Jump to content
Sign in to follow this  
Edlin

[MOD działu MOBA]

Moderator Działu Moba  

5 members have voted

1. 1. Czy widzisz mnie na stanowisku Moderatora Działu MOBA?

• TAK
      5
    • NIE
      0

Recommended Posts

Witam, nazywam się Eryk ale ludzie z forum znają mnie pod nickiem Edlin. Jestem tutaj z wami od pewnego czasu, w sumie pare ładnych lat, od pewnego momentu tematyka poszeżyła się o większy zakres gier i (głównie) ale też nie tylko występują tutaj tematy związane z wow'em, prywatnymi serverami i innymi rzeczami.

Ja natomiast chciałbym się zająć działem MOBA, mam sporo doświadczenia z danym gatunkiem i chciałbym trochę ożywić dział.

Proof:http://social.xfire.com/profile/kross1994 (Nadal moją pierwszą miłością jest wow, i zostanie chociaż melancholia i przyczyny nieznane pchają mnie do innych gier "tzw. Syndorm Zawisza ^^")

Wiem, że mamy kilku graczy doty i nie tylko na forum więc wprowadzenie trochę życia, nowych tematów i ogólnie zaopiekowanie się tym "zmacoszałym" troszkę działem wyjdzie na dobre.

Mogę zaoferować, trzymanie porządku, podtrzymywanie aktywności (np. poprzez nowe tematy) i wysoką kulture osobistą (która jest znana wśród graczy MOBA)

Mam nadzieje, że nowa odsłona forum przyciągnie więcej użytkowników, nie tylko tych interesujących się wowem :)

Pozdrawiam !

Moim zdaniem przyda się ktoś kto ożywi troszkę inną część forum niż ta związana z WoWem, z tego co zauważyłem nie ma innej osoby która chciałaby się zaangażować w tym dziale.

Jestem jak najbardziej na tak :P  Chociaż jestem king of moba to bardzo mi się podoba pomysł, ponieważ chciałbym poczytać tutaj/pogadać o moba a nie tylko wow wow wow :c

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.