze, że zapraszam na Evermoon.