Jump to content
Sign in to follow this  
Xar0ne

Aiwe.eu [RolePlay / Raid / PvP]

Recommended Posts

Działamy nieprzerwanie od 2011 roku. Na samym początku można było nas spotkać w World of Warcraft, jednak w 2012 podjęliśmy decyzję o przeniesieniu się do Guild Wars 2, w które gramy po dziś dzień.

Tworząc Aiwe zależy nam na budowaniu gildii z prawdziwego zdarzenia. Czyli przyjaznej, aktywnej, dobrze zorganizowanej i rozwijającej się. Zdecydowanie daleko nam do masówki - unikamy przepełniania gildii setkami losowych osób. Wychodzimy z założenia, że lepiej mieć trochę mniej graczy, ale za to takich, którzy będą tworzyć zgraną paczkę. 

Zainteresowany/a? Rekrutujemy na stronie: http://aiwe.eu/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kampania fabularna: Posągi Duszy

Tak, wiem, od dość długiego czasu na naszej stronie głównej nie pojawiały się opisy i opowiadania z naszych wydarzeń fabularnych, acz nie znaczy to, że nie mamy czego publikować, bo muszę przyznać, iż w kolejce do dodania czeka ich naprawdę dużo. Jednak wszystko w swoim czasie, a dzisiaj nadszedł dzień na kampanię zwaną "Posągi Duszy", którą poprowadził jeden z naszych Wtajemniczonych (Mistrzowie Gry od RP) - Evvi. Całość liczy aż 11 obszernych rozdziałów + epilog, także bez wątpienia jest co czytać. Naturalnie kampanię, której opis znajdował się na stronie głównej poprzednio, również w dalszym ciągu możecie przeczytać, gdyż trafiła pod zakładkę "Historia", także nic straconego.

 

SPIS TREŚCI

Rozdział I - "Wierność"

Rozdział II - "Pasja"

Rozdział III - "Ambicja"

Rozdział IV - "Iluzja"

Rozdział V - "Zemsta"

Rozdział VI - "Duma"

Rozdział VII - "Ignorancja"

Rozdział VIII - "Obłęd"

Rozdział IX - "Nieustępliwość"

Rozdział X - "Miłość"

Rozdział XI - "Finał"

 

A wszystko znajdziecie pod adresem: Aiwe.eu

 

[uwaga! Jeżeli na stronie głównej nie wyświetla Wam nowych treści, gdyż odwiedzaliście naszą witrynę wcześniej, to możliwe, że będziecie musieli odświeżyć stronę, bądź usunąć pliki cookie naszej strony, które zapisała sobie wasza przeglądarka]

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nowa funkcja - interaktywny atlas fabularny

 

tZFq7K4.jpg

 

Na mapie są zaznaczane ważne dla gildii punkty - ma ona pokazać jaki wpływ na świat Guild Wars wywarła gildia Leth mori Aiwe.

Znajdziecie ją na naszej stronie: AIWE.EU

Wysatrczy kliknąć na obrazek "Atlas fabularny" - ten nad menu, a zostaniecie przeniesieni na stronę z atlasem.

(jeżeli nie pokazuje Wam obrazka, to wystarczy, że odświeżycie stronę)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, zaciekawiła mnie Wasza gildia. Możesz coś o niej napisać więcej?

Jasne, chociaż najlepiej jeśli pojawią się jakieś pytania, wtedy na nie chętnie poodpowiadam :) Co do gildii, to tak jak widać w pierwszym poście - powstała w roku 2011, a na początku graliśmy w WoWa - podczas premiery GW2, przenieśliśmy się na tę grę. Od długiego czasu liczmy 80+ osób i tego się trzymamy - chociaż kto wie, może w przyszłości zdecydujemy się na stopniowe zwiększanie tej liczby, ale to czas pokaże. Jeśli chodzi o ilości online, to zwykle jest to 10+/20+/30+, zależnie od pory i dnia. Tak samo przedstawia się aktywność na TS (mamy własny serwer). Nie zmuszamy do wchodzenia na komunikator głosowy - ludzie robią to sami z siebie. Posiadamy aktywne forum. Interesują nas takie tryby jak: RolePlay, PvP i PvE.

 

 

 

Grywacie tylko w GW2?

GW2 jest naszą główną grą, ale faktem jest, że bawimy się również w innych tytułach. Ostatnio np. zaczęliśmy przechodzić Icewind Dale, znajdą się gracze CS:GO, LoLa itp Poza tym posiadamy fabularne działy dla innych uniwersów takich jak np. Marvel, Świat Mroku, Warhammer, czy Gothic, gdzie ludzie organizują sesje RP (pisane, bądź głosowe).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

6GYhasO.png
 
Czas na drugą edycję gildyjnego jednego z dziesięciu - konkursu, w którym nasi gracze będą pytani o lore, jak i mechanikę Guild Wars 2! Całość odbędzie się na TeamSpeaku, a do zgarnięcia są naprawdę ciekawe nagrody - między innymi ikonka na TS3, wyróżniająca zwycięzcę. Wszystko postaramy się nagrać i opublikować na YouTube, także możliwe, że niebawem podzielimy się z Wami zapisem z tego wydarzenia.
 
Aiwe.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Letni zlot Leth mori Aiwe - 2015VRknztd.jpgI w te wakacje nie mogło zabraknąć zjazdu - w końcu gildia to nie tylko gra, a również przyjaźnie w świecie realnym.


Poza tym każdy uczestnik dostał na pamiątkę platkietki wykonane z drewna :)Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak co roku o tej porze na Aiwe.eu pojawił się specjalny jesienno/halloweenowy design. Zostanie on na stronie do końca listopada.


(Jeśli już wcześniej odwiedzaliście naszą stronę i nie wyświetla się Wam poprawnie jej nowy wygląd - użyjcie opcji "odśwież", bądź usuńcie pliki cookies)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.